fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale za to jakie fajerwerki... ;)
0
Kontakt z bazą.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Kurcze szykuje się prawdziwe meczycho!!!
Vamos!!
0
bardzo realne marzenie ;)
1
Absolutnie się zgadzam. Może dojść do takiej sytuacji gdzie zespół z 6 miejsca przy odrobinie szczęścia (a to w naszym kraju bardzo mozliwe) wygra PO i awansuje kosztem wyżej rozstawionych drużyn po sezonie ligowym. Popieram formułę meczu barażowego: 14 zespół Ekstraklapy z 3 zespołem 1 ligi.
32
Czyli podsumujmy: zdobywcą SPH może zostać zespół, który nie jest mistrzem ani nie jest zdobywcą PK. To chyba sprawiedliwe.
0
Musi być ten pierwszy raz ;) oby to był Leo.
1
No dokładnie ;) przecież po stracie KD Broda powinien rzucać a nie się bawić a w efekcie CP3 się pogubił i przy okazji złapał technika :D komedia. Rakiety mogły moim zdaniem wyrwać g1.
1
Ale co pograły Rakiety w ostatnich sekundach przy stanie 103-100 to głowa mała ;).
0
Kurcze to psuje przyjemność oglądania. Każda akcja Rakiet to obwód i...za 3 jeszcze jedna sprawa to gra Brody ma piłkę i nie poda tylko trzyma i oddaje te cepy licząc na kontakt i 3+1. Ehh...
1
No mam nadzieję, że to Celtics szybko skończą ;)
1
Trzymam mocno kciuki bo faworyci ostro dali ciała więc jest mega szansa. Go Bruins!!!
2
I oby teraz z tą formą po finał NBA.
1
Kurcze, ale to by była historia ;) Red Sox, Pats czas na Celtics!!.
2
Genialnie go zgasił ;) i to może byc dla Bucks poważny problem. Ale to co Celtics zagrali w def. poezja. I oby tak w całej serii. #Cusrise
3
#Bostonstrong
Celtics 1-0!!!
0
"A Pan zawsze jest w komisach" xD
0
Brawo Pep i brawo City!!!
1
Atmosfera podczas spotkań w Europie to miazga ;) coś fantastycznego.
0
normalnie ciary ;) i genialny komentarz niżej
"USA: We need a good show!
Europe: We are the Show!"
3
USA vs Europa czyli jak się bawią kibice koszykówki ;)
0
No cóż trzeba pochwalić Atleti za ich regularność ;)
1
mam nadzieję, że Barcelona będzie Predatorem.
0
dla mnie 2k19 zajebiste.
0
Jaki koniec przygody? to dopiero początek przygody i wstęp do dalszych losów Avengers.
0
można? można ;)
0
tytuł możemy mieć już jutro pod warunkiem, że Atleti przegra u siebie z Valencią.
0
Oby tak się stało i mam nadzieję, że po dobrych występach sodówka mu do głowy nie uderzy. Ciężka praca i będzie dobrze ;).
0
Przede wszystkim Alena musi regularnie grać to doda mu pewności i dopiero pokaże co potrafi.