La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1063 Culés

0

Arthur od sezonu 18/19 rozegrał 67 spotkań w Barcelonie. W tylko 11 zagrał pełne 90 minut.

0

@Homeopata8989 Dałbym mu jeszcze jeden sezon na pokazanie swoich możliwości.

0

@Homeopata8989 Przed transferem do Barcy czytałem" fachofcóf" na tej stronie zajmujących się młodymi talentami, że to nowy Xavi.... ;D a za chwilę może się okazać, że w Barcelonie więcej nie zagra.

0

@fart Umiejętności ma Arthur według mnie na wysokim poziomie, a potencjał na jeszcze większym, ale zdrowie/podejście do zawodu nie pomaga w rozwoju.

0

@Homeopata8989 "Dobrymi chęciami piekło jest wybrukowane" zawodnik na wysokim poziomie wchodzi i gra. Podejście do zawodu? przecież on nie gra w Hutniku Mazowsze tylko w Barcelonie tu grasz z najlepszymi motywacja powinna być na najwyższym poziomie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?