15

@LuisSalvano wszyscy na to liczymy. ;)

1

@Coutinho007 oto jest pytanie ;D

2

neymar? w letnim okienku to już na pewno. xD

1

@Patrykl145 Zdecydowanie nie.

1

Jaylen Brown w akcji xD Boston Strong!!!


4

@shinthps i cała LR pozdrawia użytkownika lubIącego czytać książki. ;)

0

Komentarz usunięty

0

@katalonczyk987 Oby się spełniło. ;)

3

@GeFcIo to fcbarca.com tu wszystko jest możliwe. xD

3

Gdzie dwójka z madrytu się bije tam trzecia Barcelona skorzysta. xD

1

@Encore Fakt hype jest spory, ale też nie ma się co dziwić. To USA ;) fajnie dzisiaj "zieloni" zagrali miko, że Denver od początku pewnie prowadziło momentami +15. Fajne zwycięstwo.

0

Ostatnie 9 minut gry i Celtics robią run 31-3!!! Pięknie zgasili Denver. xD

0

Let's go Celtics, let's go Celtics!!!

2

Miles Bridges co pozamiatał xD biedny Capela.


0

@Barca1992 Mam tyllo nadzieję, że zostanie powołana specjalna komisja aby to wszystko wyjaśnić. xD

1

Szaleństwo? This is Sparta!!!

3

@LuisSalvano No niby tak, ale to jest kolejny sezon w którym mając wsztstko w swoich rękach/nogach znowu w ważnym momencie zawodzimy i liczymy ma innych. real pokazał w poprzednim sezonie, że takich prezentów nie marnuje.

5

@barcelonaLM Kurcze niby tak, ale przy odrobinie szczęścia to real mógł do przerwy prowadzić 3, 4-0. I spokojnie zamknąć ten mecz.

11

W zeszłym sezonie rzut madryt również miał pogubić pkt pod koniec sezonu i co? wygrał wszystko do końca. xD mieliśmy wszystko w naszych rękach a teraz liczymy na innych. Stara dobra Barcelona.

0

@Encore Wiem byczku. No cóż jest jak jest. Pamiętam jak Danny kisił picki bo chciał przeczekać LBJ i kego Cavs. A tu się okazało, że do bardzo silnych Bucks dołączyli 76 i All Star Nets. Czekamy do lata i budujemy od początku.

1

@Encore Widziałem niby fajnie, ale tak się męczyć z tankującymi Wilkami? To nie będzie ten sezon dla Celtics. I coś mi się wydaje, że Stevens poleci po sezonie.

2

Czy ciemno czy jasno płynie muza przez miasto...

0

@barteq Oczywiście, że warto.

9

Ale w finale PK to już napewno wygramy. xD zobaczycie, że przegramy.

0

@Cochise Niby taki drobny błąd taktyczny Koemana a jedak dał wynik korzystny białym. Te detale decydują o mistrzostwie. Łysy zagrał to co chciał i wygrał. I w tej chwili to on jest wyżej w tabeli.

0

@jacob345 no cóż katastrofa, ale On przybajmniej potrafi kopnąć do przodu bez konieczności wycofania. Wielu craków Barcelony ma z tym elementem spore problemy.

1

@MrShakira To widać od razu. real piłka i długa do przodu. I zobacz ile mieli sytuacji. A u nas? Kontra wygląda tak: podanie do boku zatrzymanie szukanie partnera i podanie do tyłu i znowu klepanie. Ludzie...

1

@MrShakira w punkt. I dalej klepanie do boku i do tyłu. Rzut madryt 3 podania i sytuacja w naszej 16. A my dalej klepiemy 3/4 spotkania. Z czym do ludzi...

0

@Dosq Nie będę ;)

2

@Avernand Mingi zgasi dzisiaj Wezewiusza jak peta. xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?