0

rachunek zapłacony?

1

Ja tylko przypomnę, że MU do sezonu przygotowywał The Special Five zobaczymy jak będzie wyglądał United po okresie przygotowawczym OGS.

0

Obecny sezon dla Denver był genialny świetnie poukładana ekipa z genialnym Jokiciem na czele, ale to będzie moim zdaniem za mało na GSW pod warunkiem, że wszyscy będą zdrowi bo nie od dzisiaj wiadomo o problemach z kostkami Currego. Natomiast to właśnie Brode i jego Rockets widzę jako głównych rywali w walce o finał NBA. Był moment gdzie duet Wess - PG robili taką miazgę, że faktycznie chyba wszyscy obserwatorzy mówili, że to właśnie ta ekipa może podskoczyć GSW, ale z obecną formą to będzie raczej mission impossible ;D. Trzymam kciuki za SAS bo uważam tę organizację za najlepiej zarządzaną w całej lidze NBA i oczywiście postać genialnego trenera Popa ;).

1

Dokładnie ;) niestety we wczorajszym meczu kontuzji doznali Tatum i Smart i to może być poważny problem dla Celtów w kontekście zbliżających się PO.

0

Tak to prawda Pistons mają przed sobą Grizzlies i Knicks więc teoretycznie łatwych rywali, ale to jest NBA i generalnie każdy może wygrać z każdym ;). A kto Twoim zdaniem może zatrzymać GSW na Zachodzie?

0

Ciężka przeprawa przed ekipą Detroit osobiście stawiałem, że nie załapią się do PO no zobaczymy jak to się skończy.

1

A ja się pytam dlaczego rząd do tej pory nie rozwiązał całej sytuacji co nie mieli czasu czy pieniędzy? pewnie wyszli z założenia, że załatwią nauczycieli tak samo jak niepełnosprawnych.

2

Wszyscy uczniowie mieli 4-5 lat na to aby przygotować się do egzaminu dojrzałości i jeśli do tej pory tego nie zrobili to w 2 miesiące tego nie zrobią.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

No cóż nie od dzisiaj wiadomo, że "ciemny" lud łatwiej omotać.

4

Czasami odnoszę wrażenie, że P. Straszydło żyje w zupełnie innej rzeczywistości.

0

a może Wyspa Tajemnic?

0

Coś czuję, że z Cracovią już pkt pogubią. Zobaczysz, że Legia zdobędzie majstra.

3

Ale zadzwonił ;) piękna bramka

0

tak jeśli będzie 1 po rundzie mistrzowskiej

0

Janek co ty dzisiaj wyprawiasz w tej bramce no ;)

1

Masz rację a podanie ciasteczko kurcze szkoda tej akcji, ale to tylko pokazuje, że gramy z dużą pewnością siebie co bardzo cieszy.

1

Gramy bardzo fajnie szkoda setki Cou nie wiem czy ktoś zauważył, ale Filip nawet nie spojrzał jak jest Janek ustawiony w bramce i strzelił troszkę na pałę a szkoda... i ten Suarez ;) ten jego drybling ;) no nic jedziemy z nimi w II połowie.

1

coś mi sie wydaję, że Danny Gaucho przejdzie na ciemną stronę mocy aby posiąść tajemną moc zdobywania zielonych herbów ;) super filmik ;)

0

No cóż nie ma co się czarować głównie chodzi o $.

0

Obawiam się, że nic z tego nie będzie.

1

Terminator wraca!!!
tytuł 6 części: "Terminator: Dark Fate"
https://www.instagram.com/p/Bv1pZJxn9uh/

0

bardzo dobry wybór gierka genialna i bardzo klimatyczna ;)

1

tylko i wyłącznie Diablo ;)

5

Mówiąc szczerze to Lechia jest sama sobie winna. Tyle pkt co pogubiła Legia to juz powinno być dawno pozamiatane, ale że to Polska ekstraklapa więc.... ;) emocje będą do ostatniej kolejki.

10

A w spotkaniu młodzieżowej LM Hoffenheim prowadzi 3-1 z Realem Madryt. Do końca spotkania 10 min.

0

biegnie po flaszkę ;)

1

Pewnie odpowie tak jak do przerwy Amica poznań ;)

21

tylko i wyłącznie Krystyna Pawłowicz ;)

1

Tomek "truskawka" Hajto xD
https://www.instagram.com/p/BvtaxELFBqI/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?