6

@Jakchcesz @Fenelon @Ascend Oby tylko Thanos się nie dowiedział bo będzie żle. ;D

5

"Nie jesteśmy sami w kosmosie" - tak odtajniony raport Pentagonu dot. UFO skomentował szef NASA Bill Nelson.

0

@AmigoBlancos Ale taka prawda. Bez niego wygrali MŚ a z nim w składzie już w 1/8 odpadli. Dobry turniej tylko co z tego skoro już go na nim nie ma.

0

No cóż na MŚ w składzie Francji zabrakło Benzyny i skończyło się na wygranym turnieju. A jak się pojawił na Euro to porażka w 1/8. xD

0

I gdzie My do takiej Szwajcarii. Walka, zaangażowanie... eh szkoda "szczępić". Brawo Swiss.

0

Ymbapieeeeeee!!!!xDxDxD

1

@michal26 I jeszcze Kazek no co gość czasami zarzuci to człowiekowi sama bużka się uśmiecha.

0

Powiem Wam, że w dzisiejszych spotkaniach padło 12 bramek uwzględniając regulaminowy czas gry. Pięknie.

2

I po Szwajcarii. xD

0

Jak się nie strzela na 2-0 to się dostaje 1-1. Stara piłkarska prawda.

1

Są też plusiki karnego nie zrobił Lengle. xD

0

A już mieli Francję na deskach.... Przegra to Szwajcaria.

1

Nie ma na boisku Żiru nie ma Francji.

1

@PIQUETHEBOSS A to przepraszam. Dopiero co zobaczyłem w Newsweeku. ;D

2

Przerwa między spotkaniami więc taka ciekawostka:
"Amerykański Kongres opublikuje wkrótce raporty wywiadu o UFO. Rządowi eksperci nie wdają się w spekulacje na temat pochodzenia tajemniczych obiektów, lecz potwierdzają ich istnienie.
Ustawodawcy, którym przedstawiciele CIA zreferowali treść dokumentów, nie kryją zdumienia, a nawet strachu. – Zdecydowanie dzieje się coś przerastającego naszą wiedzę i umiejętności – orzekł republikański kongresmen Tim Burchett z Tennessee. – Podchodzimy do kwestii niewytłumaczonych zjawisk napowietrznych (UAP, oficjalna nazwa UFO, czyli niezidentyfikowanych obiektów latających) bardzo poważnie – ujawnił nowojorski demokrata Sean Patrick Maloney w „New York Post”.

1

@AntekGriezmann I kolejnego tysiaczka życzymy. ;D

1

Morata: kurcze jestem tak słaby a i tak płacą mi furę siana za to kopanie się po czole. xD

1

@Bykunn To i tak dobrze, że u Ciebie to w miarę ładnie wyszło i kontakt z lekarzem jest bo to najważniejsze zwłaszcza w takich chorobach. Przykro mi stary, że tak Cię dorwała choroba oby wszystko się ładnie ułożyło. Wracając do tematu całej służby zdrowia to tak jak słusznie napisałeś tu nie ma nikogo kto mógłby to wszystko rozwiązać i wprowadzić zmiany. Innymi słowy wprowadzić całą służbę zdrowia na właściwe tory. Szkoda mi tylko ludzi, którzy pracowali ciężko całe życie a teraz czekają na swoją kolej.

1

@Bykunn Przykro mi, że musisz po szpitalach chodzić. A mój Ojciec, który całe życie płacił składki i jest po udarze został poinformowany, że termin wizyty u Neurologa najwcześniej za 3 miesiące. A prywatnie od ręki.

0

@!34RC3!_0N4 I ja się teraz tak zastanawiam za co My płacimy? tyle hajsu co miesiąc? za co? za terminy na Listopad czy Styczeń 2045. Śmiech na sali.

1

@IronSanHybrid To jeszcze chyba za czasów wspólnej pracy w C+.

0

@Encore Tak widziałem xD parodia.

1

@Encore To brzmi komicznie zwłaszcza ze te pieniądze, że gość nie potrafi rzucać xD

1

@takisobiektos Uważam, że sędzia powinien być bliżej środka parkietu zwłaszcza ten boczny przecież i tak jest tam tak mało miejsca a ten się jeszcze tam pcha ;D natomiast to czysty przypadek. ;D i jeszcze ten uśmieszek sędziego...


0

@Encore To prawda wysoki silny do tego szybki. Mało tego rzuca 3 i z pół dystansu może niej jak MJ23 ;D ale jak na wysokiego to robi wrażenie. A taki Ben Simmons... xD

2

@Encore Bestia... to jaki ma repertuar zagrań w ofensywie to brak słów.

1

@Encore Dokładnie i teraz mega ciśnienie po stronie Hawks bo muszą i to koniecznie a Bucks na luzie bo swoje już na parkiecie Hawks zrobili. Każde pudło to rosnąca frustracja graczy z Atlanty. Jestem ciekawy jak zareagują.

1

@Encore 4-1 dla Antka. TY w g1 odpalił niesamowicie i coś mi się wydaję, że to tyle.

2

@Encore Atlanta ma znakomita przyszłość i to jak trener McMillan to wszystko ładnie poukładał to wielkie brawa. Hawks to jednak szczypiorki bez doświadczenia w PO no może poza Capelą. To znakomita przygoda i cenne doświadczenie, które zaprocentuje w przyszłości.

2

Krzysiek i Antek pozamiatali Hawks. Słodkich snów Atlanto. ;D


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?