fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Coutinho007 Szkoda nerwów. Człowiek się tylko denerwuje niepotrzebnie. A chłopcy na obiadkach świętują.
1
@wlodek54 Każdy mecz jak finał.
0
@Oskar00 Przecież rzutki już w następnej kolejce graja z Bilbao i tam pogubią pkt.
0
@Ronmes Wstyd do kwadratu. A krzyczeli przed meczem, że wciągneli wnioski a każdy mecz jest jak finał... no widać ;D
1
rzut madryt połmany leje Granadę na wyjeżdzie a Barcelona u siebie.... Wstyd.
0
@bartek00717 A było tak blisko :D ha ha.
2
@Barca1992 A Polska ma Sasina. Spokojnie z takim wodzem nie zginiemy.
A teraz poważnie. Gen. Polko powiedział kiedyś, że gdyby Putin wkroczył do Polski to w kilka godzin byłby pod Warszawą. To wiele mówi o nas.
1
Granada robi remontade. Jazda!!!
0
@Deeespacito Będzie kotem pod warunkiem, że nie będzie na siłę szukał Messiego. Obawiam się, że tak będzie. Czyli kolejny do klepania do boku i do tyłu.
1
@Messibestplayerintheworld Młodszy i przyszłościowy nie jest żadną gwarancją. Pokazał to choćby Dembe. Połamany w zasadzie każdym sezonie za kupe siana bo tacy młodzi i przyszłościowi się teraz bardzo cenią. Natomiast Lukaku pogra u nas spokojnie 3-4 sezony na bardzo wysokim poziomie do tego chłopak ograny w Europie i w repce. Silny, potrafi uderzyć głową wiatr go nie przewróci i potrafi strzelić na pustą. Czego chcieć więcej?
0
@Majkel34 Powrót Króla ;D
0
@Messibestplayerintheworld Lukaku i ładnie w rączki pocałować. Michał na rower i do Barcelony tego dzika.
1
@DIPENNN Kurcze chłopaki My nie możemy tak myśleć. Tak jak słusznie zauważył @lukas10 chłopak robi ciekawe liczby i w średnim BVB a w LM jeden z najlepszych strzelców. Na co mamy czekać? aż chłopaka ściągnie City?. Żaden inny zawodnik nie jest gwarancją popatrzcie na Dembe czy Kutinio. Trzeba ryzykować.
3
@Ronnie1992 Nie mam insta, ale mocno trzymam kciuki. Powodzonka chłopaki i do przodu. Dam zielone aby zasięg był większy. Piona ;D
0
@tomek8756 Poseł Suski prawdziwa Legenda xD. Dobry skromny chłopak. xD
0
@CZaras "Jeszcze jak chodziłem do podstawówki to był tak taki Paweł i ja jechałem na rowerze i go spotkałem i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody ii po drodze do domu wtedy. Jeszcze już do domu pojechałem".
2
@wyjasniecie Jazda z kurłami. Wszyscy to wiemy ;D
3
Banaś jedzie równo z pisiorkami xD i prawidlowo.
0
@Sysia11 Po tym jak zachował się w stosunku do BVB przy transferze do nas to na 300% do tego nie dojdzie ;)
12
@DaPidejpi To był zajebisty moment bramka na 2-3, 90 minuta i Messi wieszający pranie w madrycie. A do tego płaczący Penaldo. Ciary...
0
@AdamS9882 A zobacz film Cierń? Nie to chyba nie to.
0
@kamilop I z tego co pamiętam to fan Barcelony. Kiedyś o tym wspominał w wywiadzie.
1
@Astad Lubię Paula Bettanego. Tak to chodzi o ten film Legion. Kilka osób zostało uwięzionych na stacji m. in młoda dziewczyna w ciąży, która pracowała na tej stacji. Przyjemnie się to oglądało. ;)
1
@AdamS9882 A może Legion?..
0
@mekston W każdym razie mieli sporą przewagę a jednak roztrwonili. i w zasadzie walczą do samego końca.
0
@Huck Dokładnie ;)
0
Ale to jak Atleti spuchło pod koniec sezonu to brak słów. Przecież Oni mieli chyba +10 pkt przewagi i chyba jakiś mecz zaległy nad drugim zespołem.
1
@Bartek22 Akurat tego się nie zapomina ;D
1
Jan Oblak - Pan Bramkarz.
0
@Ratamahatta Jak zwykle w punkt. Tak dla Kloppa.