fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Striker Na stronie. Że nie rozwija młodych chłopaków, że nastawiony tylko na zwycięstwa itd. xD Ja jestem ciekawy co pokaże Sergi.
0
Wszyscy krytykują Pimientę a zobaczymy co ten magik Sergi Barjuan pokaże. Zobaczymy jak rozwinie nasze perły. Bo coś mi się wydaje, że za pół roku La Bambla zacznie narzekać.
0
Ale jak można w 3/4 kwarty zdobyć tylko 3 pkt? I to jeszcze w PO? Masakra co grają Bucks.
1
@Encore Teraz ruszyli run 7-0 xD oj tak to będzie dziwny mecz i coś czuję, że Nets wygrają.
2
Middleton jak dostał zyebkę to od razu gra lepiej można? można. Bucks zamiatają jak na razie. I brawo.
0
@marian_konopka Gonciarz nie chciał stracić swojej publiki swoimi poglądami. Taka prawda. A Kapela jak Kapela nie miał nic do tracenia więc poleciało.
0
@huberto286 Szanuje.
@czółkovsky nie jestem na to gotowy ;D
1
@Don-Corleone Jak zwykle w punkt. ;) Pozdrawiam serdecznie.
4
Całe Milwaukee jest już gotowe na wielką koszykówkę. ;D
1
@david89 No są piłkarze którzy nie wytrzymują presji. I czerwony Ramosik idealnie się w to wpisuje.
1
@Don-Corleone Pięknie napisane Doniu. Taki właśnie był szalony Roy. I nie ma tu nad czym dyskutować. Ale miał to coś... nigdy się nie poddawał i zawsze walczył do końca. W szatni nikt się z niego nie zaśmiał. Był zawodnikiem bardzo charyzmatycznym. I wiesz co? tego mi brakuje w obecnej piłce. Nie takich fauli czy bezmyślnych zachowań jak u Roya, ale walki. Bo mogę być słabszy ale nie odpuszczę.
1
@Encore Koniecznie musi wskoczyć na wyższy lvl bo będzie żle. On jest kluczem do zwycięstw Bucks. Sam Antek nic nie zdziała jak nie będzie miał wsparcia.
0
@BartqRKO Bucks wracają... muszą wrócić aby odwrócić losy tej serii. Antek ja Cię proszę... to jest ten mecz.
4
@Encore Co tu dużo pisać...#Bucksmusisz aby przedłużyć emocje w tej serii. Czuję, że to będzie ten mecz. Jazda Antek!!!
1
@ShinobiQWE Piłka powoli umiera. Liczy się tylko kasa a nie poziom sportowy. I to widać z turnieju na turniej.
7
@Leooo No cóż są Piłkarze i piłkarze. Roy Keane ale to był przecinak. Bestia.
1
@JimMorrisonFCB No cóż polecam film Koneser jeśli jeszcze nie widziałeś i może Zaginiona dziewczyna.
4
Człowiek opuści La Bamblę, ale La Bambla człowieka nigdy.
0
@Adek02 Poważnie masz dylemat? POlska s Brazole czy kopacze?
4
@DaPidejpi KIedyś myśl szkoleniowa w Polsce to było coś. Kto nie biega i zapierd...a ten nie gra. A dzisiaj? Sobol opowiadał jak Petrescu był trenerem Wisły to płakał jak u niego jest ciężko na treningach. I go wyrzucili bo Polscy kopacze uznali go za tyrana. Po kilku sezonach wprowadził rumuńską ekipę do LM. I coś w tym jest każdy Polak który wyjeżdza z Polski kopanej opowiada jaka to jest przepaść w trenowaniu. I to jest podstawa fundament dobrego piłkarza. Ciężka praca.
1
@koksik2700 Mam plan wykonam go sam...
1
@lucas/catalan Do blondi nic nie mam, ale zdecydowanie wolę Brunetki.
0
@Vaven W punkt.
6
Przypominam wszystkim, że jutro rozpoczyna się Euro 2020. Mecz otwarcia Turcja - Włochy g. 21.
1
@MesQueUnClub96 Mam na myśli cały turniej a nie mecz otwarcia.
0
@barcelonaLM I fajnie nie trzeba się będzie męczyć z komentarzem Szpaka. Kto jest Ojcem kogo. xD A skupić się na angielskim i na meczu przede wszystkim.
0
@JoeBlack A moim zdaniem największy błąd popełnił Boniek. Dużo gada a mało robi ostatnio. Po co trzymał tak długo Wuja na stanowisku? gdzie widać było, że Jureczek nie podoła. A teraz mamy takie kwiatki. Jaki prezes taki trener.
0
@zadafcb Bardzo dobra wiadomość. NFL gościł już na Wyspach czas teraz na naszych zchodnich "somsiadów".
0
A takie pytanko mam do studentów i do wszystkich, ktorzy studiowanie mają już za sobą. Przedmiot z którym mieliście najwięcej problemów z zaliczeniem? dla mnie osobiście takim przedmiotem była Ekonometria wykład. Nawet z ściągami nie potrafiłem tego zaliczyć. xD
1
La Bamblę boli wielki Atoś Griezmann.