fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@AntekGriezmann Bestia...
1
Aj okazja.... xD
1
Dzisiaj tylko Max i Lewis a reszta jest jak ostry cień mgły tak zwani statyści.
2
@PiotrR Ten drugi jest jeszcze większy od pierwszego ;D
2
@PiotrR Widać, że to poważny zawodnik i lepiej z nim nie zadzierać. A najlepiej omijać szerokim łukiem. ;D
1
Ale bym sobie obejrzał taką Barcelonę Setiena.
2
@Stagiryta I do przodu ;D
1
@MiloszFCB1899 No druga "dawka" kawy ;D
0
@neeed @PiotrR Panowie doceniam waszą troskę, ale pierwsza była o 6 rano ;D i w dodatku z mleczkiem. ;)
5
I cyk druga kawka ;D
0
@chroma93 Za to Ty widzę masz spore.
0
@chroma93 No włąśnie po to budują ze sklejki, że by nie płakać jak Polaczki gdy murowany runie. Oni są przyzwyczajeni i jak widać bardziej im się opłaca. Dziś jest domek jutro nie ma. I za dwa dni znowu będzie i tak w kółko. ;) interes się kręci.
3
@Sulimo @NaFazieHitman @Encore @Hosh @kamilop @FCB24 @adi7adi8 Także uważajcie na siebie. A widok robi wrażenie. Przypomina mi się pierwszy film o tej tematyce "Twister". ;)
3
Burze i wiatr nie odpuszczają także uważajcie na siebie. W okolicach Nowego Sącza przeszła trąba powietrzna.
0
@yoodash Będzie trudno to finał konferencji natomiast nie jest to niewykonalne. Wczoraj Suns wygrali ledwo rozumiem, że nie zagra już Kawhi, ale kurcze bez swojej największej gwiazdy Clippers chodzą znakomicie. Wraca CP3 i to może być poważne wzmocnienie Suns bo to jak prowadzi tych młodziaków generał to wielkie brawa. Clippers nie skreślam teraz 2 kluczowe spotkania w LAC i zobaczymy jak będzie. ;)
Dodam tylko, że Clipps 2 poprzednie serie rozpoczynali od stanu 0-2 i awansowali dalej. ;)
0
@yoodash Clippers vs Bucks i MVP Antek i misiek dla MIL.
1
@Comentateiro Dokładnie.
@Encore No mają kim postraszyć zobaczymy co pokażą. ;)
0
@Vebrol W sobotę o 18. Walia- Dania.
0
@AmigoBlancos Nie wspomniałeś o Słowacji. Tam zagraliśmy koncert.
0
@kaamil1910 Prawda jest taka, że co turniej nasza kadra ma pecha. Dlatego jesteśmy tam gdzie nasze miejsce. Czy w drodze do domu.
0
@Inko Nie wszyscy są Lahozami. To po co nam VAR skoro się z niego nie korzysta?
0
Powinien być wprowadzony Challenge tak jak w NFL czy NBA bo to są jaja jakieś.
0
@Messiah10 Pewnie ma Kovida.
1
@Kz1234 Przegrywają z Francją i Węgry wygrywają. I pa pa
2
Kriszcziano już płacze.
0
@Songo91 Tak wyjdą.
5
Węgry grają bardzo fajnie bez stresu i do przodu. Wielkie brawa.
2
@zadafcb Człowiek Popovicha i pamiętam, że Woj pisał, że na MŚ fajnie się z chłopakami dogadywał. Otrzymał ogromną szansę i mam nadzieję, że ładnie nas poukłada. Powodzonka!! ;)
2
@Janiama Trzeba czasu a tego zabrakło Sousie. Niech zmienia skoro widzi potencjał ale nie ma się co łudzić, że to nagle odpali. Trzeba to przepracować na spokojnie.
2
@Kondziubarca Krótko zwięźle i na temat. Czyli Polska reprezentacja w pigułce.