0

@barcelonaLM Ale to widać nie od dziś z topem ligi przegrywamy a i z średniakami mamy spore kłopoty więc o jakim mistrzostwie my mówimy. A i w PK mieliśmy fure szczęścia. Jesteśmy słabi na chwilę obecną i nic więcej.

0

Spokojnie real i Atleti jeszcze pogubią pkt. Nasi już wyciągnęli wnioski.

0

@blodziakk Skoro z średniakami sobie nie radzimy to z mocnymi wygramy? xD

1

Ligę to przegraliśmy z Granadami, Eibarami czy innymi Cadizami. Na co wy liczyliście? już po Granadzie było widać jaki mamy zjazd do tego trener na wyjebce i jesteśmy tam gdzie nasze miejsce.

0

Pisałem po Atleti, że z Levante będzie strata pkt. Z czym do ludzi xD

0

@wlodek54 Dokładnie 19 lat

0

Czyli czas na obronę Częstochowy. Levante ciśnie xD

0

@VamosBarca12 Ale ma dopiero 18 lat pamiętaj xD

1

Ale bym sobie takiego Pjanica za Pedriego zobaczył.

1

Widać ewidentnie że naszym brakuje luzu xD

0

Po 3 minutach jesteśmy na 2 miejscu.

0

@LeoMessiah Dobre i to ;D

2

@haryveb944 Tak było jest i będzie. Nic nowego. W tej bezsensownej walce jednak szkoda tych najmniejszych, którzy chcą po prostu żyć w spokoju.

1

Oj szykuje się ostre klepanie xD od lewej do prawej xD

3

@masq W punkt. Potrzebny jest u nas trener nie związany z tym całym DNA. Musimy od tego koniecznie odejść spróbować grać zupełnie inną piłkę. Oglądam różne drużyny i z Anglii, Włoch czy Niemiec i kurcze nikt tak długo nie klepie do boku i do tyłu jak nasza Barcelona. Nawet z takimi Granadami czy Cadizami klepiemy, klepiemy i klepiemy i koniec końców tracimy pkt. Po co to komu?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@4drian0 Liczę na stały cykl z tym pamiętniczkiem. ;D

3

@Mr8lack I ja się absolutnie zgadzam ;) Ronald zrobił kawał dobrej roboty i powinien otrzymać czas aby spokojnie poukładać drużynę na nowy sezon tak jak On chce/

3

@Mr8lack Kurcze jest w tym sporo prawdy i apetyt rośnie w miarę jedzenia. Natomiast jeśli rywale dają Ci okazję to grzechem jest nie skorzystać. I trudno mi się pogodzić z faktem, że Barcelona wielki klub, który znowu chce dzielić i rządzić frajersko odmawia tytułu. Rozumiem, że jesteśmy powiedzmy w przebudowie, ale wcale nie odstajemy pkt od czołówki aż tak bardzo. Dlatego ja rozumiem rozgoryczenie. Bo przecież nic nie przeszkadza w tym aby robić porządki w składzie i wygrywać na własnym podwórku.

2

@Michael24 Cel uświęca środki i chyba z tego założenia wychodzi klaskacz.

2

@macio_944 :D;D;D dla mnie to może być cały rok +30 uwielbiam. ;D i współczuje innym że w takie upały się męczą.

3

@macio_944 30+ już nie mogę się doczekać uwielbiam takie ciepełko. ;D

1

@Hopner15 Nie od dziś wiadomo że najlepiej manipuluje się ciemnym ludem.

1

@kamiVeB Strasznie szkoda... Masakra ile w tym sezonie kontuzji.

2

@Coutinho007 Tańczy bardzo ładnie. Natomiast ja boję się jednej rzeczy że po 2-3 spotkaniach zacznie na siłę szukać Messiego i skończy się jego taniec a zacznie katalońskie klepanie do boku i do tyłu. Im więcej magików w składzie, którzy zaczną grać bardziej egoistycznie tym lepiej dla Leo. Przeciwnik skupi się bardziej na Depayu i więcej miejsca będzie miała nasza Legenda. A i gra nasza nabierze szybkości.

1

@BartexXx W punkt. Jeśli faktycznie rzetelnie wypełnia swoją pracę. To znaczy który polityk zasłużył na premię? Ziobro, Sasin czy może Obajtek?

0

@Commando Jestem ciekawy, czy ktoś o tym mówi głośno. Bo jak na razie to wszyscy klaszczą uszami.

2

@Comentateiro Planuje pielgrzymkę na kolanach na Żoliborz. I w rączki pocałuje naszego oświeconego wodza. ;)

1

@JimMorrisonFCB Dziennikarze podają, że już podpisał do 2025. Tak podaje BBC czy choćby NBCSports.

13

770 miliardów zł. dla Polski w ramach budżetu Unijnego. Czyli będzie co kraść a przepraszam premie będą xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?