fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pogba Obyt tylko nie skończyli jak Kaka. Też miał być rozgrywającym na lata. O Isco czy innych Asensiach nie ma co pisać bo jakie to wielki talenty na przyszłość miały być drugie Zidany i Pirla a piłka ładnie zweryfikowała co i jak.
1
@kamilop I pewnie się zmarnuje jak większość talentów w realu.
3
Zawodnicy Patriots otrzymali swoje pierścienie ;D
#Itsallabout7
0
@sprajtex Kurcze ile to juz było pisane. Poche nie poprowadzi Barcy bo to fan Papug prędzej zasiądzie na ławce realu.
1
@Krystian_mix CA w Polsacie, Polsat Sport i Sport extra. A tu plan transmisji na dwie najbliższe kolejki:
https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/copa-america-2019-transmisje-w-polsat-sport-i-polsat-sport-extra#
0
@Dejvv
0
@Czechuton Ale to nie oznacza wcale, że Pique zawsze będzie w takiej formie. Przypomnij sobie ostatnie kilka sezonów i w jakiej formie je rozpoczynał? klops za klopsem. De Ligt będzie miał swoje minuty i nie tylko w PK. Sezon długi dostanie swoje szanse poza tym Umtiti ma problemy z kolanem i nie wiemy czy wytrzyma cały sezon. Młody jest transferem na lata nie możemy tego zaniedbać bo znowu przyjdzie czas jak przy Puyolu gdzie cała Europa wiedziała, że potrzebujemy obrońcę i próbowali nas doić. Właśnie to jest najlepszy czas na takie ruchy kadrowe.
2
@seba1324 Proszę ;)
0
@student97r Moim zdaniem Rakiety poszły all in tzn" wszystkie siły na tu i teraz" poprzednie finały na zachodzie pokazały, że GSW można pokonać i zabrakło niewiele. Dlatego podpisali z Paulem. Ten nie chciał 1+1 tylko maxa i Rakiety nie miały wyjścia. Zaryzykowali i jak na razie bardzo się przeliczyli. A już pojawiły się plotki, że chcą handlować wszystkimi oprócz Brody xD.
0
@student97r No dokładnie dla GSW extra podatek to pestka a pamiętajmy, że w przyszłym sezonie otwierają nową halę i takie mistrzostwo to by było coś mega wielkiego pewnie i dla samego KD.
0
@Arkon I właśnie wszyscy liczący się GM w lidze bacznie śledzą wszystkie doniesienia o stanie zdrowia KD bo nikt nie chce mieć połamanego gościa za maxa na 4-5 lat a pamiętajmy, że w grę wchodzą ogromne pieniądze.
0
@student97r Tak dzisiaj będzie wszystko wiadomo co i jak z KD. Natomiast co kontraktu to ma opcje zawodnika i zobaczymy co zrobi. Zobaczymy co GSW zrobią.
2
@student97r To było bardzo słabe zachowanie uważam, wiadomo każdy chce wygrać, ale cieszyć się z kontuzji? Oby to nie było nic poważnego bo za 3 tygodnie rozpoczyna się wolna agentura.
0
@Arthur I oby wygranym przez Barcelonę ;)
0
@Barca1992 "Jedna jaskółka wiosny nie czyni"
0
@MontelQ Ale, że Modricia nie ma szok xD
0
@Robert_Kubica To prawda Lato będzie ciekawe a może wymiana Max idzie do Ferrari a Seb do Red Bulla. Wszyscy są happy tylko szkoda, że Vettel (tak mi się wydaje) nie podziękuje jako mistrz w barwach Ferrari.
0
@Robert_Kubica Tylko Red Bull. Tam jeździł wręcz znakomicie to raz a 2 częściej zabierałby pkt wielkiej dwójce i F1 było by dużo ciekawsze.
0
@kylo12 I dlatego UEFA powinna zmienić nazwę tych rozgrywek. To nie ma nic wspólnego z Ligą Mistrzów a bardziej przypomina Klubowe Mistrzostwa Europy. I właśnie taką powinny nosić nazwę.
0
@Mroziu Dokładnie tak, no cóż kasa, kasa kasa.
3
@Odesseiron Jak sama nazwa wskazuje Liga MIstrzów - a zwycięzcą tych rozgrywek została 4 ekipa w Lidze angielskiej sezon 17-18.
0
@Lincolm Zobaczycie, że Brzęczek wszystkich zaskoczy nawet samego siebie xD
1
Ja osobiście jestem przekonany, że Holender juz dawno podjąl decyzję gdzie zagra w przyszłym sezonie.
1
@zadafcb #Bruinsmusisz
1
@Katalonik97 Przecież kilka dni temu powiedział, że jego marzeniem jest gra obok Messiego.
0
@Gaucho A już myślałem że Griezmann Fichado xD
1
@zadafcb No to powodzenia!!!! ;) i klasycznego Hattricka na zakończenie ;)
1
@KingKahuka Busi i Rakieta wiecznie grać nie będą poza tym chłopak to przyszłość Barcelony a Valverde nie.
0
@KingKahuka Uważam, że brakuje nam świeżości w 2 linii strasznie jestem ciekawy jak młody sobie poradzi.
4
@PieN Spokojnie Barcelona powinna patrzeć na siebie i spokojnie planować transfery. A nie spoglądać na 3 ekipę ubiegłego sezonu. Oni przespali kilka okienek i teraz nadrabiają. Strasznie liczę na młodego de Jonga i tak jak napisałeś jest kozakiem i mam nadzieję, że tak właśnie będzie się prezentował na CN.