0

Czekam teraz na Wojtka Kowalczyka. Oj będzie się działo xD

3

@MSN30 Czyli tradycyjnie.

0

@ProMILs I tego nie będzie zobaczysz.

5

A jak pisałem, że z grupy nie wyjdziemy to się pukaliście w głowy. xD Banda patałachów. I złote piłki nie pomogą. Taka prawda.

1

@Faun Idealnie w punkt xD

0

@VbamboeB I mieliśmy rację. Przecież widać co my gramy jeden wielki syf. No z czym do ludzi.

0

Także tradycyjnie mecz otwarcia, o wszystko i o honor. I wakacje. xD

2

Tak jak napisałem przed meczem Slowacy sprawią niespodziankę. Jest jeszcze jedna rzecz. Może i nie mają wielkich gwiazd, ale pokazali charakter, wolę walki, agresję. A u nas złote piłki zawodnicy grający w silnych ekipach europejskich i momentami byliśmy bardzo słabi. Słowacy zagrali jak drużyna i to wystarczyło.

0

@adrian89 U Niemca siedzi.

1

Tylko przypomnę wrzucałem to przed meczem:
Bilans meczów ze Słowakami:
8 spotkań: 3 zwycięstwa – 1 remis – 4 porażki, bramki: 13:12
Bilans meczów otwarcia na wielkich imprezach
11 spotkań: 2 zwycięstwa – 4 remisy – 5 porażek, bramki: 11:17.
Tak wiem, że mieliśmy 1-1 do czerwa Grzesia.

3

A My się na Hiszpanię i Szwecję rzucamy xD z czym do ludzi.

1

Także to by było na tyle xD

1

Grzesiu wielkie brawa. Dobry chłopak.

4

Powiem Wam, że komentarz Kazka Węgrzyna to jest czyste złoto xDxDxD

0

I teraz na pełnej!!!!! Jazda Pany. Pośmialiśmy się i do roboty.

0

@Janas11224 Absolutnie wybitny bramkarz.

2

@Mr8lack Przypomnę, że to Słowacja. A gdzie Hiszpania czy bardzo solidna Szwecja?

0

@Kurkmen Bo psychę mamy słabą i to widać w każdym turnieju.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nic się nie stało chłopaki nic się nie stało.... xD

1

No dobra ufff... pierwsze 45 minut Polaków na Euro za nami i krótkie podsumowanie. 0 celnych strzałów i przegrywamy z Słowacją 0-1. Halo Warszawa.

2

Ale popatrzmy na taką Słowację. Jest średniakiem, ale co widzimy jest doskok, jest agresja innymi słowy walka o każdą piłkę a u nas... zero. Nic nie ma.

0

Dobra jeszcze z 25 minut i wrzutka na Lewego bo nic z tego nie będzie.

18

Kaziu Węgrzyn: No w tej akcji mieliśmy sporo szczęścia... a to tylko Słowacja. xD

0

Jak Szczęsny w bramce to zawsze pkt tracimy na otwarcie turnieju. Czysta statystyka.

1

Jesteśmy przeciwko Słowacji obsrani a to już wiele o naszej kardze mówi.

4

I jak tam Panowie nastroje xD ostrzegałem dzisiaj wszystkich przed Słowacją. Wrzucałem statystyki naszych poczynań na początek każdego turnieju. Jak Szczęsny startuje bramce to zawsze pkt tracimy.

0

@Uukasz_93 Jaka tv takie studio.

0

I tylko przypomnę, że sprzedajemy wszystkich dopiero w przerwie spotkania. xD Dobrej zabawy wszystkim życzę. I widzimy się po meczu.

2

@VbamboeB I Ekwadorze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?