fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 Nawet gdyby się udało to i tak moje pomysły znalazłyby się w koszu. Bo tu nie chodzi o naprawę a ciagłe opowiadanie o zmianach. Tak jak w filmie "Kler".
- " Nowe rynny..."
Na co teraz będę zbierał? chodzi o to aby zbierać a nie zebrać i skończyć zbieranie."
3
Powiem wam, że słucham tych zakłamanych polityków od lewej do prawej i te ich dyrdymały na temat naprawy naszego państwa to aż mnie mdli.
7
@Ghotti Jest Laporta i skończyło się dymanie Barcelony.
2
@Tomo1989 Ale za to nie kopiuje i to mnie przekonuje. ;D
2
@Nano22 @neeed @barcelonaLM @Encore I bez kłótni, na spokojnie merytorycznie i jak zwykle.... w punkt ;D można? można.
1
@gumaz Moim zdaniem główny faworyt zdecydowanie. Wzór Hajty jasno to pokazuje 78,5690% ;D
7
@IronSanHybrid widzę hattrick w gorących. Gratuluje ;D
0
@D10SLEO To oczywiście tak półżartem. ;D Natomiast podczas Euro 2016 mieliśmy znakomitą obronę i to na takiej imprezie jest kluczowe. I nasz wynik to pokazał.
1
Z Turbo Grosikiem to byśmy zagrali w pólfinale. Taka prawda.
3
@Encore Piękny finał się szykuje i pojedynek dwóch najlepszych zawodników PO. Oj aby tylko zdrowie dopisało a będzie to świetny finał.
1
@Encore Antek wraca Bucks 4-2 ;D
4
Holiday i Krzysiu zamiatają Hawks. Sweet dream Atlanto. ;D Suns vs Bucks. I jazda Bucks!!!
https://x.com/i/status/1411516694418235401
0
I żeby wszystkim na La bambli umilić to pochmurne Sobotnie popołudnie przypomnę tylko, że Tusk wrócił. xD
0
@Arkadio90 Oczywiście trzymam kciuki ;D
1
@Arkadio90 Ale ja nigdzie się nie wybieram ;D
0
@barcelonaLM Szykuje się druga Białoruś.
4
@tobiasson92 Szeroko rozumiana opozycja nie uczy się na błędach. Każde wybory to program antypis i co wybory to porażka. Ludzie oczekują konkretnych działań a nie opowieści jaki ten pis jest be bo to akurat każdy widzi.
2
Own goal idzie po rekord ;D
1
@zadafcb Dwie legendy ;D i gdyby ktoś się zastanawiał to Busi z nr 34 ;D
3
@tomek8756 Byczku nie ma głupich pytań. ;)
0
@Mns21 NBA i NFL ;D czyli koszykówka i football amerykanski.
0
@Colon Byczku to się nie uda. Może i pomysł fajny, ale nie ma szans. To tak jak z NFL za duże ryzyko kontuzji dlatego w PO jest tylko 1 mecz i dzięki temu masz 150% zaangażowania i walki.
1
@Kgorecki2500 I tak się zarabia grube mln w Polsce. xD
3
@Cochise I tak było z Suarezem. Gość często nie kombinował tylko cyk z pierwszej i brameczka.
0
@Admin030 Żadnej setki nie zmarnują xD
0
Czuje Fisiado w powietrzu. Może Leoś się skusi? Ale Laporta by zapunktował na La Bambli xD
0
@Encore Strasznie szkoda... to już raczej po Bucks.
0
@matirix20 Bez wątpienia Kevin de Bruyne
0
@vangoor Mama Rabiota, Tata Neya i Menedzer rodziny Mino Raiola xD
7
@Herato Uważam, że zlekceważyli w końcówce Szwajcarów przy wyniku 3-1 wkradło sie rozluźnienie. W piłkę gra się na pełnej do 90. min. a szczególnie na tak poważnym turnieju.