fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Encore Zawodnik wybitny, ale z głową u niego jest coś nie tak.
2
@Encore W pierwszej kolejności o nim pomyślałem xD Stary dobry Irving xD
0
@msmsms Kaczyński, Sasin i Suski.
3
@David_Beckham Czyli Cadiz ma jeszcze szanse xD
6
Żarty żartami, ale #Leomusisz bo Benzyna tuż tuż.
3
Ale pękło dupsko na LR xD
0
Dobra 7 minuta 0-0 będzie ciekawie xD
2
@escarabajo Najpierw tytuł a póżniej się zobaczy. Mam nadzieję, że to będzie ten sezon w Europie Polskich klubów. :)
0
@Bruttal Jedziemy jedziemy !!!! :)
0
@escarabajo Brawo i jazda teraz na spokojnie. ;)
0
@RosjaninBut Prawda jest taka, że SL i tak powstanie to tylko kwestia czasu.
5
I cyk City 1-2. Jazda Pep.
0
@MarioVeB! Dublet wystarczy. Nie można być zachłannym.
0
@Ronaldinho10VB Mam nadzieję, że już niedługo dołączy do nich Marc Gasol. :) i jedziemy z tematem.
0
Jazda jazda Juve!!!
0
@el_radwano No coś w tym jest. Już od dawna słyszę od dziennikarzy ,że wielkie kluby funkcjonują jak wielkie korporacje a jak wiadomo są one nastawione głównie na zysk. ;)
65
"UEFA nie słucha piłkarzy i trenerów interesują ją tylko pieniądze". W punkt Panie Ronaldzie.
0
@Wojcio Słucham tego od kilku lat jak to przepaść między małymi a wielkimi nie maleje. I nigdy nie przestanie maleć. Z prostego powodu. Barca gra w LM i kosi wielkie $ a takie Levante gra w PK za... no właśnie. I tak jest w każdej lidze. I ta przepaść będzie co raz większa bez względu na to czy będzie LM czy SL. W Barcelonie City cz Bayernie chcą grać najlepsi nie w Getafe, Rennes czy Schalke i ta przepaść finansowa będzie coraz większa.
0
@Colon Jeśłi chodzi o Ligę sprawiedliwości to polecam film wersję Zacka Snydera. ;)
0
@Colon Superbowl tu nie ma nad czym dyskutować.
0
Komentarz usunięty
0
@Gwyn Ewidentnie bije od Ciebie nienawiścią. Małpy to są w zoo. Czyli Twoim zdaniem strażnicy teksasu zachowali się wzorowo tak? ubili "małpę" cykneli foteczki i wszystko cacy?
2
@Gwyn Prawo jest dla wszystkich równe. Policjant nie może robić tego co chce nie ma znaczenia czy jest rasistą, gejem, lesbijką, trans czy nawet to, że jest Żydem. Policjant jest człowiekiem i obowiązują go te same prawa co każdego innego. Policjant zachował się skandalicznie i jego koledzy również. Przecież są odpowiednie procedury w takich sytuacjach (czyt, zatrzymanie-interwencja) a tu ewidentnie Amerkańscy strażnicy teksasu chcieli pokazać czarnemu kto tu rządzi. Karma to wredna sucz.
2
@Gwyn No przecież Derek przyczynił się do śmierci gościa więc czego oczekiwałeś, że zostanie odznaczony orderem od Bidena?
1
@AlwaysBlaugrana Co tu dużo pisać... W punkt.
1
@lucca87 Mam tylko nadzieję, że ten pomysł kiedyś wejdzie w życie tak jak obecnie jest w koszykarskiej Eurolidze. Tam wszystko świetnie się sprawdza nie cierpią na tym krajowe rozgrywki czy puchary. Skoro tam można to i w piłce również. Wracając tutaj masz absolutną rację Milan ukarany a takie City czy P$G gra sobie spokojnie. Gdzie tu sprawiedliwość.. eh ;)
1
@lucca87 Szkoda bo można było UEFE kopnąć w tłuste dupsko i stworzyć ciekawszy projekt. Czyli kopiemy się dalej.
10
No cóż... nie ukrywam, że chciałem SL jako kibic mam dość obecnej LM i tej calej mafijnej otoczki UEFA i nie ukrywam, że chciałem zobaczyć coś nowego. Perez wizerunkowo straci dużo na tym. Mam tylko nadzieję, że Manchester upadnie i sobie te głupi ryj rozwali.
3
@Colon I już jedziemy nominuję:
@IronSanHybrid, @Coutinho007 i @VamosRakieta ;)
5
Za Bartomeu takich cyrków nie było xD