1

@IronSanHybrid Stres jak przed każdym egzaminem spory także kto wie może być poprawka ;D

0

@JackH Ja również u siebie grają bardzo dobrze i mam nadzieję, że spokojnie ograją real.

1

@JackH Dzisiaj generalnie wszystkie 3 spotkania bardzo ciekawe. We wszystkich spotkaniach stan rywalizacji 2-2 więc emocje gwarantowane. ;)

0

@Olkovsky9 Siwy wie jak robić interesy i jestem pewien ,że dobrze się zabezpieczył.

0

Tymczasem "The special 5" w nowym sezonie poprowadzi AS Rome!!!. Powodzenia siwy.
żródło: tłiter.

2

A mieliśmy wszystko we własnych rękach/nogach. Teraz zaczyna się tradycyjne rozpisywanie możliwych scenariuszy.

0

@Songo91 Żyje się powoli.

1

@LeoMessiah U mnie luz. Maturka zdana kilka lat temu, ale pamiętam nerwy były spore. Natomiast ja uważam że to trzeba przeżyć. Będzie dobrze byczku trzymam kciuki :).

2

@bartekvisca Ja właśnie te stare dobre czasy wapominam najlepiej. Był klimat człowiek czuł się wolny tylko to bieganie po poiłkę było kijowe ;D

0

@axegrinder Uważam, że ludzie zwłaszcza teraz w czasach pandemii mają w dupie tego Lewgo. Mają większe problemy na głowie, walące się firmy, rodziny czy zdrowie. Uważasz, że wszyscy kochali Bońka i innych?. Jestem przekonany, że kiedyś było podobnie tylko nikt głośno tego nie mówił. Teraz jest internet.

0

@DonMatteo901 Przyszłość tego kraju xD

9

Sprzedać wszystkich kupić wszystkich.

0

@Tomek54321 @JohnnyBarca @AmigoBlancos Tak panowie mój błąd 34-26. ;)

1

rzut madryt 36 razy wygrywał ligę a Barcelona 26. Gonimy gonimy. Oby w tym roku statystyka wyglądała 36-27. Trzymamy kciuki.

17

Oho zaczyna się. Zabrakło mi jeszcze tekstu, że wyciągnęliśmy wnioski. Za dużo mówicie a za mało robicie.

0

@sokot Nie chodzi o dzisiejsze zawody czy konkretnie o Barcelonę tylko jeśli ten VAR ma działać to trzeba robić wszystko aby tak było. ;)

24

Nie wiem jak Wy, ale ja uważam, że gdy sędzia/VAR robi wałek to każdy trener powinien mieć "challenge". Raz na połowę tak jak jest to w NBA czy NFL bo to są jakieś jaja.

6

Udało się. To najlepsze podsumowanie naszej gry.

1

No to teraz się bierzemy. Klepanie od lewej do prawej i gonimy wynik.

0

@Sergio5Busquets bo nic innego nie potrafią.

0

Jak Messi nic nie zrobi to nie ma Barcelony. Taka prawda. I znowu klepanie od lewej do prawej.

1

Kurła ta Osasuna jeszcze urwie pkt temu realowi.

0

Prowadzisz przewagą 32 pkt i przegrywasz mecz? tak jest takie cuda tylko w NBA. Celtics dzisiejszej nocy po raz kolejny robią historyczny comeback tym razem przeciwko SAS. Jestem ciekawy co się działo w szatni po meczu i co powiedział jeden z najlepszych trenerów w historii tej dyscypliny Pop. Sprzedam wszystkich, kupię wszystkich?. xD

1

@wroclawianin89 Wszystko się zgadza byczku ;)

0

@TheHeisenberg Dlaczego 23*3 to 69 + 7 to 76. Wszystko gra ;)

0

Wiecie jak stare siatkarskie powiedzenie: kto nie wygrywa 3-0 ten przegrywa 3-2.

2

Skorża jeszcze dobrze nie usiadł w lechu a tu się okaże, że po sezonie poleci xD

4

@Songo91 Panowie chłopak potrzebuje pomocy a wy podśmiechujki z chłopaka robicie. Oczywiście, że możesz nie ma problemu.
@LS zajebiste ;D

2

@abram3k I jazda na L4 a następnie na balety do siostrzyczki.

2

@Encore @zadafcb @mkord Wielka sprawa!!! Brawo JT i brawo Celtics. Co do dyskusji o tym, że kiedyś było inaczej to prawda było inaczej. Nie było sypania 80 trójek w spotkaniu i tamta koszykówka miała coś magicznego w sobie. Walka fizyczna, przepychanki... to była sól starej dobrej NBA na której ja i wielu się wychowało. Teraz każdy mecz NBA przypomina bardziej All Star game albo skill challenge. Natomiast ja rozumiem, że władze ligi chcą dać kibicowi rozrywkę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?