fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@John_Doe czyli sytuacja win-win i ja to szanuje. ;D
0
@Nieznajomy Oby nie byli tak słabi jak Słowacja. Ta kadra nauczyła mnie pokory. Mamy 1 pkt bramki 2-3 i jestem przekonany, ze ze Szwedami stracimy bramkę. Zobaczymy czy będziemy w stanie coś strzelić.
1
@Triv44 Co nie oznacza, że przeżyjemy.
6
Widzę, że ten remis grubo co niektórym wjechał na banię. Remis cenny, ale mamy nadal 1 pkt po 2 meczach. Walczymy dalej.
4
@trolownik A dlaczego? prawdę pisze co w tym złego?
2
@Szicek10 Tak cała 3 pewnie awansuje dalej.
2
@JohnnyBarca To zależy od innych ekip z 3 miejsca. Obawiam się, że ten remis to koniec turnieju dla Hiszpanii.
0
@ElTomas Tak bez względu na to co się stanie w innych spotkaniach.
0
@Nieznajomy I nie stracili żadnego a jak Polacy? w każdym meczu wylew.
1
@Xsasss Pkt, bezpośrednie spotkania i bramki.
0
@korolocik To się okaże już niedługo są na 1 miejscu w grupie. Nie przypadkiem.
0
@Damiano27psk Będziemy przed Szwedami bo liczą się bezpośrednie pojedynki.
1
@AntekGriezmann To zależy ile będziemy mieli pkt.
2
A ja wam powiem, że to już nie ta Hiszpania co kiedyś. Taka prawda.
1
@IronSanHybrid Prawda jest taka, że to drewno powinno dzisiaj z 3 bramki strzelić. xD
0
@MSN30 Zwycięstwo ze Szwecją
2
A Wy się ze słów Bednarka śmialiście. xD
3
Wróciła Polska Nawałki laga na Lewego i może się uda. xD
1
@sevs Ja bym to strzelił xD
1
Morata to jest taki placek że hej xD
1
Ja zawsze w nich wierzyłem. ;D
0
Gdyby to Muller podawał to Lewus by na bank szczelił. xD
0
Morata po raz 1. I to chyba było na tyle.
0
Czuje, że dzisiaj Morata odpali i strzeli 2.
0
Jeszcze Polska nie zginęła kiedy My żyjemy....
1
Jedziemy jedziemy nie śpimy Panowie.
2
Sił nam starczy na 20 pierwszych minut a następnie klepanko Hiszpanów.
3
To co wszyscy gotowi? "Siadamy głęboko w fotelach, zapinamy pasy i startujemy”.
Andrzej "Twaro" Twarowski.
2
Kapitan Grzmot już płacze xD
0
@bula1980 Dokładnie tak.