1

@cescblaugrana95 Oby tak było byczku bo lipa by była nie z tej ziemi gdybyśmy Słowaków nie ograli. ;D

0

@LS Tak przedstawia się ta statystyka. A i my w owym czasie ogórami nie byliśmy. Przypominam Ekwador gdzie wszyscy stawiali nas w roli faworyta a jak się skończyło? wszyscy pamiętamy.

2

Obym się mylił ale coś czuję, że Słowacy pokażą nam gdzie jest nasze miejsce w szeregu.

2

@Faun I ja mam podobnie. Grają to grają a jak nie to jeszcze lepiej. xD

0

@Barwindg @Faun Także tego Panowie xD Dzisiaj będzie strata pkt zobaczycie.

0

I taka ciekawostka:
Bilans meczów ze Słowakami:
8 spotkań: 3 zwycięstwa – 1 remis – 4 porażki, bramki: 13:12
Bilans meczów otwarcia na wielkich imprezach
11 spotkań: 2 zwycięstwa – 4 remisy – 5 porażek, bramki: 11:17.
Ż: Polsatsport

0

Także tego.... xD
"Dwa zwycięstwa, cztery remisy, pięć porażek, tak wygląda bilans naszej reprezentacji w meczach otwarcia na wielkich imprezach. W sześciu z nich w ogóle nie strzeliliśmy bramki. Nie dawaliśmy rady drużynom, które trudno było uznać za potęgi, jak Maroko, Korea Południowa, Ekwador czy Senegal". Dariusz Ostafiński, Polsat Sport

1

@Jakchcesz Wielką Polską jesteśmy zawsze a nie tylko przed meczem tych partaczy.

0

@MesQueUnClub96 To prawda i tak to się kręci.

2

@NaFazieHitman Spokojnie mamy Bońka on wszystko potrafi załatwić. ;D

1

A może zadzwońmy do Wuja może jeszcze nie wszystko stracone xD

2

Widzę po komentarzach, że optymizm troszkę spadł xD zobaczymy co się będzie działo na La Bambli po meczu. xD

0

I pamiętajcie, że rankingi nie grają Słowacy są niżej, ale zagrają bez spiny. My musimy Oni mogą.

1

@NaFazieHitman No takie historie tylko w USA. ;)

1

@macio_944 Jestem tego pewien. :)

2

Coś czuję, że Słowacy sprawią dzisiaj niespodziankę.

0

@BartqRKO W pełni się zgadzam ;D Bucks mają spore problemy w ataku i gdyby Irving dzisiaj był zdrowy to kto wie czy Nets by nie wygrali. To raz a dwa dzisiaj siedziała 3 Bucks a jak wiemy to najsłabszy element. Kluczowy mecz na Brooklynie. No zobaczymy czy KI i Broda będą mogli zagrać. Jeśli nie to Nets mają kłopoty. ;)

0

@Siergiej_Piputkin Święte słowa nic tak nie cieszy jak płaczące lolki po przegranych PO. ;D

0

@Tomason Jego zadanie to ograniczyć KD w poczynaniach ofens. i to w pewnym sensie się udało. A to, że gra w taki a nie inny sposób no cóż każdy radzi sobie jak potrafi. KD to absolutny top i ciężko go bronić. ;)

0

@Encore No jeszcze poczekajmy. Irving opuszczał halę o własnych nogach widać, że go bolała kostka, ale zaczekajmy. Co do Brody może wrócić już na G5

0

@Tomason Ale o kim mówisz? ;D o Tuckerze tak? czy o Kevinie?

0

@JohnnyBarca Absolutnie się z tym zgadzam. I to moim zdaniem spory kłopot dla Bucks. Mając wielkiego Antka grają jak grają czyli poniżej swoich możliwości.

0

@Encore I po raz kolejny sprawdza się powiedzenie, że tytuł wygra ekipa, która będzie zdrowa.

0

Bucks in 6!!! Bucks in 6!!!

0

@Tomason Ale kto macha tymi łapkami Tucker? no tak broni może jest to irytujące, ale jak widzisz Kevin słabo sobie radzi.

1

@Encore Faktycznie to było słabe zachowanie, ale poczekajmy może to nic poważnego.

1

Tucker dzisiaj wyjaśnia Duranta.

1

@Encore Ja również uważam, że to było niepotrzebne, ale stało się.
@TheCaptainVeB Dokładnie bo on jest zdolny do tego aby to jeszcze przegrać. Bucks graja spokojnie i swoją koszykówkę i oby tak dalej. Bez Irvinga i Brody jest szansa na awans, ale trzeba grać swoje.

0

Bucks 12-23 za 3 Nets 6-22. Ładnie się odwróciło.

0

Janikus Antetokumpus zamiata :D


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?