fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barcelonista80 w Sierpniu ;)
1
@Janiama zdecydowanie 1-1
0
Czyli można już na spokojnie powiedzieć, że transfer Depaya kwestią godzin. No to już z górki. xD
4
@Deviler Za Wuja to spokojnie 2-0 dla naszych Orłów.
3
@kakusus Uczciwie? nie. Już tyle razy słyszałem, że teraz to na pewno i pokażemy na co nas stać. A stać nas tylko na gadanie. A Słowacy nas klepią.
1
@Encore Techniczna drużyna. A z takimi gra nam się najciężej.
0
Żeby jakoś optymistycznie wejść w jutrzejszą szarżę naszej Husarii taka ciekawostka otóż w ostatnich 6 spotkaniach przeciwko La Furia Roja przegraliśmy 5 spotkań i jedno zremisowaliśmy. A bilans bramkowy to 4-18. Także jutro na pełnej. xD
Ż: goal.com
2
@DonMatteo901 Nigdy go nie lubiłem.
17
William Wallace byłby dumny z tak grającej Szkocji. xD Wolnej Szkocji.
1
@Faun To jest bardzo dobre pytanie. Trade Kemby dał sporo kasy i teraz trzeba szukać. Smart jest rozwiązaniem w obronie znakomity za to w ofen. już są problemy. Za chwilę otworzy się rynek FA wolnych zawodników trzeba szukać. Natomiast z tymi wzmocnieniami poczekajmy. Celtics nie mają jeszcze trenera. Nie wiadomo jaki jest plan. Najważniejsze jest, że mamy sporo kasy i można już rzeżbić.
1
@mrboom Właśnie tak uważam i to widać na każdej imprezie. ;D
@Roobo To jest niepojęte no co impreza to na starcie nie mamy siły grać.
@KapiFCB xD a tak zapomniałem z tymi dachami. Nie mamy czym oddychać xD
0
@LS Ale jak to jest co inne kadry nie trenują ciężko? może trzeba chłopakom dać więcej luzu.
8
Zauważyłem, że na każdej imprezie w której bierzemy udział no zawsze z kilkoma wyjątkami to my nie mamy siły biegać. Każda impreza i mecz otwarcia to jesteśmy za wolni, ospali itd. fizycznie kompletnie zajechani.
0
@Faun A co mieli zrobić kisić połamanego Kembę z kontraktem 36 mln za sezon? To raz a dwa ten trejd już był szykowany w zeszłe lato. Więc jest dobrze.
2
@vangoor Nasi również grają tylko, że w ch*ja z nami kibicami.
1
@BartqRKO I to również ciekawa sprawa dlaczego Antek bierze się za rozgrywanie zamiast niszczyć Griffina w pomalowanym. Gdzie Grek nie ma sobie równych. To jest jego olbrzymia przewaga.
0
@Encore No ja postawiłem na Bucks. ;D że zdobędą misia.
1
@Encore Jak Krzysiu Middleton wchodzi na poziom all star to nie ma co zbierać. Dzisiaj Bucks 7/33 za 3? a wygrali +15. Można? można. ;D
0
@Encore Na papierze tak i to bardzo. Ale jak to często jest w NBA nawet wielkie gwiazdy nie zagwarantują tytułu. Zobacz Nets napakowane wielkie BIG3 i kontuzje przekreślają wszystko. Teraz przed nami g7 i może się wszystko wydarzyć. ;)
1
@Encore Tak ale ostatecznie się połamał przed PO gdzie Celtics sprawili mega niespodziankę i dopiero w G7 odpadli z Cavs w finale wschodu. A kolejny sezon to kompletna porażka i podpisanie z Nets.
3
@PawkoFCB Kurcze dzieliło nas dosłownie kilka sekund. O tym samym napisałem. xD i dodam napisałeś w punkt.
5
Szwedzi do przodu czyli czas na nasze narodowe wyliczanki i tabelki co musi się wydarzyć abyśmy awansowali. xD nie ukrywam moja ulubiona część każdego turnieju w którym udział biorą nasi bohaterzy.. xD
1
@Encore Czy Kemba jest wart więcej? Moim zdaniem nie. Największym minusem jest jego zdrowie. I ten kosmiczny kontrakt robią swoje. Tak uważam poza tym czas pokaże jak zwykle czy to byla słuszna decyzja. ;) Pamiętam jak przychodził Irving w wymianie za Thomasa. I pisałem, że daliśmy za dużo a czas pokazał, że i Cavs i Celtics zasadniczo wyszli na 0. ;)
2
@BartqRKO @Encore @Keson Panowie spokojnie tak jak słusznie @BartqRKO napisał są cm. Uważam, że Celtics sporo na tym wygrali. 1. Sporo kasy zaoszczędzone bo Kemba tulił 36 mln za sezon!!! w dodatku połamany i gra w kratkę. Moses gość zdrowy i pod kosz jak znalazł do tego stary dobry znajomy Big Al i już to wszystko ładnie wygląda. Pod koszem jest dobrze są cm. Czy OKC wygrało? dostali połamanego Kembe z kosmicznym kontraktem i powiem Wam, że to będzie odpowiedni miejsce dla niego. Bo On świetnie sobie radzi właśnie w takich ekipach jak Hornets gdzie nie ma parcia na wynik. ;D
1
@VamosRakieta Szczerze to nie zastanawiałem się nad tym a bardziej nad cieszynką Busiego jak strzeli nam na 3-0 ;D
2
@Mr8lack Mam tylko nadzieję, że jak dołączy do Nas nie będzie na siłę szukał Messiego. Tylko pokaże na co go stać.
1
@MateuszJrk Tylko angielski szkoda uszu na to.
0
@Objectivo Pewnie, że tak, ale jest jak jest. I teraz trzeba zrobić wszystko aby napsuć krwi rywalom. ;)
5
I taka ciekawostka za nami 17 spotkań na Euro i jak do tej pory padł tylko jeden bezbramkowy remis. I nie, nie to nie Polacy tylko Hiszpanie zremisowali . ;D
0
I tym samym Belgia jest kolejnym zespołem, który melduje się w kolejnej rundzie Euro.