2

Sterling... Historia prawdziwa. xD

0

@AduŚ07 To jest właśnie ten romantyzm o którym płakał nasz prezes klubu Rudy Zibi.

0

@Kz1234 Wytrzymają zobaczysz. ;)

1

Kurcze ten ból dupy Angoli po przegranych karnych.... Dawaj Brajkłajt!!!

0

@Kz1234 Nadal może.

3

Ale Mati był karny czy nie? xD

0

@RivaldoVitorBorba pewnie dla kasy.

0

@Peszko07 Grubo się robi.

2

Brajkłajt joga Bonito.

0

Wczoraj zajebisty meczyk i karne, nad ranem meczyk średni i karne i wieczorkiem możliwe, że karne. xD i tak się żyje.

0

Aj ale okazja.... xD

3

@RivaldoVitorBorba Nie, nie klękali.

1

Angole nie wiedzą co się dzieje xD i teraz za ciosem Brajkłajt teraz musisz na 2-0 i kończymy zabawę.

6

Stało się!!!! Wielka piękna Dania, I ten cudowny ból dupy Angoli, xD

0

@TridenteMSN Fakt taki ciemniejszy mulatek.

2

Powiem Wam, że dużo jest śmiechu z tego naszego Brajkłajta, ale czas w Barcelonie nie poszedł na marne. Te piętki, te kocie ruchy jest w tym naszym czarnuszku trochę magii takiej Jogi bonito xD

2

@PatrychoO Tak Iwański dobry, ale nie jak gra Ronaldo to spust nad spustami i nie da się tego słuchać. ;)
@Castro Oj tak Wielki Bór ma to coś. I fajnie bo komentowanie to jest to co robi najlepiej. ;)

3

Wolski, Wielki Bór i Kazek takie Big 3 tego turnieju jeśli chodzi o komentarz.

3

#Brajkłajtmusisz xD

1

@JarekS Swoją drogą świetny film Liam jak zwykle klasa. ;)

0

@Castro Bardzo ciężki, ale tak jak napisałem wczoraj czy przedwczoraj. Kiedyś Ci wielcy zejdą ze sceny i kto wie może to będzie ten czas kto wie. Trzeba trzymać kciuki. ;)

1

@Janiama 1-0 Anglia. ;)

1

@martin3131 Ale jest na dobrej drodze. ;)

0

@MSN30 Ja zawsze w Niego wierzyłem.

1

@escarabajo Jak zwykle w punkt. ;)

0

A jak pisałem, że Hurkacz pozamiata ten Wimbledon to się śmialiście.

2

Emreli fajny meczyk. To może być bardzo ciekawy grajek.

0

Jesteśmy zawsze tam gdzie nasza Legia gra....

0

@Encore Oczywiście, że tak i nie ma znaczenia czy Legia, Śląsk czy Szombierki.

3

Legia 2-0 na la bambli konsternacja...jak to możliwe? xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?