0

@Gosciuu Lewy to raczej z Niemcem kojarzony gdzie gra w Bayernie i bije rekordy.

1

@Coutinho007 Perez się kończy taka prawda.

1

@Colon I niech moc będzie z nami.

2

"W Libii turecki dron wyposażony w sztuczną inteligencję zaatakował wojska nieprzyjaciela bez udziału człowieka" – ujawniła ONZ w specjalnym raporcie.
Dzień sądu jest bliski - bunt maszyn.


1

@Borneo Pewnie tak dlatego jest oszczędny w wydawaniu $.

1

@Borneo Moim zdaniem jest tak. Perez ma sporo wydatków i łysyemu powiedział wprost, że większych wzmocnień nie będzie. Łysy powiedział: Tak? to pa pa. Perez zapytał Papa Smerfa czy poprowadzi real bez większych wzmocnień i ten się zgodził. Mówiąc wprost będzie rzeżbił z tego co ma. Widać gołym okiem, że Perez zbiera pieniądze.

0

@Jackazz I niech ładuje jak najwięcej ;D forma rośnie ;D

1

Dembe wchodzi. Oby tylko się nie połamał.

0

@Mihcim Dlaczego miałby uciekać z Bostonu? Przecież ma Browna ,walecznego Smarta, który oddaje serducho za klub i kolegów generalnie fajna atmosfera młoda drużyna, która potrzebuje dwa trzy klocki i to może być dynastia na Wschodzie bardzo słabym Wschodzie. Do tego absolutny lider przyszły MVP ligi. Uważasz, że w innym klubie będzie miał szanse na to wszystko?

0

@Arkon A do tego połamany i na wysokim kontrakcie. No trzeba czekać co się wydarzy.

2

@Encore Dokładnie xD od Walla się uczył D
@kamil295 Jest wolny wakat więc wiesz co się będzie działo. Każde nazwisko będzie łączone z Bostonem.
@Arkon Danny po 2 zawałach czas płynie. To odpowiedni moment. Ja również uważam, że Kemba out i mimo mojej sympatii do niego, to nie jest ten gość, który ma poprowadzi Celtów po tytuł.

1

@Encore To świetny grajek, ale jakoś go nie lubię ;D

0

@Encore Szykują się zmiany.

0

@takisobiektos Danny z tym zdrowiem już nie to co kiedyś jest po dwóch zawałach. I chyba czas na zamiany. Ale, że Stevens GM?

4

Wszystko wskazuje na to, że wielki Danny Ainge żegna się z funkcją GM'a Boston Celtics!!! tak tak cwany Danny żegna się z Celtami. Głównym kandydatem jest uwaga... Brad Stevens czyli obecny coach koniczynek. Tym samym mamy wakat na stanowisku głównego trenera. ESPN
@zadafcb @Encore i wszyscy fani NBA co wy na to?

1

@ElPonczato Pamiętam go pamiętam. ;)

3

Ale bym sobie takiego Fabregasa na 9 zobaczył.

1

@IronSanHybrid I konkretnie zaorane D

2

@Kettger To zły pomysł. Dzisiaj polityka a jutro komuś będą wulkany przeszkadzały, muzyka czy inne wspomnienia. Opcja Ignoruj i jedziemy z tematem. LR jest o wszystkim i dla wszystkich taki był pomysł.

0

@Homeopata8989 To było kwestią czasu. Gdzieś czytałem, że teraz zacznie się polowanie na nielegalne streamy. Poważnie się zrobiło.

0

@GeFcIo Podobno moderacja już wyciąga wnioski... A jutro to już na pewno.

1

@Coutinho007 Dokładnie masz rację chłopak szybki i do kontry. Nie popieram tego w jaki sposób pożegnał się z BVB bo to tak po ludzku brak szacunku.

0

@Chakalaka Uważam, że byłeś lepiej widoczny. Pomysł fajny. ;)

4

@ShinobiQWE Bardzo go chciałem u nas i nie będę tego ukrywał. Natomiast uważam że chłopak nie pokazał 100% swoich możliwości przez fatalne kontuzje. Szkoda strasznie chłopaka.

1

@Chakalaka fajnie to wygląda, ale dla mnie lepszą robotę robił orginał. Ostre i bardzo wyrażne kolory to jest to co lubię. I poprzedni Avek był świetny.

0

@BorzyKrzys Jest wielki. Pan koszykarz. Bez dwóch zdań.

1

@Chakalaka Tak już widać.

1

@Chakalaka mam nadzieję, że wrócisz do orginalnego avatarka. Ten z opaską kapitana robił robotę. ;)

1

Wielki wielki Lillard!! 55 pkt, 10 asyst i 12 trójek. DAMN Time!!!


2

@koziar Tak myślałem, że to TY ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?