fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barcelonaLM Ale to widać nie od dziś z topem ligi przegrywamy a i z średniakami mamy spore kłopoty więc o jakim mistrzostwie my mówimy. A i w PK mieliśmy fure szczęścia. Jesteśmy słabi na chwilę obecną i nic więcej.
0
Spokojnie real i Atleti jeszcze pogubią pkt. Nasi już wyciągnęli wnioski.
0
@blodziakk Skoro z średniakami sobie nie radzimy to z mocnymi wygramy? xD
1
Ligę to przegraliśmy z Granadami, Eibarami czy innymi Cadizami. Na co wy liczyliście? już po Granadzie było widać jaki mamy zjazd do tego trener na wyjebce i jesteśmy tam gdzie nasze miejsce.
0
Pisałem po Atleti, że z Levante będzie strata pkt. Z czym do ludzi xD
0
@wlodek54 Dokładnie 19 lat
0
Czyli czas na obronę Częstochowy. Levante ciśnie xD
0
@VamosBarca12 Ale ma dopiero 18 lat pamiętaj xD
1
Ale bym sobie takiego Pjanica za Pedriego zobaczył.
1
Widać ewidentnie że naszym brakuje luzu xD
0
Po 3 minutach jesteśmy na 2 miejscu.
0
@LeoMessiah Dobre i to ;D
2
@haryveb944 Tak było jest i będzie. Nic nowego. W tej bezsensownej walce jednak szkoda tych najmniejszych, którzy chcą po prostu żyć w spokoju.
1
Oj szykuje się ostre klepanie xD od lewej do prawej xD
3
@masq W punkt. Potrzebny jest u nas trener nie związany z tym całym DNA. Musimy od tego koniecznie odejść spróbować grać zupełnie inną piłkę. Oglądam różne drużyny i z Anglii, Włoch czy Niemiec i kurcze nikt tak długo nie klepie do boku i do tyłu jak nasza Barcelona. Nawet z takimi Granadami czy Cadizami klepiemy, klepiemy i klepiemy i koniec końców tracimy pkt. Po co to komu?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@4drian0 Liczę na stały cykl z tym pamiętniczkiem. ;D
3
@Mr8lack I ja się absolutnie zgadzam ;) Ronald zrobił kawał dobrej roboty i powinien otrzymać czas aby spokojnie poukładać drużynę na nowy sezon tak jak On chce/
3
@Mr8lack Kurcze jest w tym sporo prawdy i apetyt rośnie w miarę jedzenia. Natomiast jeśli rywale dają Ci okazję to grzechem jest nie skorzystać. I trudno mi się pogodzić z faktem, że Barcelona wielki klub, który znowu chce dzielić i rządzić frajersko odmawia tytułu. Rozumiem, że jesteśmy powiedzmy w przebudowie, ale wcale nie odstajemy pkt od czołówki aż tak bardzo. Dlatego ja rozumiem rozgoryczenie. Bo przecież nic nie przeszkadza w tym aby robić porządki w składzie i wygrywać na własnym podwórku.
2
@Michael24 Cel uświęca środki i chyba z tego założenia wychodzi klaskacz.
2
@macio_944 :D;D;D dla mnie to może być cały rok +30 uwielbiam. ;D i współczuje innym że w takie upały się męczą.
3
@macio_944 30+ już nie mogę się doczekać uwielbiam takie ciepełko. ;D
1
@Hopner15 Nie od dziś wiadomo że najlepiej manipuluje się ciemnym ludem.
1
@kamiVeB Strasznie szkoda... Masakra ile w tym sezonie kontuzji.
2
@Coutinho007 Tańczy bardzo ładnie. Natomiast ja boję się jednej rzeczy że po 2-3 spotkaniach zacznie na siłę szukać Messiego i skończy się jego taniec a zacznie katalońskie klepanie do boku i do tyłu. Im więcej magików w składzie, którzy zaczną grać bardziej egoistycznie tym lepiej dla Leo. Przeciwnik skupi się bardziej na Depayu i więcej miejsca będzie miała nasza Legenda. A i gra nasza nabierze szybkości.
1
@BartexXx W punkt. Jeśli faktycznie rzetelnie wypełnia swoją pracę. To znaczy który polityk zasłużył na premię? Ziobro, Sasin czy może Obajtek?
0
@Commando Jestem ciekawy, czy ktoś o tym mówi głośno. Bo jak na razie to wszyscy klaszczą uszami.
2
@Comentateiro Planuje pielgrzymkę na kolanach na Żoliborz. I w rączki pocałuje naszego oświeconego wodza. ;)
1
@JimMorrisonFCB Dziennikarze podają, że już podpisał do 2025. Tak podaje BBC czy choćby NBCSports.
13
770 miliardów zł. dla Polski w ramach budżetu Unijnego. Czyli będzie co kraść a przepraszam premie będą xD