1

@MesQueUnClub_87 Ciary.... ;D dwie legendy razem coś pięknego...


2

Kiedyś to była muzyka... James Brown - It's A Man's Man's Man's World
Man made the train...
Man made the electric light...
Man made the boat for the water..
This is a man's, man's, man's world
But it would be nothing, nothing w'thout a woman or a girl.


3

@ShinobiQWE I słusznie bo inwestować to trzeba z głową. ;D

3

@kuz Dobrze, że wróciłeś byczku. ;D

0

Ingonyama, Ingonyama, Ingonyama, Ingonyama i wszyscy razem śpiewamy Nauczyciel tam z tyłu również głośno śpiewa xD Gimbaza nie zna xD


1

@Kvzik47 Jasna sprawa byczku. ;)

0

@Encore Natomiast trzeba sobie zadać inne pytanie. Kontrakt kontraktem ,ale czy w Mavs ma szanse wygrać tytuł? czy Mavs są w stanie ładnie Doncicia obudować i pomóc mu wygrać ligę? To bez wątpienia będzie bardzo trudne. Na Zachodzie mamy już kilka młodych i silnych ekip, które będą się liczyć jeszcze ładnych parę lat. Jak Suns czy Jazz.

2

@Encore Wart swojej ceny.

1

@NaFazieHitman Od Babci pożyczyłem dlatego gram agresywnie. Lepiej grać za cudze.

3

Grubo stawiam na Słowaków 5 złotych bez podpórek czy bramek. Pewniaczek.

3

Za Wuja to byśmy spokojnie wygrali ale chciało się trenera zza zagranicy to macie xD

1

@Kwasiak98 No brakuje ale co zrobisz? Nic nie zrobisz.

1

@Lathspell Taki Polski Messi.

2

Z Turbo Grosikem to byśmy na pewno wygrali. xD

7

Ale że jeszcze Szpaku Maradony nie wypatrzył na boisku. To jestem w szoku.

1

@Gomess I ja to szanuje. Reż bym obejrzał ale te godziny są masakryczne. ;)

6

Powiem wam, że ta obecna piłka reprezentacyjna nie wzbudza we mnie żadnych emocji. Jest Euro to jest a jak nie ma to jeszcze lepiej. Grają bo grają. Kiedyś człowiek czekał na Hajtę, Koseckiego, Zurawia czy inne Brzęczki a teraz?...

7

U Niemca to Lewy wie jak grać xD

2

Chyba jednak się skuszę na Słowaków. Kursik będzie dobry. ;D

1

Ale bym sobie obejrzał taką Barcelonę Taty Martino.

1

@MesQueUnClub96 Spokojnie każdy ma prawo do własnego zdania. Zwłaszcza na LR. ;)

0

Dobra Paweł skończ te eksperymenty i ruszamy z "taktyką na Lewego" bo tu czasu szkoda.

0

@barcelonaLM No cóż czasu nie oszukasz.

1

Zobaczycie, że z Słowakami się zesramy z taką grą.

1

@LightningStrike I to widać. ;)

1

@LightningStrike Miałeś dobre przeczucie :D

2

Ja wiem, że Bucks już się posypali, ale kurcze Nets grają lepiej bez Brody niż z nim na parkiecie. Szybko i dynamicznie i widać fajną chemię na parkiecie. Nawet ten połamaniec Griffin dobrze wygląda.

1

@LightningStrike Jestem zły... Ale poczekajmy na to co zagrają u siebie. ;D

1

@Encore Daj spokój no sam widzisz ile grają. xD

1

@Encore Jak dostał zjebkę to ruszył do gry xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?