fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tomo_95 No wszystko fajnie tylko jaki to mistrz skoro najlepsi nie grają? Taki mistrz klasy C.
1
@Paradoks I prawidłowo. Takie strachy to na lachy. :D brawo Perez
3
UEFA i FIFA akt desperacji. Super liga? to nie zagracie w MŚ czy ME. Jeśli Ci najlepsi nie zagrają to jaki poziom będzie na tych imprezach? skoro najlepsi nie zagrają to kto to będzie oglądał?. Oczywiście marketingowo również będzie kiepsko. Same porażki.
1
@Mr8lack Priv
0
@VenoM Już działa. Masz rację. :)
0
@VenoM Obrazków ale już widzę, że chodzi o jakieś rozszerzenie w przeglądarce.
0
@Mr8lack :D bardzo możliwe.
0
@Mr8lack No właśnie. O co tu chodzi.
2
Panowie dlaczego nie widzę twitów wklejanych na naszej stronie? czego nie mam żeby mi się to wyświetlało.
1
"Parszywa 12" tak media określają kluby które stoją za powstaniem Super ligi.
1
@Elessar To sto lat byczku!!! :D
2
@kryhaa W skrócie. Koniec LM a początek Super Ligi.
4
Człowiek od gówniaka czekał na ten hymn na elitarne rozgrywki. Płakał, wku***ał się nie miłosiernie ale i cieszył zwłaszcza gdy puchar LM podnosił kapitan Barcelony. A teraz? kasa, kasa i jeszcze raz kasa. Jeśli to prawda to moim zdaniem skończyło się coś pięknego.
1
@Pilka_jest_okragla Święte słowa.
3
@Kamilos84 To wszystko idzie w złym kierunku. Szkoda...
11
#Niedlasuperligi
0
@LeoMessi1994 Oj chłopaku film znakomity. Nie będziesz zawiedziony. Natomiast jeśli nie oglądałeś to polecam Ci film "Złodziej tożsamości. Historia prawdziwa".
0
@maroon Oczywiście, że ma prawo nigdzie nie napisałem, że jest inaczej. Natomiast bawi mnie wypisywanie takich komentarzy zwłaszcza jeśli nie ma się odpowiedniej wiedzy aby o tym dyskutować. A jak wiemy Pan Najman lubi odklepać to jego fach i jest w tym specjalistą.
2
@MesQueUnClub_87 @MiGzi Tak dokładnie, pobryka w sieci, coś tam napisze w wordzie, obejrzy jakieś dramat i od czasu do czasu jakiś meczyk obejrzy. Czyli do takiego domowego użytku. Nie będzie programować czy renderować. Kurcze dziękuje Panowie za pomoc. Jak zwykle można na was liczyć. ;) dziękuję!!
0
@MesQueUnClub_87 Rozumiem, że wspomniany dysk 256 ssd wystarczy?
0
@MiGzi @MesQueUnClub_87 Pytam bo kurcze dla mojej siostrzenicy szukam i chciałbym aby lapek chodził szybko, żeby dziewczyna nie zasneła przy nim. ;)
0
Pany 6 GB ramu taktowanie 1,8 i dysk ssd 256. Będzie chodził płynnie na takie rzeczy jak office coś obejrzeć na YT czy spokojnie pobrykać w internecie?
6
@Allbi Tak zwani specjaliści od wszystkiego xD
0
@T^L Słuszna uwaga. Brawo dla trenera.
9
Warto pochwalić za dzisiejszy występ hejtowanych Pique i Lengleta. Brawo dla Grizzlego i Franka. Brawo chłopaki. Gratulacje.
0
Wrócił Messi wróciła Magia. Brawo.
4
A na trybunach...
Messi, Messi, Messi.
3
Powrót Króla GOAT.
0
Boli was wielki Grizzly!!!!
0
Grizzlyyyyyyy!!!!! Tak to jest ten gol tak to jest ten mecz!!!!