1

@Coutinho007 Szkoda nerwów. Człowiek się tylko denerwuje niepotrzebnie. A chłopcy na obiadkach świętują.

1

@wlodek54 Każdy mecz jak finał.

0

@Oskar00 Przecież rzutki już w następnej kolejce graja z Bilbao i tam pogubią pkt.

0

@Ronmes Wstyd do kwadratu. A krzyczeli przed meczem, że wciągneli wnioski a każdy mecz jest jak finał... no widać ;D

1

rzut madryt połmany leje Granadę na wyjeżdzie a Barcelona u siebie.... Wstyd.

0

@bartek00717 A było tak blisko :D ha ha.

2

@Barca1992 A Polska ma Sasina. Spokojnie z takim wodzem nie zginiemy.

A teraz poważnie. Gen. Polko powiedział kiedyś, że gdyby Putin wkroczył do Polski to w kilka godzin byłby pod Warszawą. To wiele mówi o nas.

1

Granada robi remontade. Jazda!!!

0

@Deeespacito Będzie kotem pod warunkiem, że nie będzie na siłę szukał Messiego. Obawiam się, że tak będzie. Czyli kolejny do klepania do boku i do tyłu.

1

@Messibestplayerintheworld Młodszy i przyszłościowy nie jest żadną gwarancją. Pokazał to choćby Dembe. Połamany w zasadzie każdym sezonie za kupe siana bo tacy młodzi i przyszłościowi się teraz bardzo cenią. Natomiast Lukaku pogra u nas spokojnie 3-4 sezony na bardzo wysokim poziomie do tego chłopak ograny w Europie i w repce. Silny, potrafi uderzyć głową wiatr go nie przewróci i potrafi strzelić na pustą. Czego chcieć więcej?

0

@Majkel34 Powrót Króla ;D

0

@Messibestplayerintheworld Lukaku i ładnie w rączki pocałować. Michał na rower i do Barcelony tego dzika.

1

@DIPENNN Kurcze chłopaki My nie możemy tak myśleć. Tak jak słusznie zauważył @lukas10 chłopak robi ciekawe liczby i w średnim BVB a w LM jeden z najlepszych strzelców. Na co mamy czekać? aż chłopaka ściągnie City?. Żaden inny zawodnik nie jest gwarancją popatrzcie na Dembe czy Kutinio. Trzeba ryzykować.

3

@Ronnie1992 Nie mam insta, ale mocno trzymam kciuki. Powodzonka chłopaki i do przodu. Dam zielone aby zasięg był większy. Piona ;D

0

@tomek8756 Poseł Suski prawdziwa Legenda xD. Dobry skromny chłopak. xD

0

@CZaras "Jeszcze jak chodziłem do podstawówki to był tak taki Paweł i ja jechałem na rowerze i go spotkałem i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody ii po drodze do domu wtedy. Jeszcze już do domu pojechałem".

2

@wyjasniecie Jazda z kurłami. Wszyscy to wiemy ;D

3

Banaś jedzie równo z pisiorkami xD i prawidlowo.

0

@Sysia11 Po tym jak zachował się w stosunku do BVB przy transferze do nas to na 300% do tego nie dojdzie ;)

12

@DaPidejpi To był zajebisty moment bramka na 2-3, 90 minuta i Messi wieszający pranie w madrycie. A do tego płaczący Penaldo. Ciary...

0

@AdamS9882 A zobacz film Cierń? Nie to chyba nie to.

0

@kamilop I z tego co pamiętam to fan Barcelony. Kiedyś o tym wspominał w wywiadzie.

1

@Astad Lubię Paula Bettanego. Tak to chodzi o ten film Legion. Kilka osób zostało uwięzionych na stacji m. in młoda dziewczyna w ciąży, która pracowała na tej stacji. Przyjemnie się to oglądało. ;)

1

@AdamS9882 A może Legion?..

0

@mekston W każdym razie mieli sporą przewagę a jednak roztrwonili. i w zasadzie walczą do samego końca.

0

@Huck Dokładnie ;)

0

Ale to jak Atleti spuchło pod koniec sezonu to brak słów. Przecież Oni mieli chyba +10 pkt przewagi i chyba jakiś mecz zaległy nad drugim zespołem.

1

@Bartek22 Akurat tego się nie zapomina ;D

1

Jan Oblak - Pan Bramkarz.

0

@Ratamahatta Jak zwykle w punkt. Tak dla Kloppa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?