La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1746 Culés

0

Jak tam ten mecz wczoraj wyglądał? Nie miałem czasu żeby zobaczyć i generalnie jestem ostatnio "odklejony" trochę od tego co się w Barcelonie dzieje. Oczywiście ciężko wysunąć jakieś wnioski, ale jak dla mnie... znowu... wczorajszy mecz to kolejny dowód na to, by stawiać na młodość i energię. Innej drogi nie ma. Na powtórkach widziałem, że młodzi zawodnicy całkiem fajnie grali, mam nadzieje że w meczach ligowych i LM Koeman będzie na Nich stawiać, a Oni będą się odwdzięczać po prostu dobrą grą.

konto usunięte

0

@macio_944 Polecam się przykleić. Tak w skrócie Młodzi vs Amigosi 1:0

0

@macio_944 Młodzi faktycznie fajnie zagrali natomiast trzeba zwrócić uwagę przeciwko komu graliśmy. To nie Atleti, rzut madryt czy Sevilla. Jestem ciekawy co młodzi zaprezentują z silniejszymi rywalami. To dopiero początek. Zobaczymy jak będzie dalej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?