fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@domisiek114 ha ha to prawda ;D
1
@Ratamahatta @Colon Pełna zgoda Panowie. Przecież to też człowiek i ma do tego prawo. ;)
26
Komentator Eurosportu Karol Stopa tak tak ten sam, który przeklinał na wizji zostaje!!! ;D
0
Argentyna już tego nie ugra. Brazole wrzucili 2 bieg.
0
@Wiktoria13 Jaki klub taka kawiarenka. ;D
2
@MesQueUnClub_87 Oczywiście masz rację. Już niedługo się o tym przekonamy co z tego będzie. ;)
1
@Tomo1989 A do tego bardzo trudny agent ;D
0
@Tomo1989 Odnoszę wrażenie, że nie ma chętnych na niego a przynajmniej nie P$G. ;)
0
@Piernik Jeszcze Varane i to będzie ogień nie z tej ziemi.
1
@Encore @Criss18Barca Już niedługo się o tym przekonamy czy to będzie ten sezon. ;D
@Rust_Cohle Można? można ;D
3
Nie jestem fanem, ale w United jest moc w ofens. ;D
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.6435-9/p526x296/223280461_3862876603818670_2662798264591590397_n.png?_nc_cat=102&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=cPJLz2JYCM4AX-udepl&_nc_ht=scontent-frt3-1.xx&oh=36abad3f52ca861c57729bd59722f8ba&oe=612256D1
0
@BorzyKrzys Jest młoda cała kariera przed nią. Spokojnie niech zbiera doświadczenie, które w przyszłości zaprocentuje. ;)
2
Tymczasem meteor nad Norwegią.
0
@Tomo_95 No ja jestem zdania, że USA złota nie zdobędą. To nie jest drużyna. Tylko zbieranina gwiazd. ;D
0
@Encore No nie wiem, jest kilka naprawdę mocnych ekip. Będzie ciężko.
1
I taka ciekawostka koszykarska drużyna USA na Olimpiadzie przegrała po raz pierwszy od 2004 roku. Wow.
1
@Don-Corleone Dokładnie masz rację. USA faworyt i tak jak wspomniałem jest kilka ekip, które chcą amerykanów "zlać". ;)
1
@Don-Corleone Z tym złotem na spokojnie to nie byłbym taki pewien bo jest kilka ekip naprawdę bardzo mocnych. Amerykanie na papierze są absolutnie z zupełnie innej planety, ale na parkiecie często wyglądają jak sieroty i wiem jak to brzmi, ale potencjał ogromny bez dwóch zdań problem w tym, ze oni nie grają jak Drużyna. A to jest klucz do odniesienia sukcesu. Na chwilę obecną Team USA to zwykła zbieranina talentu. ;)
4
@barcelonaLM Kevin Durant, Lillard, Tatum, Bam Adebayo, Zach LaVine, "Zielony" to tak z grubsza. ;)
0
@Encore Nowy avatar widzę xD
0
@mkord Dokładnie masz rację. ;D
2
I cyk Legia już liderem Ekstraklasy po tym jak pokonała na własnym stadionie Wisłę Płock 1-0. Brawo.
0
Piłeczka chodzi aż miło a gramy bez Messiego najlepszego piłkarza ever.
1
@Encore Widziałem to jakiś czas temu. Masakra... I z tego co czytałem naukowcy zajmujący się zmianami klimatycznymi ostrzegają, że z roku na rok będzie coraz gorzej.
2
Tymczasem tornado w Chinach. Potęga natury.
1
@Barca1992 To prawda a w drugiej kolejce Amerykanie grają z Federacja Rosyjska. Będzie się działo.
6
@AmigoBlancos figo i pierwsze dwa skojarzenia- Judasz i świński ryj.
1
@FafitFCB Wszyscy wiemy, ze jesteś kozakiem i to nie od dziś. ;)
2
Dobra bo widzę gównoburza się zrobiła. Pierwszy mecz zawsze trudny i wymagający. Teraz Barcelona zagra Joge Bonito i nastroje na La Bambli się poprawią.
1
@LS No chyba trzeba widzisz jak się spieli jeden z drugim. Pasjonaci/"fachofcy".