0

dlatego, że decyzją trenerów nie znalazł w ASG. Natomiast zobaczymy go w meczu Rising Stars w drużynie team world.

1

xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

sytuacja Cou bardzo przypomina mi tą z Fabregasem oby tylko podobnie się nie skończyło.

0

no cóż emocje już opadły i jestem mega zawiedziony tym co zobaczyłem tyle czekania na rywalizację z lolkami tyle wybitnych osobowości w TD Garden (KG, Bill Belichick chłopaki z NE Patriots). +18 przewagi i.... rzut Rondo gdzie piłka już była w dłoniach Celtów ehhh... koszmarny poranek...

1

Oby nie ;D Irving musi zostać w Bostonie ;)

0

Irving i James znowu w jednej drużynie ;)

0

Bracia Zeller i Plumlee oczywiście poziomem nie przebiją Katalończyków. Ale poważnym zagrożeniem mogą być bracia Antetokounmpo Giannis i Kostas.

0

no właśnie jeśli zagra ;)

1

JA ;) mam nadzieję, że Boston rozjedzie lolki tak jak zrobiła to Indiana Pacers ;)

0

Mówiąc szczerze dla Marcina przygoda z NBA już się kończy/skończyła ma swoje lata i moim zdaniem już lepiej grać nie będzie. Natomiast tu raczej chodzi o pewien prestiż grał z najlepszymi na świecie i posmakował finałów NBA (z Magic) aby na koniec kariery zdobyć pierścień. Piękna historia naszego jedynaka w NBA. Oczywiście to są tylko gdybania bo na chwilę obecną nie znamy jeszcze żadnych konkretnych decyzji gdzie dalej zagra.

0

no tak tylko po co GSW kolejny wysoki? jest Boggie i Looney, który łapie fajne minuty jakoś tego nie widzę, ale wszystko się może wydarzyć i trzymam kciuki aby Gortat dostał taką szansę ;).

0

a według serwisu Yahoo Gortat chce dołączyć do GSW ;)

1

tak podpisywać wolnych agentów można natomiast nie można robić wymian ;)

0

O kurcze Kanter i Celtics? ;) pamiętam jego spiny z KD tuz po tym jak przeniósł się do GSW ;) to taki typ walczaka.

0

a jeszcze taka ciekawostka nr. 1 Draftu 2017 Markell Fultz zagra w... Orlando ;) jak ja się cieszę, że Danny wybrał Tatuma ;) no Rapki odpowiadają Bucks, którzy ściągneli Miroticia. Wschód będzie bardzo ciekawy.

0

chyba jednak bomby nie będzie ;)

0

Tak dziękuję za przypomnienie bo zapomniałem dopisać ;)

0

Drummond o ja to również moje marzenie, ale to jest chyba juz nierealne. ;) a szkoda prawdziwa Bestia.

0

Tak to prawda Pels chcą Tatuma w paczce i z tego co Danny powiedział ostatnio to uwaga- tylko Irving jest "nietykalny".

0

mam mieszane uczucia co do AD. Po kwasach jakie wygłosił jego ojciec odnośnie gry jego syna w Bostonie wolę aby poszedł sobie do LA i niech sobie tam gra. Natomiast czytałem, że Danny powalczy latem o wysokiego. Jak wszyscy wiemy trzeb będzie oddać dużo bardzo bardzo dużo bez żadnej gwarancji, że Davis podpisze nową umowę z Celtics. To spore ryzyko. W identycznej sytuacji są obecnie Rapki z Leonardem nikt nie wie czy podpisze (raczej nie) nową umowę i zostanie w chłodnej Kanadzie na dłużej.

0

dokładnie to jest tylko biznes i tak należy do tego podchodzić.

0

tzn tak uważam, że podpisze jeszcze jakiś minimalny kontrakt no właśnie tylko gdzie? może jeszcze powalczy o misia ;)

1

NBA I jeszcze jedno wszystko wskazuje na to, że lolki odpuszczają AD bo Zubac i Beasley przenoszą się do LAC.

0

no cóż robią czystkę w składzie i szykują $ na lato.

0

Clippers czyszczą salary ;) oj będzie wydawanie (przepłacanie ) kaski w lato ;)

7

NBA i z ostatniej chwili Gortat zwolniony z Clippers.

0

ostatnie godziny będą najlepsze ;) no i czekamy na bombę ;)

0

I kolejna wymiana Markieff Morris (młodszy Brat Marcusa) w Nowym Orleanie w zamian za Wesleya Johnsona, który zagra dla Wizards.

0

;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?