0

@Rust_Cohle I wszystko fajnie niech mu się wiedzie, ale My wszyscy czekamy.

0

I powiem wam, że ten cały Laporta to już mi się nie podoba. Bo mówił, że kolejne transfery będą w tygodniu i nic nie ma. Tak się nie robi. xD

1

@VamosRakieta Brakuje mi jeszcze informacji, że otoczenie piłkarza jest optymistycznie nastawione do transferu. xD

4

@MesQueUnClub_87 W punkt, ale co się dziwić jaki prezes taki trener.

5

@DaPidejpi Piękne zdjęcie... Dwie Legendy.

0

@Cobra303 @Nazio87 @Deviler Coś pokręciłem? Fox Sport podało taką statystykę. W 90 minutach Chile nie pokonało Argentyny nigdy jeśli chodzi o CA.

1

I taka ciekawostka Chile nigdy nie pokonało Argentyny w Copa America. Nigdy.

1

Argentyna kompletnie staneła a Chile po bramce coraz grożniejsze.

1

@kazbychu Tragedia. Prosta piłka a ten kopie się po czole. Gość, który gra w Interze.

0

@Encore Tak właśnie.

0

Ale kopanina bez jaj.

0

Martinez ... xDxDxD

1

@amanter To co nic nie mówisz? priv

4

@Katalonbar Na mnie możesz zawsze liczyć ;)

0

@Gall I ja się absolutnie z tym zgadzam. Polska to składak no zobaczymy jak będzie.

1

@ElKamil Tak i koniecznie wygrać ze Szwedami.

0

@FafitFCB Bo po kontuzji i dlatego. Ale wróci silniejszy ;)

0

@Mihcim @Oskar00 Teraz poważnie skoro Szwedzi potrafili to dlaczego My nie możemy? ja rozumiem, że jesteśmy słabsi, ale obrona Częstochowy i wszystko się rozstrzygnie ze Szwecją.

0

@ElKamil 4 zespoły z największą liczbą pkt.

1

@Mr8lack I bez Szczęsnego i może się dziać tym meczu.

1

@Barcaa12 No niby tak, ale skoro Szwedzi się postawili to dlaczego My nie możemy. Pod warunkiem, że w bramce będzie Fabian.

23

No powiem Wam, że Hiszpanie tym remisem mogą sobie narobić kłopotów. Bo w 2 kolejce grają z podrażnioną Polską i tutaj może się wszystko wydarzyć. ;D

7

@Pawelec7 Złota piłka wyjaśniona xD Brawo Kowal krótko i na temat.

0

@Quavosk I tak trzeba to dorośli ludzie nie ma co ich głaskać po główkach.

13

Dobra 14 minut za nami i powiem nic specjalnego nie grają. Także pykniemy Hiszpanię i Szwecję i jedziemy w 1/8 na pełnej. xD

0

@John_Doe I Turbo Grosika.

1

@Rust_Cohle To taka narodowa tradycja po każdym przegranym spotkaniu na początku każdego turnieju. Co musi się wydarzyć.... xD

1

@Cvzx liczą się bezpośrednie mecze a dalej bramki.

3

@Admin030 Pan Złota piłka a raczej złote kalesony.

0

@VbamboeB Pięknie napisane. W punkt.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?