0

Ale za to jakie fajerwerki... ;)

0

Kontakt z bazą.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Kurcze szykuje się prawdziwe meczycho!!!
Vamos!!

0

bardzo realne marzenie ;)

1

Absolutnie się zgadzam. Może dojść do takiej sytuacji gdzie zespół z 6 miejsca przy odrobinie szczęścia (a to w naszym kraju bardzo mozliwe) wygra PO i awansuje kosztem wyżej rozstawionych drużyn po sezonie ligowym. Popieram formułę meczu barażowego: 14 zespół Ekstraklapy z 3 zespołem 1 ligi.

32

Czyli podsumujmy: zdobywcą SPH może zostać zespół, który nie jest mistrzem ani nie jest zdobywcą PK. To chyba sprawiedliwe.

0

Musi być ten pierwszy raz ;) oby to był Leo.

1

No dokładnie ;) przecież po stracie KD Broda powinien rzucać a nie się bawić a w efekcie CP3 się pogubił i przy okazji złapał technika :D komedia. Rakiety mogły moim zdaniem wyrwać g1.

1

Ale co pograły Rakiety w ostatnich sekundach przy stanie 103-100 to głowa mała ;).

0

Kurcze to psuje przyjemność oglądania. Każda akcja Rakiet to obwód i...za 3 jeszcze jedna sprawa to gra Brody ma piłkę i nie poda tylko trzyma i oddaje te cepy licząc na kontakt i 3+1. Ehh...

1

No mam nadzieję, że to Celtics szybko skończą ;)

1

Trzymam mocno kciuki bo faworyci ostro dali ciała więc jest mega szansa. Go Bruins!!!

2

I oby teraz z tą formą po finał NBA.

1

Kurcze, ale to by była historia ;) Red Sox, Pats czas na Celtics!!.

2

Genialnie go zgasił ;) i to może byc dla Bucks poważny problem. Ale to co Celtics zagrali w def. poezja. I oby tak w całej serii. #Cusrise

3

#Bostonstrong
Celtics 1-0!!!

0

"A Pan zawsze jest w komisach" xD

target="_blank" rel="nofollow">[Zobacz link:

0

Brawo Pep i brawo City!!!

1

Atmosfera podczas spotkań w Europie to miazga ;) coś fantastycznego.

0

normalnie ciary ;) i genialny komentarz niżej
"USA: We need a good show!
Europe: We are the Show!"

3

USA vs Europa czyli jak się bawią kibice koszykówki ;)

0

No cóż trzeba pochwalić Atleti za ich regularność ;)

1

mam nadzieję, że Barcelona będzie Predatorem.

0

dla mnie 2k19 zajebiste.

0

Jaki koniec przygody? to dopiero początek przygody i wstęp do dalszych losów Avengers.

0

można? można ;)

0

tytuł możemy mieć już jutro pod warunkiem, że Atleti przegra u siebie z Valencią.

0

Oby tak się stało i mam nadzieję, że po dobrych występach sodówka mu do głowy nie uderzy. Ciężka praca i będzie dobrze ;).

0

Przede wszystkim Alena musi regularnie grać to doda mu pewności i dopiero pokaże co potrafi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?