- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1746 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
98 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1746 Culés
1
Cyberpunk na gogu ma 3.7/5 a na steamie 71/100.Delikatnie mówiąc nie powalają te oceny.
1
@masq Myślę, że to przez zazdrość tak zaniżone oceny.
21
@fart mysle ze przez gównianą optymalizację
1
@masq Mi się wydaje że to po prostu nie doskoczyło do poprzeczki którą ludzie ustalili jeszcze przed. Tak myślałem że hype jaki był spowoduje lekkie rozczarowanie nawet jak gra będzie bardzo dobra.
0
@NaFazieHitman Bardzo możliwe ;)
1
@Szreko Nie, w recenzjach piszą, że tam jest niezliczona ilość błędów. Nigdy nie zrozumiem po to dana firma wyskakuje za szybko z premierą. Nic by się nie stało jakby Cyber wyszedł w połowie 2021. Bez bugów, lepsze recenzje, a nie sądze by ktoś go z tego powodu nie kupił.
+ w mieście prawie nie ma ludzi (widziałem na filmikach).
1
@masq World of Warcraft: Shadowlands ma na średnio 7/10 a gra aktualnie 13 mln subskrybentów w dodatku gra sprzedała się w nakładzie 3,7mln w samym dniu premiery pobijając rekord. Nie ma po co patrzeć na oceny, bo ludzie którym gra się podoba grają a nie wystawiają opinie :P
1
@Explode ale taka sprzedaż WoWa nie świadczy o jego jakości tylko o promocji lub modzie na dany gatunek. WoW to jedyne liczące się MMO. Bo 99% tych ludzi po prostu kupiło go w preorderze albo w premiere bez sprawdzania jakichkolwiek recenzji xd
1
@masq No to się pomyliłem ale ja się spotkałem z głosami właśnie rozczarowania mimo że gra jest dobra. No po takim przekładaniu jak robili Redzi to ta gra powinna być dopracowana na tip top.
0
@masq kupno może nie ale aktywnie grający ludzie raczej nie grają z przymusu :P