1

@John_Doe czyli sytuacja win-win i ja to szanuje. ;D

0

@Nieznajomy Oby nie byli tak słabi jak Słowacja. Ta kadra nauczyła mnie pokory. Mamy 1 pkt bramki 2-3 i jestem przekonany, ze ze Szwedami stracimy bramkę. Zobaczymy czy będziemy w stanie coś strzelić.

1

@Triv44 Co nie oznacza, że przeżyjemy.

6

Widzę, że ten remis grubo co niektórym wjechał na banię. Remis cenny, ale mamy nadal 1 pkt po 2 meczach. Walczymy dalej.

4

@trolownik A dlaczego? prawdę pisze co w tym złego?

2

@Szicek10 Tak cała 3 pewnie awansuje dalej.

2

@JohnnyBarca To zależy od innych ekip z 3 miejsca. Obawiam się, że ten remis to koniec turnieju dla Hiszpanii.

0

@ElTomas Tak bez względu na to co się stanie w innych spotkaniach.

0

@Nieznajomy I nie stracili żadnego a jak Polacy? w każdym meczu wylew.

1

@Xsasss Pkt, bezpośrednie spotkania i bramki.

0

@korolocik To się okaże już niedługo są na 1 miejscu w grupie. Nie przypadkiem.

0

@Damiano27psk Będziemy przed Szwedami bo liczą się bezpośrednie pojedynki.

1

@AntekGriezmann To zależy ile będziemy mieli pkt.

2

A ja wam powiem, że to już nie ta Hiszpania co kiedyś. Taka prawda.

1

@IronSanHybrid Prawda jest taka, że to drewno powinno dzisiaj z 3 bramki strzelić. xD

0

@MSN30 Zwycięstwo ze Szwecją

2

A Wy się ze słów Bednarka śmialiście. xD

3

Wróciła Polska Nawałki laga na Lewego i może się uda. xD

1

@sevs Ja bym to strzelił xD

1

Morata to jest taki placek że hej xD

1

Ja zawsze w nich wierzyłem. ;D

0

Gdyby to Muller podawał to Lewus by na bank szczelił. xD

0

Morata po raz 1. I to chyba było na tyle.

0

Czuje, że dzisiaj Morata odpali i strzeli 2.

0

Jeszcze Polska nie zginęła kiedy My żyjemy....

1

Jedziemy jedziemy nie śpimy Panowie.

2

Sił nam starczy na 20 pierwszych minut a następnie klepanko Hiszpanów.

3

To co wszyscy gotowi? "Siadamy głęboko w fotelach, zapinamy pasy i startujemy”.
Andrzej "Twaro" Twarowski.

2

Kapitan Grzmot już płacze xD

0

@bula1980 Dokładnie tak.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?