fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
moim zdaniem oszczędzają go może chce się pokażać w All Star Game i oszczędza siły.
1
jeśli AD przenieśie się do LA to po co tam Boogie? moim zdaniem lolkom potrzebny będzie strzelec a nie kolejny wysoki. Coś jak Klay Thomson
1
xD pewnie nadal leży na parkiecie i myśli "co tu się właśnie odj*****ło xD
0
nie ma takiej opcji
1
bezcenna xD coś w stylu "this is my house bitch" ;)
3
takie akcje to prawdziwa truskawka na torcie ;) i zdarzają się raz na kilkanaście spotkań
5
Boogie pozamiatał xD
1
Ronaldinho cóż to był za grajek ;) prawdziwy magik.
1
Tak to prawda Woj jest najlepszym żródłem już nie raz udowodnił, że ma najlepsze info kto, gdzie i za ile ;)
0
To prawda ;) mimo wszystko uwielbiam jego komentarz genialnie przekazuje to co się dzieje na murawie choć to tylko moje prywatne zdanie.
1
O dokładnie ;) świetnie napisane moim zdaniem to doda tylko smaczku zbliżającej się rywalizacji obu ekip ;)
0
Co ciekawe Ray Hudson podczas transmisji powiedział, że faulu nie było i to było czyste wejście zawodnika Valencii.
0
Dokładnie Boston vs LA to jedna z największych rywalizacji w historii sportu. Już nie mogę się doczekać tego spotkania ;)
0
a jeśli chodzi o "niechęć" do zespołów to mam tylko jedną ekipę której nie znoszę to Los Angeles Lakers - lolki ;) i czekam niecierpliwie na pojedynki Celtów z LAL w sezonie regularnym dokładnie tak samo jak czekam na El Clasico.
1
No dokładnie to jest odpowiednia godzina aby spokojnie obejrzeć sobie meczyk ;) natomiast co do OKC co tu dużo mówić grają obecnie świetnie Russ ma wreszcie gościa, który może spokojnie przejąć pałeczkę i pomóc wygrywać mecze. Solidne wsparcie z ławki i widać efekty - czołówka na bardzo silnym Zachodzie. Ale mam nadzieję, że to Celtics dzisiaj sobie pograją i wygrają ;)
4
Fantastycznie zapowiada się pojedynek Celtics vs OKC. PG13 robi obecnie genialne cyferki ostatni występ i 43 pkt w tym 10 udanych prób za 3!!! będzie się działo ;)
5
Taka ciekawostka Marcelino po raz 20 nie potrafił pokonać Barcelony mimo, że prowadził na CN już 0-2.
0
mam nadzieję, że jutro Alaves sprowadzi ich na ziemię.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ciekawa sytuacja bo Pels nie chcą oddać AD do zespołu z konf. Zachodniej a paczka LA jest bardzo ciekawa i bardzo konkretna tylko co na to wszystko tatuś Lonzo "gonzo" ;) przecież on tak kocha Kalifornię? ;) szykuję się medialna drama bo Lavar Ball tak łatwo nie odpuści. Oj będzie się działo ;)
0
I właśnie dlatego Danny powinien odpuścić AD bo to szkoda marnować na niego paczki i zostać w 20' z niczym.
0
dla Melo jedyną opcją są.... Chiny
1
piwko i dziewczyna? to tylko "srpski film" miłego oglądania ;)
2
jak pech to pech. Wracaj szybko do zdrowia Jasper!
0
ja osobiście oglądam tylko streamy i jestem mega zadowolony.
6
chodzą słuchy, że TVPrawda ma pokazać mecze 1/2 CdR
1
pięknie wygląda seria meczów wyjazdowych realu: Barca, Atleti i na koniec Ajax
1
mina Butragueno bezcenna widać, że zadowolony z losowania xD
0
Ale za to zobaczymy go w Rising Stars w team world tak na osłodę ;)
0
A może Boogie w Bostnie za AD? co do Cavs to uważam, że obecny czas powinni na spokojnie przepracować z młodymi i przygotować się solidnie do draftu spokojnie krok po kroku a będzie szybki powrót do walki o top na Wschodzie ;)