1

@Kgorecki2500 Nawet gdyby się udało to i tak moje pomysły znalazłyby się w koszu. Bo tu nie chodzi o naprawę a ciagłe opowiadanie o zmianach. Tak jak w filmie "Kler".
- " Nowe rynny..."
Na co teraz będę zbierał? chodzi o to aby zbierać a nie zebrać i skończyć zbieranie."

3

Powiem wam, że słucham tych zakłamanych polityków od lewej do prawej i te ich dyrdymały na temat naprawy naszego państwa to aż mnie mdli.

7

@Ghotti Jest Laporta i skończyło się dymanie Barcelony.

2

@Tomo1989 Ale za to nie kopiuje i to mnie przekonuje. ;D

2

@Nano22 @neeed @barcelonaLM @Encore I bez kłótni, na spokojnie merytorycznie i jak zwykle.... w punkt ;D można? można.

1

@gumaz Moim zdaniem główny faworyt zdecydowanie. Wzór Hajty jasno to pokazuje 78,5690% ;D

7

@IronSanHybrid widzę hattrick w gorących. Gratuluje ;D

0

@D10SLEO To oczywiście tak półżartem. ;D Natomiast podczas Euro 2016 mieliśmy znakomitą obronę i to na takiej imprezie jest kluczowe. I nasz wynik to pokazał.

1

Z Turbo Grosikiem to byśmy zagrali w pólfinale. Taka prawda.

3

@Encore Piękny finał się szykuje i pojedynek dwóch najlepszych zawodników PO. Oj aby tylko zdrowie dopisało a będzie to świetny finał.

1

@Encore Antek wraca Bucks 4-2 ;D

4

Holiday i Krzysiu zamiatają Hawks. Sweet dream Atlanto. ;D Suns vs Bucks. I jazda Bucks!!!
https://x.com/i/status/1411516694418235401

0

I żeby wszystkim na La bambli umilić to pochmurne Sobotnie popołudnie przypomnę tylko, że Tusk wrócił. xD

0

@Arkadio90 Oczywiście trzymam kciuki ;D

1

@Arkadio90 Ale ja nigdzie się nie wybieram ;D

0

@barcelonaLM Szykuje się druga Białoruś.

4

@tobiasson92 Szeroko rozumiana opozycja nie uczy się na błędach. Każde wybory to program antypis i co wybory to porażka. Ludzie oczekują konkretnych działań a nie opowieści jaki ten pis jest be bo to akurat każdy widzi.

2

Own goal idzie po rekord ;D

1

@zadafcb Dwie legendy ;D i gdyby ktoś się zastanawiał to Busi z nr 34 ;D

3

@tomek8756 Byczku nie ma głupich pytań. ;)

0

@Mns21 NBA i NFL ;D czyli koszykówka i football amerykanski.

0

@Colon Byczku to się nie uda. Może i pomysł fajny, ale nie ma szans. To tak jak z NFL za duże ryzyko kontuzji dlatego w PO jest tylko 1 mecz i dzięki temu masz 150% zaangażowania i walki.

1

@Kgorecki2500 I tak się zarabia grube mln w Polsce. xD

3

@Cochise I tak było z Suarezem. Gość często nie kombinował tylko cyk z pierwszej i brameczka.

0

@Admin030 Żadnej setki nie zmarnują xD

0

Czuje Fisiado w powietrzu. Może Leoś się skusi? Ale Laporta by zapunktował na La Bambli xD

0

@Encore Strasznie szkoda... to już raczej po Bucks.

0

@matirix20 Bez wątpienia Kevin de Bruyne

0

@vangoor Mama Rabiota, Tata Neya i Menedzer rodziny Mino Raiola xD

7

@Herato Uważam, że zlekceważyli w końcówce Szwajcarów przy wyniku 3-1 wkradło sie rozluźnienie. W piłkę gra się na pełnej do 90. min. a szczególnie na tak poważnym turnieju.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?