17

@macio_944 I tak to powinno wygladać w naszym klubie. Krótko, zwiężle i na temat. Bez hałasu i podbijania przez białych ceny. Widać, że mamy wreszcie fachowca na stanowisku prezydenta. Brawo.

2

@DaPidejpi Gandalf nigdy nie zawiódł.

1

@bialagora Nie ma żadnej informacji. To zwykły klikacz.

2

@Encore W tej sytuacji mają bardzo duże szanse.

0

Udało się... mamy 1-1. Wszystko idzie w dobrym kierunku.

1

@Barwindg To z radości tak strzelają ;D

1

@tobiasson92 Od wielu już lat nie wygląda. No taka prawda. ;) długa na Lewego i może się uda. To moim zdaniem troszkę za mało na taki turniej. ;D

0

@msmsms wiesz jak się kończy takie granie na remis. Porażką. Najpierw wygrana na otwarcie naszej grupy a póżniej się zobaczy co dalej. ;)

2

@PatrychoO Ta drużyna nie wyjdzie z grupy.

0

@msmsms Nie ważne kogo wystawimy i jakim ustawieniem wyjdziemy to i tak będzie ciężko. Trzeba liczyć siły na zamiary.

1

Nie ma wrzutki na Lewego to nie ma co oglądać. No taka prawda.

7

Za Wuja to byśmy spokojnie wygrali.

1

@gumaz zawsze i wszędzie #teamVamosRakieta.

2

@LS Jednym słowem - koniec z wyciąganiem wniosków i każdy mecz to finał. Mniej gadania a więcej działania.

1

@ElTomas Jednym słowem byli za słabi aby dalej awansować. Taka jest piłka.

1

@mrboom W ostatnim czasie w Barcelonie z tymi kontuzjami nie jest najlepiej. Życzę aby Kun odpalił i zdobył mnóstwo tytułów w naszych barwach zwłaszcza, że mamy go za friko. ;)

0

@Odcinkowy Słowo klucz "przed kontuzją".

1

@mrboom Pulina przychodząc do nas była zdrowa. Czy z 32 letnim Aguero jest podobnie? ja się cieszę, że tu jest natomiast nie liczę na to, że będzie zbawieniem i nagle odmieni naszą grę.

2

@Mario96w prawda? Ja zauważyłem dokładnie to samo i w telefonie również mam ustawione opcje ochrony wzroku i faktycznie czuć różnicę. Oczy się tak nie męczą. ;)

1

A słuchajcie takie pytanko mam. Czy korzystając z lapka w nocy zmniejszacie jasność ekranu? tak aby nie raziło po oczach czy nie macie z tym problemu? Ja ostatnio korzystam z tej opcji i dodatkowo mam włączone "wyświetlanie nocne" i powiem wam, że spora ulga dla oczu i generalnie lepsze samopoczucie. ;)

0

@socha Wiem, że mam rację. I sam zobaczysz, że tak będzie.

0

Szeryf zaczyna zamiatać ;D

0

@socha Nie nie obleciał, ale nie zamierzam się o nic zakładać.

1

@Ghazul3293 Twój nos Cię okłamuje. Nic z tego nie będzie. A jeśli nawet to pewnie wybierze Seria A aby podbić kolejną ligę.

0

@socha Na ławkę posadzi go kontuzja i to jest więcej niż pewne. Chłop ma 32 lata i młodszy nie będzie. Pewnych rzeczy nie oszukasz.

1

@socha Ale ja nigdzie nie napisałem, że tak nie jest. Natomiast nie liczysz chyba na to, że ten połamaniec nagle będzie tu strzelał po 20-30 bramek? ma być wsparciem z ławki i fajnie, że za friko. Tylko trzeba pamiętać, że to nie jest Kun z Atleti a połamaniec z City.

1

@Lionello I pewnie tak będzie. Główne założenie jest takie aby Messi miał kumpla.

1

@ROBSSSON Trzymaj się tam byczku i zdrówka mnóstwo!!!

4

@pedrixxx A gdzie tam przykucnął jak kiedyś Walwerde i powiedział: "dobra c***j lecim w miasto". ;D

0

@Hosh No coś w tym jest, ale wiesz jak te testy się robi... ;) boli? nie czyli jest ok. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?