fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
na całe szczęście to już ostatnie sezony czerwonego buraka
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Wayne Gretzky po prostu klasa ;)
0
O nie znam tego. Może uznał, że obsługa była słaba ;)
0
Ale trzeba oddać Jordanowi, że potrafi robić $ ;)
3
a majątek byłego już koszykarza i właściciela Charlotte Hornets M. Jordana to zaledwie 1,7 mld dolarów. [Forbes]
0
podobno to tylko kwestia godzin ;)
2
tak masz rację to ciężka sprawa xD dlatego lepiej to zostawić ;)
2
no cóż to jego znak rozpoznawczy ;)
16
to może przestań o tym pisać to może syfu nie będzie
1
Juve jest budowane z głową i dlatego rządzi i dzieli w Serie A od wielu już sezonów.
0
był genialnym zawodnikiem ;) a, że się nie lubili z Stocktonem to nie wiedziałem ;) Stockton - Malone świetny duet, ale trafili na erę Jordana ;)
1
1. Rondo 2. Tracy McGrady 3. Pierce 4. Garnett 5. Shaquille O’Neal
1. Isiah Thomas 2. Jordan 3. John Havlicek 4.Kevin McHale 5. Bill Russell
0
Marc Ter Stegen - "złoty a skromny" ;)
0
jeszcze długo ;)
0
już na CN mieliśmy rozklepać, rozjechać i wydymać ten real tak czytałem na LR przed meczem 1/2 PK ;) a jak się skończyło?
0
a do tego wszystkiego dochodzi LM, ale Sebuś tej strony problemu nie widzi.
1
jedna długa piłka ATh czy nawet stały fragment gry i nawet tego remisu byśmy nie ugrali z Busim na obronie. Zobacz jak szybko przechodzili do ataku...
0
Busi to nie ma siły grać na swojej pozycji a co dopiero na ŚO gdzie każdy jest od niego szybszy.
0
pewna 1 będzie na Seville ciekawe jakie kursy będą
4
chyba z dupy ten karny jak tam nic nie było
2
era Valverde
1
ale jak Bilbao może się słabo ustawiać skoro w Barcelonie nie ma nikogo kto by napędził akcję do przodu ;) kontratak Barcy tak wygląda: dwa podania do przodu i cyk do bramkarza. A Bilbao już ustawione.
0
jest po kontuzji więc na dobrą sprawę nie wiemy jak się zaprezentuje. Dembe za Cou w II połowie i niech z Messim już szykuje formę na Lyon i real
0
no pod warunkiem, że wynik będzie dla nas korzystny
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
;) w czym masz problem z forexem?
0
gra czy handluje?
4
na 100% tak właśnie zagramy
0
A ja sie zastanawiam jak będzie wyglądał MU gdy Solskjaer sam przygotuje drużynę do sezonu. Drużyna była przygotowana przez The special 5 zobaczymy jak przygotuje ją Norweg.