fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pan Middleton 2 opcja w ataku Bucks: 18 min. na parkiecie i ... 0/8 z gry. Oby tak dalej. Ale placek...
1
@Encore Cała gra Bucks już się posypała. Nets bronią wysoko Antka i koniec gry. Do tego rozgrzany Middleton xD eh szkoda słów.
1
@Encore co piłka to strata.. xD ide spać bo już mam nerwa.
0
@Encore Z tym Middletonem to Bucks nic nie ugrają. No tragedia co gra ten gość. Co piłka do niego to strata... ręce opadają. Antek nie ma żadnego wsparcia.
1
@LightningStrike I masz rację. Na zachodzie wchodzą młodzi gniewni jak Jazz i Suns i to są ekipy na lata a są jeszcze Denver wrócą mocni GSW i te lolki połamane. Jest spora konkurencja a tu trzeba coś rzeżbić, żeby w tych PO zaistnieć. No z Krzysiem w składzie to raczej nic nie ugrają. ;)
1
@LightningStrike Biedny chłopak będzie miał ciężkie życie na zachodzie ;D natomiast przed Mavs trudne lato. Coś trzeba pozmieniać Krzysiek Porzingis no sorry gość, który tuli 30 mln za sezon to prawdziwy placek i żeby go nie obrazić no zwykły średniak. Miał być 2 opcją a jest zwykłym kołkiem który nic nie wnosi do gry. To samo zanosi się w Portland. Trzeba zmian skoro masz w składzie takiego prze kozaka jak Damn. I najważniejsze pytanie jak to zrobić, żeby było dobrze.
4
Dobra wiadomość dla wszystkich fanów Mavs otóż najlepszy gracz tej organizacji All Star i bez wątpienia jeden z najlepszych graczy obecnych PO Luka Doncić potwierdza, że podpisze super-maxa za 201 mln.
3
Astromaniakom i wszystkich zainteresowanych astronomią przypominam, że w Czwartek przed południem nastąpi zaćmienie Słońca, które będzie można zobaczyć również z naszego kraju. ;D Także oby tylko pogoda dopisała i oglądamy. ;D
3
Także uważajcie.
"Dawno temu ja też zaufałem pewnej kobiecie wtedy dałbym sobie za nią rękę uciąć i wiesz co? I bym teraz k***wa nie miał ręki."
1
@LightningStrike O stary coś pięknego. ;D
3
@dmcteam Nie oglądam tenisa, ale trzymam kciuki.
4
@takisobiektos Domyślam się, ale tak będzie. ;D
7
@takisobiektos Dzisiaj Bucks wyrównują stan rywalizacji. ;)
0
@JohnnyBarca Kante is loading... ;D dawaj do nas byczku.
1
@mekston Pisałem raczej ogólnie a nie konkretnie o użytkowniku @Barca_Big_Moment ;)
1
@Barca_Big_Moment To bardzo ciekawe zjawisko. Nie tylko tutaj, ale generalnie w szeroko rozumianych mediach społecznościowych. Jeśli masz inne zdanie lub mało "popularne" w danej kwestii to jesteś wyśmiewany czy hejtowany. Tylko dlatego, że patrzysz na daną sprawę z zupełnie innej perspektywy.
1
@Kidd Byczku wiem, że to teraz cięzki okres w Twoim życiu dlatego życzę Ci jak najwięcej zdrówka. Odpocznij. Zdrówka!!
0
@doc To prawda ;D
1
@doc chyba "laramblowski wał" :D
1
@TylkoBarca7273 Na Ligę Europy to spokojnie. ;)
1
@kamiVeB Nie ma znaczenia kto bo i tak wygrają Bucks.
1
@Kackiewicz xDxDxD takie rzeczy tylko po 1 w nocy xD
0
@BartqRKO W punkt.
2
@LightningStrike Dokładnie święta prawda. Dzisiaj Clipsy zagrali jak drużyna + genialny Leonard i nie chodzi o ofensywę, ale to jak ciężko tyrał w def. Profesor. Wielkie brawa dla LAC.
0
@Encore Już jest ;D już słychać. ;D
1
@LeoMessiah Dobrej nocki byczku. ;)
5
To co? Doncic na rybki. Ale jest progres w zeszłym roku dostali od LAC 2-4 w tym 3-4. A przypomnę, że rozpoczeli serię 2-0 i dwa kolejne spotkania mieli w Dallas...
1
@LightningStrike Nie tym razem ;D znakomita II połowa zwłaszcza a defensywie.
1
@Encore Bardzo solidny w tym elemencie.
0
Więcej 3 Mavs więcej 3. Może wpadnie może się uda... a Clippers spokojnie za 2 punktują.