0

@Tomo_95 No wszystko fajnie tylko jaki to mistrz skoro najlepsi nie grają? Taki mistrz klasy C.

1

@Paradoks I prawidłowo. Takie strachy to na lachy. :D brawo Perez

3

UEFA i FIFA akt desperacji. Super liga? to nie zagracie w MŚ czy ME. Jeśli Ci najlepsi nie zagrają to jaki poziom będzie na tych imprezach? skoro najlepsi nie zagrają to kto to będzie oglądał?. Oczywiście marketingowo również będzie kiepsko. Same porażki.

1

@Mr8lack Priv

0

@VenoM Już działa. Masz rację. :)

0

@VenoM Obrazków ale już widzę, że chodzi o jakieś rozszerzenie w przeglądarce.

0

@Mr8lack :D bardzo możliwe.

0

@Mr8lack No właśnie. O co tu chodzi.

2

Panowie dlaczego nie widzę twitów wklejanych na naszej stronie? czego nie mam żeby mi się to wyświetlało.

1

"Parszywa 12" tak media określają kluby które stoją za powstaniem Super ligi.

1

@Elessar To sto lat byczku!!! :D

2

@kryhaa W skrócie. Koniec LM a początek Super Ligi.

4

Człowiek od gówniaka czekał na ten hymn na elitarne rozgrywki. Płakał, wku***ał się nie miłosiernie ale i cieszył zwłaszcza gdy puchar LM podnosił kapitan Barcelony. A teraz? kasa, kasa i jeszcze raz kasa. Jeśli to prawda to moim zdaniem skończyło się coś pięknego.

1

@Pilka_jest_okragla Święte słowa.

3

@Kamilos84 To wszystko idzie w złym kierunku. Szkoda...

11

#Niedlasuperligi

0

@LeoMessi1994 Oj chłopaku film znakomity. Nie będziesz zawiedziony. Natomiast jeśli nie oglądałeś to polecam Ci film "Złodziej tożsamości. Historia prawdziwa".

0

@maroon Oczywiście, że ma prawo nigdzie nie napisałem, że jest inaczej. Natomiast bawi mnie wypisywanie takich komentarzy zwłaszcza jeśli nie ma się odpowiedniej wiedzy aby o tym dyskutować. A jak wiemy Pan Najman lubi odklepać to jego fach i jest w tym specjalistą.

2

@MesQueUnClub_87 @MiGzi Tak dokładnie, pobryka w sieci, coś tam napisze w wordzie, obejrzy jakieś dramat i od czasu do czasu jakiś meczyk obejrzy. Czyli do takiego domowego użytku. Nie będzie programować czy renderować. Kurcze dziękuje Panowie za pomoc. Jak zwykle można na was liczyć. ;) dziękuję!!

0

@MesQueUnClub_87 Rozumiem, że wspomniany dysk 256 ssd wystarczy?

0

@MiGzi @MesQueUnClub_87 Pytam bo kurcze dla mojej siostrzenicy szukam i chciałbym aby lapek chodził szybko, żeby dziewczyna nie zasneła przy nim. ;)

0

Pany 6 GB ramu taktowanie 1,8 i dysk ssd 256. Będzie chodził płynnie na takie rzeczy jak office coś obejrzeć na YT czy spokojnie pobrykać w internecie?

6

@Allbi Tak zwani specjaliści od wszystkiego xD

0

@T^L Słuszna uwaga. Brawo dla trenera.

9

Warto pochwalić za dzisiejszy występ hejtowanych Pique i Lengleta. Brawo dla Grizzlego i Franka. Brawo chłopaki. Gratulacje.

0

Wrócił Messi wróciła Magia. Brawo.

4

A na trybunach...
Messi, Messi, Messi.

3

Powrót Króla GOAT.

0

Boli was wielki Grizzly!!!!

0

Grizzlyyyyyyy!!!!! Tak to jest ten gol tak to jest ten mecz!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?