fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czekam teraz na Wojtka Kowalczyka. Oj będzie się działo xD
3
@MSN30 Czyli tradycyjnie.
0
@ProMILs I tego nie będzie zobaczysz.
5
A jak pisałem, że z grupy nie wyjdziemy to się pukaliście w głowy. xD Banda patałachów. I złote piłki nie pomogą. Taka prawda.
1
@Faun Idealnie w punkt xD
0
@VbamboeB I mieliśmy rację. Przecież widać co my gramy jeden wielki syf. No z czym do ludzi.
0
Także tradycyjnie mecz otwarcia, o wszystko i o honor. I wakacje. xD
2
Tak jak napisałem przed meczem Slowacy sprawią niespodziankę. Jest jeszcze jedna rzecz. Może i nie mają wielkich gwiazd, ale pokazali charakter, wolę walki, agresję. A u nas złote piłki zawodnicy grający w silnych ekipach europejskich i momentami byliśmy bardzo słabi. Słowacy zagrali jak drużyna i to wystarczyło.
0
@adrian89 U Niemca siedzi.
1
Tylko przypomnę wrzucałem to przed meczem:
Bilans meczów ze Słowakami:
8 spotkań: 3 zwycięstwa – 1 remis – 4 porażki, bramki: 13:12
Bilans meczów otwarcia na wielkich imprezach
11 spotkań: 2 zwycięstwa – 4 remisy – 5 porażek, bramki: 11:17.
Tak wiem, że mieliśmy 1-1 do czerwa Grzesia.
3
A My się na Hiszpanię i Szwecję rzucamy xD z czym do ludzi.
1
Także to by było na tyle xD
1
Grzesiu wielkie brawa. Dobry chłopak.
4
Powiem Wam, że komentarz Kazka Węgrzyna to jest czyste złoto xDxDxD
0
I teraz na pełnej!!!!! Jazda Pany. Pośmialiśmy się i do roboty.
0
@Janas11224 Absolutnie wybitny bramkarz.
2
@Mr8lack Przypomnę, że to Słowacja. A gdzie Hiszpania czy bardzo solidna Szwecja?
0
@Kurkmen Bo psychę mamy słabą i to widać w każdym turnieju.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Nic się nie stało chłopaki nic się nie stało.... xD
1
No dobra ufff... pierwsze 45 minut Polaków na Euro za nami i krótkie podsumowanie. 0 celnych strzałów i przegrywamy z Słowacją 0-1. Halo Warszawa.
2
Ale popatrzmy na taką Słowację. Jest średniakiem, ale co widzimy jest doskok, jest agresja innymi słowy walka o każdą piłkę a u nas... zero. Nic nie ma.
0
Dobra jeszcze z 25 minut i wrzutka na Lewego bo nic z tego nie będzie.
18
Kaziu Węgrzyn: No w tej akcji mieliśmy sporo szczęścia... a to tylko Słowacja. xD
0
Jak Szczęsny w bramce to zawsze pkt tracimy na otwarcie turnieju. Czysta statystyka.
1
Jesteśmy przeciwko Słowacji obsrani a to już wiele o naszej kardze mówi.
4
I jak tam Panowie nastroje xD ostrzegałem dzisiaj wszystkich przed Słowacją. Wrzucałem statystyki naszych poczynań na początek każdego turnieju. Jak Szczęsny startuje bramce to zawsze pkt tracimy.
0
@Uukasz_93 Jaka tv takie studio.
0
I tylko przypomnę, że sprzedajemy wszystkich dopiero w przerwie spotkania. xD Dobrej zabawy wszystkim życzę. I widzimy się po meczu.
2
@VbamboeB I Ekwadorze.