fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
A wyjedzie wypompowane.
0
pamiętaj jeśli La Rambla zadowolona to znaczy, że strata pkt pewna ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
a tu zonk bo pizza w pierwszym składzie.
0
Super akcja ;) i ten wsadzik Gordona. No powoli kończymy ten słaby RS i zaczynamy poważne granie w PO ;)
7
Nie lekceważ przeciwnika oni będą grali z nożem na gardle więc zagrają na 150%. Własnie takie mecze są najtrudniejsze.
2
0
A ja tylko dodam, że Valencia u siebie w sezonie ligowym przegrał tylko raz.
7
xD bo w piłce liczą się własnie te detale.
7
Marca jutro: Zidane odzyskał najlepszą wersję Isco.
0
zapamiętaj ten się śmieje kto się śmieje ostatni ;)
1
o wilku mowa ehhh...
1
Oby tylko nie było na niej piosenkarza Kevina Roldana ;) tak jak na pamiętnej już imprezie urodzinowej Ronaldo ;)
1
xD daj spokój braciak wyje ze śmiechu oglądając to i mi opowiada ;) ja jestem zawsze po jasnej stronie mocy ;D
1
słynny kołowrotek znokautował Bonusa xD i loviu ver macz xD takie walki przechodzą do historii.
0
po tej walce
0
Ale co tu się dziwić efekt Nawałki i wszystko jasne ;) jeszcze będzie walka o utrzymanie.
1
wygrał
0
"cepy i wiatraki się odpaliły" i "zakręcił się jak diabeł tasmański" xD prawdziwi gladiatorzy fame mma.
0
Jestem bardzo ciekawy jak zaprezentuje się Portland w kontekście kontuzji Nurkicia. Już widziałem wpisy, że każdy chciałby na nich trafić w I rundzie ;) i jestem bardzo ciekawy co pokaże Phila mając taką pakę stać ich nawet na finał Wschodu.
0
to bedą bardzo ciekawe pojedynki, ale szybko nam RS zleciał ;) było mnóstwo emocji a przed nami truskawka na torcie w postaci PO ;) oj będzie się działo.
10
Busi i Lenglet zawstydzili Brazylijczyków ;)
1
co jak co, ale Maradona potrafi się bawić ;)
3
Najlepsi to są prowadzący widać pełna profeska xD i komentarz pod filmikiem : "Ale k****a kombo xD"
1
Xiaomi i tylko Xiaomi bo jest.... najlepsze ;)
0
Messi jest najjaśniejszą i najdalej położoną gwiazdą w całej tej konstelacji ;)
0
kurcze w tym realu sami marzyciele ;)
0
szejk go nie puści za żadne pieniądze a jak młody zacznie coś wspominać o odejściu to resztę kontraktu przesiedzi na ławce rezerwowych i tak sie skończy gwiazdorzenie ;)
7
Dajcie spokój z tymi rewelacjami madryckiego ASa tania sensacja aby tylko ten szmatławiec się sprzedawał. Samu jest potrzebny i zostaje w klubie.