La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1272 Culés

1

Właśnie po to ściągają De Ligta, żeby sprzedać Umtitiego i za dwa lata jak nie będzie Pique znów szukać stopera :D panowie zastanówcie się. De Ligt wcale by nie przychodził gdyby nie fakt że gość ma 19 lat i to inwestycja na przyszłość. Odejdzie za dwa lata Pique to zostanie trójka wciąż młodych stoperów.

7

@messi564 Dajcie spokój z tymi rewelacjami madryckiego ASa tania sensacja aby tylko ten szmatławiec się sprzedawał. Samu jest potrzebny i zostaje w klubie.

0

@fart A najlepsze jest to:

Mbappe do Realu: jak będzie chciał to przyjdzie,z niewolnika nie ma pracownika

Varane (wcześniej Modric) chce odejścia - minimum 150mln, inaczej nigdzie się nie ruszy, ma ważny kontrakt, klub go nie odda

0

@messi564 szejk go nie puści za żadne pieniądze a jak młody zacznie coś wspominać o odejściu to resztę kontraktu przesiedzi na ławce rezerwowych i tak sie skończy gwiazdorzenie ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?