- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1031 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1031 Culés
9
Łysy tam odstawił Jovicia, Odegaarda, Hakimiego, Reguliona i Kubo xDDD
Łysy, nie licząc "Voodoo" z LM, w którym zresztą miał szczęścia co nie miara ( np CR7...), jest bardzo średnim trenerem... Wręcz można powiedzieć fenomen do zbadania... xD
Nie bez powodu nikt go nie stawia obok Guardioli, Kloppa, Simeone czy Mourinho lub nawrt takiego Nagelsmana...
2
@FC1899Barca chciałbym by przyszedł do nas średni trener który w 4 lata wygra 3 ligi mistrzów i zdobędzie 2 na 4 ligi (o ile się nie mylę).
Oczywiście zgadzam się z tym ze Zidane jest średnim trenerem ale w jednym przewyższa wszystkich naszych trenerów w ostatnich 10 latach - sprawia ze zawodnicy walczą do końca i maja mental na mistrzowskim poziomie.
2
@FC1899Barca Łysy na po prostu "syndrom Valverde", czyli stawianie na swoich zaufanych ludzi. To jest dobre na 2-3 lata, żeby wycisnąć z nich wszystko co najlepsze. Potem niektórzy ze starej gwardii się wypalają i kiedy trzeba wprowadzić nowych piłkarzy, to trener dalej stawia na stare twarze.
1
@FC1899Barca Jakiś czas temu wrzuciłem tu komentarz kibica białych o Lysym:
Tymczasem w kawiarence jak zwykle w punkt xD.
"Zidane to po prostu trener ktory ma ambicje, charyzme, autorytet, jest dobrym liderem, przywódcą jednak jest słabym menadżerem. Nie umie zarządzać dobrze kadrą. Potrafił w dobrze zbudowany zespół wpleść motywację i siłę, ale nie ma zbyt dużego pojęcia o taktyce, strategii, wypracowanych schematach, może w jego czasach tego było mniej, ale pamiętacie Bayern Heynckesa? Barce Guardioli? Realu Mou? Każdy może sobie coś powiedziec o stylu tamtych drużyn, a Real Zizou jaki jest? Bo dla mnie to gra "Freestyle"...
1
@FC1899Barca
Łysy jest dobrym trenerem do zarządzania gwiazdami, w PSG by się sprawdził, a tak faktycznie wydaje się ze ma bardzo maly przegląd zawodników, widać że przychodzi na etat do roboty trenować, i ma wywalone, wątpię że widział jakikolwiek mecz Eintrachtu, kupili mu Jovica, pojęcia nie miał co z nim zrobić. Widziałem kiedyś wywiad z łysym jak był na Euro mlodziezowym w Polsce, pytali go kto się wyróżniał, nie wymienił żadnego piłkarza, tylko ogólnikowo odpowiadał, jakby nie wiedział kto gra na tym turnieju, według mnie dlatego ma duży problem z taktyka na jakieś średnie, czy słabe zespoły, bo pojęcia nie ma jak te zespoły grają, ale tutaj też sztab daje tyłka, bo powinni taka wiedzę mieć. To jest zastanawiające że Zidane potrafi ustawić zespół na silny zespół, a nie potrafi na słaby, według mnie dlatego wygrywał hurtowo LM, wie jak gra Barcelona, Atletico, Liverpool, ale nie ma pojęcia jak grają słabsze zespoły, bo ich po prostu nie śledzi, ma taką kadrę ze przeważnie i tak to zatrybi, ale czasami trzeba wyłączyć zawodnika, zminimalizować zagrożenie, a tu Zidane leży, bo nie wie z której strony zagrożenia się spodziewać od takiego przeciętnego zespołu.