4

@kkbarca Mimo, że Kwacha nie lubię starego komucha to trzeba przyznać, że spełniał się dośc dobrze. To raz a dwa jego żona robiła znakomitą robotę. Żadna inna pierwsza dama nie ma podjazdu do Pani Kwaśniewskiej.

0

@usztafik Przyjaciel zawsze będzie przyjacielem. Szkoda dziewczyny bo zmarnowała 2 lata swojego życia.

1

@tomek8756 Z Nowym Wałem nie zginiemy xD

0

@vangoor Judasz tu nie ma nad czym dyskutować. A tfu..

0

@zwyklykibic93 No właśnie o to chodzi. Teraz pytanie czy to wszystko jest sprawiedliwe? I jak człowiek ma się nie denerwować? no jak? Teraz nie dość, że sam ciężko pracujesz to teraz będziesz jeszcze sponsorował innych. Efekt dobrej zmiany.

0

@zwyklykibic93 W takim sensie, że jeśli masz na coś oryginalny pomysł i dobrze na tym zarabiasz to władza tak zatańczy aby zabrać Ci kawałek tortu i jeszcze perfidnie wmówi, że to dla dobra ogółu. A ja się pytam dlaczego tak? To moja ciężka praca i nikt w tym nie pomógł. I co teraz mam sponsorować pakiety rządowe innym?

7

@zwyklykibic93 Kolejna odsłona robienia ludzi w chu*a. I opowiadanie, że to jest dobre.

0

@MaziFCB Dobre ;D

0

@FCB24 @Encore Jeśli faktycznie bez LBJ to seria zapowiada się pasjonująco. Zwłaszcza, że GSW są w gazie a Curry co gra to ja nie mam pytań. Będzie ciekawie i wcale nie są bez z szans.

1

@Encore LBJ vs Curry kolejne stracie ;D

5

@mkord Krótko i na temat Panie Wojtku ;D

7

Co chłopaki pograli to ja nie mam pytań ;D


0

@Kiiciioro Jest w tym sporo racji i nie ma szczególnie nad czym dyskutować. Ale... Czy Koeman kazał chłopakom marnować po 3-4 setki w meczu? Czy Ronald kazał Lengletowi popełniać takie błędy w obronie? i czy nasz trener Legenda tego klubu kazała Matsowi wpuszczać szmatę za szmatą?. No nie. Trener może wiele ale nie będzie grał za zawodników. Troszkę śmieszy mnie hipokryzja co poniektórych tutaj. Bo dobrze pamiętam co tu się działo po kolejnej kompromitacji w LM na Anfield. I było tak: przecież to nie wina trenera, że przegrali przecież trener za nich grać nie będzie. Teraz mamy bardzo podobną sytuację i czytam, ze to wina trenera. No ludzie. Koeman dostał w spadku szrot po Valdku kucaczu i Setienie farmerze. To nie Ronald nakupił Griezzmanów, Dembelów, Kutinów czy innych Brajkłajtów. To jest max co możemy ugrać z tymi wypalonymi i jednak nie trafionymi piłkarzami. Jestem rozgoryczony jak 3/4 kibiców tutaj bo ligę mieliśmy w swoich rękach mimo całego tego syfu. Niestety, ale to był nasz max.

0

@Encore Pewne pewne LA tego nie wypuści tak jak Clippers ;D

1

@Encore A na Zachodzie Derby LA w I rundzie. Będzie się działo ;D

0

@wroclawianin89 Oby oby presja będzie spora i tak jak ktoś już to napisał Szejk przygotuje spore bonusy piłkarzom Angers. Ciekawy weekend się szykuje ;)

1

@VamosRakieta Rakieta oby Twoje słowa się spełniły ;) może nie penaldo, ale taki Chiesa w 96.

3

Ależ Lille komplikuje sobie sytuację. Mają meczyk u siebie i...tracą pkt. Będzie spore sranko w ostatniej kolejce. Coś mi się wydaję, że nie wytrzymają.

0

@Darkfin Nie rusza mnie to. Każdy popełnia błędy ;)

0

@takisobiektos Taktyka na Zlatan tak jak u nas w repce na Lewego i może się uda. Otóż się nie uda.

0

Ale wam pękną dupska jak Juve zagra w LM xD czekam na ten moment. Forza Juve!!!

0

Coś czuję, że Milan zesra się pół metra przed kiblem. Oby.

1

Jedno jest pewne najbliższe okienko transferowe będzie ciekawe dla nas. ;D

0

@Herato rzutki białe.

0

O kurła... brawo Atlei. Szkoda "szczępić" ryja.

2

@Tomek_TF Zdecydowanie Atleti.

0

Atleti ruszaj dupsko!!!

0

@ObiektywnyKibic121 To po co jest ustawiany na tej pozycji? dlaczego Moriba silny chłopak nie kasuje w środku tylko techniczny Baskets, który biega z workiem na plecach i nie ma siły przepchnąć przeciwnika? Przecież przed naszą obroną jest taka dziura, że przeciwnik robi co mu się podoba. I tak jest w każdym spotkaniu.

1

Pedri wreszcie odpocznie.

2

Obrona obroną a bramkarz bramkarzem, a ja się pytam od czego jest nasz DP? gdzie był w tej akcji i dlaczego nie przerwał tej sytuacji? czy Baskets jest zwolniony z gry defensywnej?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?