0

Pjoter zamknij ten komputer te Angole szczeliły gola.

1

@DaPidejpi Widzę, że się nie bawisz w drobne i jedziesz grubo i prawidłowo. Kto nie ryzykuje nie pije szampana. Powodzonka z kuponem. ;)

1

@Messibestplayerintheworld Ten cały Koman to chyba szklanka jest. Po co nam kolejny na l4.

16

@10SzymonBarca10 No cóż wyszła moim zdaniem lipa ze strony tej Pani. I to z 20 letnim stażem. Wielki Bór pokazał, że można zachować się z klasą podczas transmisji na żywo. Natomiast największy bład popełniło TVP bo tu trzeba było wejść w reklamy czy coś. I taka jest róznica między rynkiem TV sportowej w USA a u nas w kaczyLandzie. Tam prowadzący zawody mają plan A, B i G. Hayward w meczu otwarcia sezonu NBA złamał nogę. A było to na żywo i nie było takiej szopki. Raz dwa wchodzą reklamy w tym czasie dziennikarze otrzymują konkretne informacje o stanie zdrowia i wracamy do gry.

1

@VbamboeB @Explode I tym sposobem wszyscy są zadowoleni. ;)

0

Jest polityka w gorących jest żle, jak nie ma polityki w gorących również jest żle. xD

0

@Encore Dlatego stawiam na Clippers. Leonard dzisiaj wyjaśni Jazz. ;D

0

Brać mi tego demona Lukaku i jeszcze ładnie w rączki pocałować. xD

0

@Kondziubarca Bez najmniejszych kłopotów. To już nie ta Chorwacja co kiedyś.

0

@tadzik447 Tylko woda Tadziu tylko woda ;D

3

@LeoMessi1994 Generalnie nie piję i mam spokojne życie. ;D

0

@Xwowrak Mimo wszystkich tych problemów życzę Wam wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!! ;D Trzymaj się byczku i powodzonka. ;)

16

@NaFazieHitman Tak zwana "sprzedajna dzifka".

0

@RO1991 Nie pamiętam choć poszukam na YT ;D może jeszcze się coś zachowało.


1

@RO1991 Kurcze.... stara dobra koszykówka z twardą obroną i tą fizycznością, przepychanie się Centrów czy walka pod koszem. Tęsknię za tym.

0

@Encore :D marzy mi się aby ten chłopak został wielkim graczem nie tylko Bostońskiej organizacji ale całej NBA. Ma coś z Bryanta te ruchy. Oby tylko kontuzje go omijały.

3

@DaPidejpi Oczywiście masz rację czasy Billa to zupełnie inny poziom grania mniej spotkań itd. ;) dla mnie osobiście nr 1 jest Jordan. I nikt do niego nie ma podjazdu. On nie biegał po parkiecie a tańczył. I mimo, że nigdy wielkim jego fanem nie byłem to jest absolutny nr. 1 Tak jak "GOAT" Tom Brady w NFL.

1

@DaPidejpi @Encore Tu nie ma nad czym dyskutować bo w swoim prime Bill gasi MJ i LBJ jak peta. ;D jeden z najlepszych jeśli nie najlepszy defensor w historii NBA. 11 pierścieni.

0

Forza Italia!!!!!

1

@MesQueUnClub96 Dasz radę byczku ;D

1

Za to pan Ceferin i cała mafijna UEFA zachowuje się profesjonalnie. xD

0

A słuchajcie czy kuchnia Euro to będzie bo nie wiem co mam przygotować na wieczór. xD

0

@DaPidejpi Mecz otwarcia o wszystko i o honor. To już nasza taka świecka tradycja więc nie nastawiam się na nic. ;D Niech chłopaki pobiegają za piłką i do domu. ;D

2

@Rust_Cohle Forza Italia!!! Forza!!

0

@SkilledHydra16 Powiem Ci, że z turnieju na turniej coraz mniej mnie to obchodzi. Może jeszcze gdyby te nasze dziady coś tam grały a tak? Jest Euro to jest a jak nie ma to jeszcze lepiej. Piłka klubowa bardziej interesująca i gdy obejrzę od biedy jakąś repke to tak jakbym ją w slow motion oglądał. ;D To tak jakbym z NBA na Polską ligę włączył. ;D

0

@LeoMessi1994 No cóż Kaczyński to prawdziwy wódz a to zobowiązuje. ;D

0

@LeoMessi1994 To bardzo ciekawa opcja jednak obawiam się, że nie stać nas na utrzymanie takiej gwiazdy. ;D

1

@Fartlow Pewniaczek

1

@lucca87 Oczywiście, że tak i nie ma nad czym dyskutować w tej kwestii. Czas pokaże ;) pozdrawiam.

0

@SonBarcaGoku No z tego co widzę, to trener rezerw powinien w pierwszej kolejności rozwijać młodych chłopaków tak aby mogli w przyszłości wchodzić do pierwszej drużyny. ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?