fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@student97r Fakt Looney dzisiaj słabo, ale rotacja jest potrzebna zwłaszcza podczas finałów gdzie intensywność grania jest na najwyższym poziomie. Boogie oddychał już rękawami w końcówce. Rapki dzisiaj w 2 połowie bez energii moim zdaniem GSW byli do ogrania zabrakło spokoju w końcówce a tak mamy 1-1 i dwa bardzo ważne spotkania w Kalifornii. KD ma być gotowy na G4.
2
Finały NBA G2: Raptors - GSW 104-109. Boogie, Boogie i jeszcze raz Boogie to był jego wielki mecz. Sorry Jurassic Park, ale GSW grali dzisiaj bez KD, Klaya, Looneya i kompletnie tego nie potrafiliście wykorzystać i nawet Drake wam nie pomógł w ten sposób nie wygracie mistrzostwa i ta 3Q i run 18-0 dla GSW. Kolejne dwa spotkania w Oakland.
1
@QUNJ Ja się nie zgadzam w kwestii, że piłkarze pokroju Messiego itd są już przejedzeni wygranymi pucharami. Zobacz co się działo po Guardioli... przyszedł Lucho i triplete w drużynie potrzebny jest impuls do wygrywania. Coś nowego. Zobacz co się dzieje u Kloopa - kończy się sezon a on już ma plan kogo kupić do zespołu aby dał kolejny impuls dla pozostałych coś w stylu: "Panowie wygraliśmy ten puchar, ale nas interesują ten i ten i jazda". Po sukcesie potrzebny jest impuls do dalszego wygrywania. W Barcelonie od kilku lat jest wyciąganie wniosków nie ma impulsów jest ciągłe wyciąganie wniosków. A czas płynie dalej.
0
@mekston Słuszna uwaga. Wygrała z nami DRUŻYNA a nie podanie do Messiego i może coś się uda.... i się nie udało.
1
@jachuu9 Niestety nic dodać nic ująć...
3
@jachuu9 A ja uważam, że Liverpool ma charyzmatycznego i mądrego trenera, który swoje gwiazdy potrafi poukładać na boisku. A w Barcelonie co sezon wyciąga się wnioski za setki mln E.
1
@mauerinho Najważniejsze, żeby sobie w Barcelonie poradził. Reszta nie ma znaczenia.
0
@Wilczeq Stary zacznij budować swoją legendę. Weż zespół z 4-5 ligi i buduj potęgę. To najlepsza zabawa. A i satysfakcja większa jak wygrasz LM za kilka sezonów.
0
@Dawid_J Oglądałem jakiś czas temu i własnie sobie o nim przypomniałem i potwierdzam, że najlepiej się ogląda póżnym wieczorkiem przy zgaszonym świetle. Do tego fajny klimacik eksplorowanej jaskini :) Świetny film.
0
@zuang1995 A widziałeś może film ""Zejście"?
0
@Wilczeq NBA - Boston Celtics i NFL - New England Patriots ;D najlepsi!
2
MAtS wracaj szybko do zdrowia i powodzenia w przyszłym sezonie.
0
@Arkon sweep dla GSW mają za dużo argumentów w stosunku do Raptors po za tym dłużej odpoczywali a to może mieć ogromne znaczenie.
1
@zadafcb No niestety Blues urwali mecz w TD Garden i wyrównali stan rywalizacji na 1-1 szkoda tej bramki w dogrywce, ale trzeba przyznać, że ekipa z St Louis zagrała bardzo dobre spotkanie. Gramy dalej.
0
@Encore widzę, że awansowałeś xD cierpliwość popłaca xD
0
@badej60 Oho, zaczyna się xD
0
@Wawrzyszewski A to jeszcze nie koniec ;)
0
@Commando Tylko pytanie jest na jak długo u nas zostanie? i jakie szopki z jego udziałem będziemy oglądać. Już zapomnieliście o tym?
0
@HiddenDevil Takie rzeczy tylko w Barcelonie. Oczywiście jeśli to prawda.
2
No to Pereza jasny ch*j strzeli jak nic - jakby Ney wrócił do Barcy xD
1
@Ibra9PSP ja ostatnio oglądałem serial "Terror" i polecam fajny klimacik.
0
@damiano996 I dlatego spokojnie poczekajmy na rozwój sytuacji jak wiemy dziennikarze coś pisać muszą, a że to szczególnie nudny okres więc takich rewelacji będzie mnóstwo. Spokojnie.
0
@MatiVEB25 Wielki Szort lub Wilk z Wall Street ;)
0
@SeeleyBooth Tym kimś pewnie jest PSG.
1
@kkbarca Stary Ty lepiej się skup na prowadzenia auta ;D
1
@sebasek99 No z Rocketem to może być problem bo podobno Thanos City jest nim poważnie zainteresowane.
1
@Socjopata kurcze Socjo to był pewniaczek ;D i to po taki kursie ;)
1
@Leoo94 Komentuje mieszkając w kraju gdzie dokładnie widzę jak wygląda propaganda władzy. Gdyby nie pakiety + to nie było by żadnego pisu taka jest prawda. Pis nie ma żadnego pomysłu na rozwój naszego kraju co pokazała choćby nieudolna próba"reformy sądownictwa", która jest tak bardzo potrzebna aby ukrócić patologię w Polskich sądach. I można tak wymieniać dalej a rozdawanie pieniędzy nigdy nie przyniosło nic dobrego.
4
@MarcinVeB4 typowe myślenie pisiorka "my wygrywamy zawsze nawet jak przegrywamy" ;D nawet mi Ciebie nie szkoda powodzenia.
5
@MarcinVeB4 strasznie podniecony jesteś tym pisem ciekawe jak będziesz przeżywał ich porażkę.