0

@Whudi Mogło być gorzej, ale nie ma się co oszukiwać. Wszyscy są lepsi od Legii. Przynajmniej na papierze. Dinamo regularnie w faize grupowej LM, ale to już nie ta sama ekipa. Zobaczymy trzeba walczyć.

1

@Nano22 Za proste jak dla mnie: Douglas Pereira dos Santos - Lechenda.

0

@tomek8756 W tym kraju już nic mnie nie zaskoczy xD

8

@barcowy1899 Skoro Angol jest takim "miszczem" to dlaczego się tak zachowuje? jeśli jest niepokonany to uczcziwie powinien to załatawić na torze i ustawić młokosa do pionu. Prawda? Bo moim zdaniem ktoś tu grubo sra w gacie przed Maxem. Już Hamiltonkowi nie idzie tak gładko i zaczyna się zwykła pajacerka. Moim zdaniem prawdziwy mistrz się tak nie zachowuje.

1

@Rust_Cohle @Encore Oj Panowie widzę, że spora kosa między wami się szykuje ;D pytanie czy warto?

0

@Encore I dobrze, że będą iskry więcej emocji. ;)

4

@Encore Mam nadzieję tylko, że "Oliwa będzie sprawiedliwa". Taki mój przekaz do płaczka Hamiltona.

22

@joloskyy Ale jak to, przecież laluś powiedział, że było "bok w bok". Mam tylko nadzieję, że Max go rozku***wi w następnym wyścigu.

0

@Krisgum W kawiarence masz od 1 odcinka. ;D

0

@blodziakk Tyle inningów aż ktoś zdobędzie przewagę. Ale precyzyjnie odpowie Ci @zadafcb.

1

@blodziakk aż ktoś wygra. W Baseballu nie ma remisów.

0

I się zesrało....

1

Jeszcze 8 musisz Leclerc!!!

0

@Qrek To nie mój dom i nie mój teleskop to tylko zdjęcie. Jak się prezentuje.

0

@Janas11224 Posiadam Sky Watchera 114/500 i powiem Ci, że idealnie się sprawdził do pierwszych obserwacji. Natomiast apetyt rośnie w miarę jedzenia. I już chcę większy. ;) Pytanie co chcesz zobaczyć. Bo każdy teleskop jest do zupełnie innych rzeczy. Tutaj wrzucę Ci zdjęcie jak mój wyglada. Kupiłem go za jakieś 400 zł ok 10 lat temu.
https://zapodaj.net/6566dee3e7b82.jpg.html
Tym teleskopem zobaczyłem: Księżyc, Saturn, Jowisz i księżyce, Mars, Wenus, gromady, Andromedę. I jasne Gwiazdy a mieszkam w Mieście i to udało mi się obejrzeć przy znakomitych warunkach. I napiszę Ci to co sam usłyszałem przy zakupie pierwszego teleskopu. Kup Tani i zobacz czy chcesz się tym zainteresować dosłownie za pare złotych. W naszej szerokości jest dużo chmur i oglądanie jest dosyć ograniczone. Trzeba na to zwrócić uwagę dlatego kup coś taniego.

1

Chuck Norris przyczajony On dobrze wie, że będzie miał swoją szansę w tym wyścigu. ;D

0

Jazda Leclerc ciśnij Angola.

0

@Encore Tylko i wyłącznie Bottas to jest jego chwila prawdy. ;)

0

10 sek.... wiecie kto musi wygrać xD

1

Ferrari musisz. Forza Leclerc!!!

4

Typowy Angol co tu dużo pisać.

3

@Comfortable_ A jak nie to w IV już na pewno odpadnie. ;D

1

@escarabajo I oby tak do samego końca. ;D

1

Tymczasem jak podaje biznes-radiozet.pl od 1 stycznia 2022 roku 500 plus zostanie uzupełnione o kolejne 400 zł.... 500 mało? damy wam 900 a co tam.
https://biznes.radiozet.pl/News/500-plus-wzrosnie-do-900-plus-Rewolucja-w-Polskim-Ladzie

0

@escarabajo Brawo NE asysta Buksy zawsze cieszy. ;D

2

@takisobiektos Uważam, że bardzo słabo z każdym spotkaniem choć czytałem, że gra z kontuzją i to może mieć/ma ogromny wpływ nie tylko na samego CP3, ale całą drużynę.

2

@Coutinho007 Nasz i ten Grecki na pełnej to nie ma co zbierać ;D

1

@takisobiektos Obawiam się, że Suns na ciśnieniu nie udźwigną tego. ;)

1

@Encore To prawda znakomite zawody, ale i Pat Connaughton dołożył swoje z ławki. Końcówka 1 i początek II połowy w wykonaniu Bucks kosmos i to na wyjeżdzie. Brawo. I ten Steal Holidaya... coś pięknego ;D

5

@takisobiektos Nic z tego w G6 Bucks kończą serię i pierścień dla Antka
+ MVP. ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?