fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Sterling... Historia prawdziwa. xD
0
@AduŚ07 To jest właśnie ten romantyzm o którym płakał nasz prezes klubu Rudy Zibi.
0
@Kz1234 Wytrzymają zobaczysz. ;)
1
Kurcze ten ból dupy Angoli po przegranych karnych.... Dawaj Brajkłajt!!!
0
@Kz1234 Nadal może.
3
Ale Mati był karny czy nie? xD
0
@RivaldoVitorBorba pewnie dla kasy.
0
@Peszko07 Grubo się robi.
2
Brajkłajt joga Bonito.
0
Wczoraj zajebisty meczyk i karne, nad ranem meczyk średni i karne i wieczorkiem możliwe, że karne. xD i tak się żyje.
0
Aj ale okazja.... xD
3
@RivaldoVitorBorba Nie, nie klękali.
1
Angole nie wiedzą co się dzieje xD i teraz za ciosem Brajkłajt teraz musisz na 2-0 i kończymy zabawę.
6
Stało się!!!! Wielka piękna Dania, I ten cudowny ból dupy Angoli, xD
0
@TridenteMSN Fakt taki ciemniejszy mulatek.
2
Powiem Wam, że dużo jest śmiechu z tego naszego Brajkłajta, ale czas w Barcelonie nie poszedł na marne. Te piętki, te kocie ruchy jest w tym naszym czarnuszku trochę magii takiej Jogi bonito xD
2
@PatrychoO Tak Iwański dobry, ale nie jak gra Ronaldo to spust nad spustami i nie da się tego słuchać. ;)
@Castro Oj tak Wielki Bór ma to coś. I fajnie bo komentowanie to jest to co robi najlepiej. ;)
3
Wolski, Wielki Bór i Kazek takie Big 3 tego turnieju jeśli chodzi o komentarz.
3
#Brajkłajtmusisz xD
1
@JarekS Swoją drogą świetny film Liam jak zwykle klasa. ;)
0
@Castro Bardzo ciężki, ale tak jak napisałem wczoraj czy przedwczoraj. Kiedyś Ci wielcy zejdą ze sceny i kto wie może to będzie ten czas kto wie. Trzeba trzymać kciuki. ;)
1
@Janiama 1-0 Anglia. ;)
1
@martin3131 Ale jest na dobrej drodze. ;)
0
@MSN30 Ja zawsze w Niego wierzyłem.
1
@escarabajo Jak zwykle w punkt. ;)
0
A jak pisałem, że Hurkacz pozamiata ten Wimbledon to się śmialiście.
2
Emreli fajny meczyk. To może być bardzo ciekawy grajek.
0
Jesteśmy zawsze tam gdzie nasza Legia gra....
0
@Encore Oczywiście, że tak i nie ma znaczenia czy Legia, Śląsk czy Szombierki.
3
Legia 2-0 na la bambli konsternacja...jak to możliwe? xD