fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
@LuisSalvano wszyscy na to liczymy. ;)
1
@Coutinho007 oto jest pytanie ;D
2
neymar? w letnim okienku to już na pewno. xD
1
@Patrykl145 Zdecydowanie nie.
1
Jaylen Brown w akcji xD Boston Strong!!!
4
@shinthps i cała LR pozdrawia użytkownika lubIącego czytać książki. ;)
0
Komentarz usunięty
0
@katalonczyk987 Oby się spełniło. ;)
3
@GeFcIo to fcbarca.com tu wszystko jest możliwe. xD
3
Gdzie dwójka z madrytu się bije tam trzecia Barcelona skorzysta. xD
1
@Encore Fakt hype jest spory, ale też nie ma się co dziwić. To USA ;) fajnie dzisiaj "zieloni" zagrali miko, że Denver od początku pewnie prowadziło momentami +15. Fajne zwycięstwo.
0
Ostatnie 9 minut gry i Celtics robią run 31-3!!! Pięknie zgasili Denver. xD
0
Let's go Celtics, let's go Celtics!!!
2
Miles Bridges co pozamiatał xD biedny Capela.
0
@Barca1992 Mam tyllo nadzieję, że zostanie powołana specjalna komisja aby to wszystko wyjaśnić. xD
1
Szaleństwo? This is Sparta!!!
3
@LuisSalvano No niby tak, ale to jest kolejny sezon w którym mając wsztstko w swoich rękach/nogach znowu w ważnym momencie zawodzimy i liczymy ma innych. real pokazał w poprzednim sezonie, że takich prezentów nie marnuje.
5
@barcelonaLM Kurcze niby tak, ale przy odrobinie szczęścia to real mógł do przerwy prowadzić 3, 4-0. I spokojnie zamknąć ten mecz.
11
W zeszłym sezonie rzut madryt również miał pogubić pkt pod koniec sezonu i co? wygrał wszystko do końca. xD mieliśmy wszystko w naszych rękach a teraz liczymy na innych. Stara dobra Barcelona.
0
@Encore Wiem byczku. No cóż jest jak jest. Pamiętam jak Danny kisił picki bo chciał przeczekać LBJ i kego Cavs. A tu się okazało, że do bardzo silnych Bucks dołączyli 76 i All Star Nets. Czekamy do lata i budujemy od początku.
1
@Encore Widziałem niby fajnie, ale tak się męczyć z tankującymi Wilkami? To nie będzie ten sezon dla Celtics. I coś mi się wydaje, że Stevens poleci po sezonie.
2
Czy ciemno czy jasno płynie muza przez miasto...
0
@barteq Oczywiście, że warto.
9
Ale w finale PK to już napewno wygramy. xD zobaczycie, że przegramy.
0
@Cochise Niby taki drobny błąd taktyczny Koemana a jedak dał wynik korzystny białym. Te detale decydują o mistrzostwie. Łysy zagrał to co chciał i wygrał. I w tej chwili to on jest wyżej w tabeli.
0
@jacob345 no cóż katastrofa, ale On przybajmniej potrafi kopnąć do przodu bez konieczności wycofania. Wielu craków Barcelony ma z tym elementem spore problemy.
1
@MrShakira To widać od razu. real piłka i długa do przodu. I zobacz ile mieli sytuacji. A u nas? Kontra wygląda tak: podanie do boku zatrzymanie szukanie partnera i podanie do tyłu i znowu klepanie. Ludzie...
1
@MrShakira w punkt. I dalej klepanie do boku i do tyłu. Rzut madryt 3 podania i sytuacja w naszej 16. A my dalej klepiemy 3/4 spotkania. Z czym do ludzi...
0
@Dosq Nie będę ;)
2
@Avernand Mingi zgasi dzisiaj Wezewiusza jak peta. xD