1

na całe szczęście to już ostatnie sezony czerwonego buraka

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Wayne Gretzky po prostu klasa ;)

0

O nie znam tego. Może uznał, że obsługa była słaba ;)

0

Ale trzeba oddać Jordanowi, że potrafi robić $ ;)

3

a majątek byłego już koszykarza i właściciela Charlotte Hornets M. Jordana to zaledwie 1,7 mld dolarów. [Forbes]

0

podobno to tylko kwestia godzin ;)

2

tak masz rację to ciężka sprawa xD dlatego lepiej to zostawić ;)

2

no cóż to jego znak rozpoznawczy ;)

16

to może przestań o tym pisać to może syfu nie będzie

1

Juve jest budowane z głową i dlatego rządzi i dzieli w Serie A od wielu już sezonów.

0

był genialnym zawodnikiem ;) a, że się nie lubili z Stocktonem to nie wiedziałem ;) Stockton - Malone świetny duet, ale trafili na erę Jordana ;)

1

1. Rondo 2. Tracy McGrady 3. Pierce 4. Garnett 5. Shaquille O’Neal
1. Isiah Thomas 2. Jordan 3. John Havlicek 4.Kevin McHale 5. Bill Russell

0

Marc Ter Stegen - "złoty a skromny" ;)

0

jeszcze długo ;)

0

już na CN mieliśmy rozklepać, rozjechać i wydymać ten real tak czytałem na LR przed meczem 1/2 PK ;) a jak się skończyło?

0

a do tego wszystkiego dochodzi LM, ale Sebuś tej strony problemu nie widzi.

1

jedna długa piłka ATh czy nawet stały fragment gry i nawet tego remisu byśmy nie ugrali z Busim na obronie. Zobacz jak szybko przechodzili do ataku...

0

Busi to nie ma siły grać na swojej pozycji a co dopiero na ŚO gdzie każdy jest od niego szybszy.

0

pewna 1 będzie na Seville ciekawe jakie kursy będą

4

chyba z dupy ten karny jak tam nic nie było

2

era Valverde

1

ale jak Bilbao może się słabo ustawiać skoro w Barcelonie nie ma nikogo kto by napędził akcję do przodu ;) kontratak Barcy tak wygląda: dwa podania do przodu i cyk do bramkarza. A Bilbao już ustawione.

0

jest po kontuzji więc na dobrą sprawę nie wiemy jak się zaprezentuje. Dembe za Cou w II połowie i niech z Messim już szykuje formę na Lyon i real

0

no pod warunkiem, że wynik będzie dla nas korzystny

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

;) w czym masz problem z forexem?

0

gra czy handluje?

4

na 100% tak właśnie zagramy

0

A ja sie zastanawiam jak będzie wyglądał MU gdy Solskjaer sam przygotuje drużynę do sezonu. Drużyna była przygotowana przez The special 5 zobaczymy jak przygotuje ją Norweg.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?