fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@DonMatteo901 Przyszłość naszego kraju xD
0
@damiano996 Tak było jest i będzie. Bo tacy są ludzie.
1
@MessiTheBesst Pełna zgoda natomiast na środki Unijne należy spojrzeć z szerszej perspektywy. Sporo nakradli i jedni i drudzy tu nie ma nad czym dyskutować natomiast sporo rzeczy udało się zrobić za te pieniądze. Można Unii nie lubić sam jestem krytyczny na wielu sprawach, ale uważam, że trzeba szanować to co się ma i to co się utrzymuje.
0
@Yosemite Pavel Nedved - Pan piłkarz. Co ten gość wyprawiał na lewej stronie. Legenda.
2
@ptrx @Borneo W punkt Panowie. W punkt.
1
@ptrx @Borneo Oczywiście, że tak natomiast jest posłem i powinna jednak zachować jakiś umiar w tym co mówi. @Borneo popieram to jeden wielki wstyd.
0
@Ramos9248 Rozumiem. Moim zdaniem polityk nie ma znaczenia jakiej partii powinien jednak ostrożniej dobierać słowa. Reprezentuje nie tylko siebie, ale również swój elektorat. Uważam, że jej prywatne poglądy powinna zachować dla siebie.
1
@Arkon I ja szanuję kultura zawsze na pierwszym miejscu ;)
4
@Ramos9248 Ma rację? Unia to szmata ale pieniążki proszę nam przelewać bo nam się należą tak? Czyli samej Unii nie szanujemy, ale pieniążki już tak? Fajne państwo takie nowoczense i jeszcze jedno skoro należymy do tej współnoty to oznacza, że również jesteśmy szmatami? tak rzecze poseł Polskiego rządu.
2
@Comentateiro No cóż każdy ma swojego "Rakiticia".
20
"Unia Europejska jest dla mnie szmatą" - Krystynka Pawłowicz, polska prawnik specjalizująca się w zakresie prawa gospodarczego - publicznego. Tak się zastanawiam czy pieniążki Unijne, o które tak mocno walczy pisowska partia są również szmaciane czy już nie?.
0
@Songo91 A Wy macie mnie ;D spokojnie damy radę ;D
0
@hayek I ja się w pełni z Tobą zgadzam. Taka jest obecnie Seria A choć z tych wszystkich ekip najlepszą piłkę gra obecnie Atalanta. ;D
0
@puyol_presidend5 Agnieszka, Sebastian
0
@hayek Ha ha dobre dobre mam nadzieję, że Juve pokaże wam gdzie jest wasze miejsce tak jak to było w ostatnich sezonach ;D Teraz mają słabszy sezon, ale wrócą mocniejsi i znowu będziecie płakali :D
0
@Encore Są słabi początek sezonu jeszcze jako tako, ale obecnie nic nie grają. Po co takie ekipy w LM?
2
@kamiVeB Pytanie tylko po co ma wracać? GSW grają fajnie, ale nic nie osiągną w PO. Niech chłopak spokojnie wraca do zdrowia a w przyszłym sezonie ruszą po kolejny tytuł.
0
@Encore Mam nadzieję ,że Juve pokaże Milanowi gdzie jest ich miejsce. Forza Juve.
3
@lukas10 @Firestone Jak byłem w Technikum to takie swetry na warsztatach nam dawali. ;D
2
@lukas10 Po prostu interesuje mnie historia tego swetra.
0
@LuisSalvano @LS Sluszna uwaga przynajmniej chłopina ma spokój. Co do 6 zdjęcia to poważna konkurencja :D
2
Była już Australijka, która poślubiła most tak tak most xD a teraz kazachski kulturysta Jurij Tołoczko poślubił uwaga... seks - lalkę. xD
https://www.instagram.com/p/CIIPe8npdbJ/
1
@Cwaniak4 Czyli dla nas kibiców Barcelony to znakomita wiadomość. ;)
0
@LyFT W zeszłym sezonie.
1
@kacper0911 Czarno to widzę.
6
Kurcze soundtrack do filmu "Interstellar" jest genialny no genialny. Hans Zimmer - GOAT
1
@escarabajo Mam nadzieję, że tego nie zmarnujemy. ;)
7
Cieszę się tak samo mocno ja Wy, ale pamiętajmy, że jeszcze mecz z Granadą. Stare przysłowie mówi: "Nie dziel skóry na niedzwiedziu". Na spokojnie bo widzę, że już planujecie świętowanie tytułu, którego jeszcze nie mamy. Spokojnie krok po kroku.
0
@Encore To prawda znakomity rozgrywający.
11
Słyszeliście ten huk? to pękające dupska w madrycie xD