fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rust_Cohle I wszystko fajnie niech mu się wiedzie, ale My wszyscy czekamy.
0
I powiem wam, że ten cały Laporta to już mi się nie podoba. Bo mówił, że kolejne transfery będą w tygodniu i nic nie ma. Tak się nie robi. xD
1
@VamosRakieta Brakuje mi jeszcze informacji, że otoczenie piłkarza jest optymistycznie nastawione do transferu. xD
4
@MesQueUnClub_87 W punkt, ale co się dziwić jaki prezes taki trener.
5
@DaPidejpi Piękne zdjęcie... Dwie Legendy.
0
@Cobra303 @Nazio87 @Deviler Coś pokręciłem? Fox Sport podało taką statystykę. W 90 minutach Chile nie pokonało Argentyny nigdy jeśli chodzi o CA.
1
I taka ciekawostka Chile nigdy nie pokonało Argentyny w Copa America. Nigdy.
1
Argentyna kompletnie staneła a Chile po bramce coraz grożniejsze.
1
@kazbychu Tragedia. Prosta piłka a ten kopie się po czole. Gość, który gra w Interze.
0
@Encore Tak właśnie.
0
Ale kopanina bez jaj.
0
Martinez ... xDxDxD
1
@amanter To co nic nie mówisz? priv
4
@Katalonbar Na mnie możesz zawsze liczyć ;)
0
@Gall I ja się absolutnie z tym zgadzam. Polska to składak no zobaczymy jak będzie.
1
@ElKamil Tak i koniecznie wygrać ze Szwedami.
0
@FafitFCB Bo po kontuzji i dlatego. Ale wróci silniejszy ;)
0
@Mihcim @Oskar00 Teraz poważnie skoro Szwedzi potrafili to dlaczego My nie możemy? ja rozumiem, że jesteśmy słabsi, ale obrona Częstochowy i wszystko się rozstrzygnie ze Szwecją.
0
@ElKamil 4 zespoły z największą liczbą pkt.
1
@Mr8lack I bez Szczęsnego i może się dziać tym meczu.
1
@Barcaa12 No niby tak, ale skoro Szwedzi się postawili to dlaczego My nie możemy. Pod warunkiem, że w bramce będzie Fabian.
23
No powiem Wam, że Hiszpanie tym remisem mogą sobie narobić kłopotów. Bo w 2 kolejce grają z podrażnioną Polską i tutaj może się wszystko wydarzyć. ;D
7
@Pawelec7 Złota piłka wyjaśniona xD Brawo Kowal krótko i na temat.
0
@Quavosk I tak trzeba to dorośli ludzie nie ma co ich głaskać po główkach.
13
Dobra 14 minut za nami i powiem nic specjalnego nie grają. Także pykniemy Hiszpanię i Szwecję i jedziemy w 1/8 na pełnej. xD
0
@John_Doe I Turbo Grosika.
1
@Rust_Cohle To taka narodowa tradycja po każdym przegranym spotkaniu na początku każdego turnieju. Co musi się wydarzyć.... xD
1
@Cvzx liczą się bezpośrednie mecze a dalej bramki.
3
@Admin030 Pan Złota piłka a raczej złote kalesony.
0
@VbamboeB Pięknie napisane. W punkt.