fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
@macio_944 I tak to powinno wygladać w naszym klubie. Krótko, zwiężle i na temat. Bez hałasu i podbijania przez białych ceny. Widać, że mamy wreszcie fachowca na stanowisku prezydenta. Brawo.
2
@DaPidejpi Gandalf nigdy nie zawiódł.
1
@bialagora Nie ma żadnej informacji. To zwykły klikacz.
2
@Encore W tej sytuacji mają bardzo duże szanse.
0
Udało się... mamy 1-1. Wszystko idzie w dobrym kierunku.
1
@Barwindg To z radości tak strzelają ;D
1
@tobiasson92 Od wielu już lat nie wygląda. No taka prawda. ;) długa na Lewego i może się uda. To moim zdaniem troszkę za mało na taki turniej. ;D
0
@msmsms wiesz jak się kończy takie granie na remis. Porażką. Najpierw wygrana na otwarcie naszej grupy a póżniej się zobaczy co dalej. ;)
2
@PatrychoO Ta drużyna nie wyjdzie z grupy.
0
@msmsms Nie ważne kogo wystawimy i jakim ustawieniem wyjdziemy to i tak będzie ciężko. Trzeba liczyć siły na zamiary.
1
Nie ma wrzutki na Lewego to nie ma co oglądać. No taka prawda.
7
Za Wuja to byśmy spokojnie wygrali.
1
@gumaz zawsze i wszędzie #teamVamosRakieta.
2
@LS Jednym słowem - koniec z wyciąganiem wniosków i każdy mecz to finał. Mniej gadania a więcej działania.
1
@ElTomas Jednym słowem byli za słabi aby dalej awansować. Taka jest piłka.
1
@mrboom W ostatnim czasie w Barcelonie z tymi kontuzjami nie jest najlepiej. Życzę aby Kun odpalił i zdobył mnóstwo tytułów w naszych barwach zwłaszcza, że mamy go za friko. ;)
0
@Odcinkowy Słowo klucz "przed kontuzją".
1
@mrboom Pulina przychodząc do nas była zdrowa. Czy z 32 letnim Aguero jest podobnie? ja się cieszę, że tu jest natomiast nie liczę na to, że będzie zbawieniem i nagle odmieni naszą grę.
2
@Mario96w prawda? Ja zauważyłem dokładnie to samo i w telefonie również mam ustawione opcje ochrony wzroku i faktycznie czuć różnicę. Oczy się tak nie męczą. ;)
1
A słuchajcie takie pytanko mam. Czy korzystając z lapka w nocy zmniejszacie jasność ekranu? tak aby nie raziło po oczach czy nie macie z tym problemu? Ja ostatnio korzystam z tej opcji i dodatkowo mam włączone "wyświetlanie nocne" i powiem wam, że spora ulga dla oczu i generalnie lepsze samopoczucie. ;)
0
@socha Wiem, że mam rację. I sam zobaczysz, że tak będzie.
0
Szeryf zaczyna zamiatać ;D
0
@socha Nie nie obleciał, ale nie zamierzam się o nic zakładać.
1
@Ghazul3293 Twój nos Cię okłamuje. Nic z tego nie będzie. A jeśli nawet to pewnie wybierze Seria A aby podbić kolejną ligę.
0
@socha Na ławkę posadzi go kontuzja i to jest więcej niż pewne. Chłop ma 32 lata i młodszy nie będzie. Pewnych rzeczy nie oszukasz.
1
@socha Ale ja nigdzie nie napisałem, że tak nie jest. Natomiast nie liczysz chyba na to, że ten połamaniec nagle będzie tu strzelał po 20-30 bramek? ma być wsparciem z ławki i fajnie, że za friko. Tylko trzeba pamiętać, że to nie jest Kun z Atleti a połamaniec z City.
1
@Lionello I pewnie tak będzie. Główne założenie jest takie aby Messi miał kumpla.
1
@ROBSSSON Trzymaj się tam byczku i zdrówka mnóstwo!!!
4
@pedrixxx A gdzie tam przykucnął jak kiedyś Walwerde i powiedział: "dobra c***j lecim w miasto". ;D
0
@Hosh No coś w tym jest, ale wiesz jak te testy się robi... ;) boli? nie czyli jest ok. ;)