0

@domisiek114 ha ha to prawda ;D

1

@Ratamahatta @Colon Pełna zgoda Panowie. Przecież to też człowiek i ma do tego prawo. ;)

26

Komentator Eurosportu Karol Stopa tak tak ten sam, który przeklinał na wizji zostaje!!! ;D


0

Argentyna już tego nie ugra. Brazole wrzucili 2 bieg.

0

@Wiktoria13 Jaki klub taka kawiarenka. ;D

2

@MesQueUnClub_87 Oczywiście masz rację. Już niedługo się o tym przekonamy co z tego będzie. ;)

1

@Tomo1989 A do tego bardzo trudny agent ;D

0

@Tomo1989 Odnoszę wrażenie, że nie ma chętnych na niego a przynajmniej nie P$G. ;)

0

@Piernik Jeszcze Varane i to będzie ogień nie z tej ziemi.

1

@Encore @Criss18Barca Już niedługo się o tym przekonamy czy to będzie ten sezon. ;D
@Rust_Cohle Można? można ;D

0

@BorzyKrzys Jest młoda cała kariera przed nią. Spokojnie niech zbiera doświadczenie, które w przyszłości zaprocentuje. ;)

2

Tymczasem meteor nad Norwegią.


0

@Tomo_95 No ja jestem zdania, że USA złota nie zdobędą. To nie jest drużyna. Tylko zbieranina gwiazd. ;D

0

@Encore No nie wiem, jest kilka naprawdę mocnych ekip. Będzie ciężko.

1

I taka ciekawostka koszykarska drużyna USA na Olimpiadzie przegrała po raz pierwszy od 2004 roku. Wow.

1

@Don-Corleone Dokładnie masz rację. USA faworyt i tak jak wspomniałem jest kilka ekip, które chcą amerykanów "zlać". ;)

1

@Don-Corleone Z tym złotem na spokojnie to nie byłbym taki pewien bo jest kilka ekip naprawdę bardzo mocnych. Amerykanie na papierze są absolutnie z zupełnie innej planety, ale na parkiecie często wyglądają jak sieroty i wiem jak to brzmi, ale potencjał ogromny bez dwóch zdań problem w tym, ze oni nie grają jak Drużyna. A to jest klucz do odniesienia sukcesu. Na chwilę obecną Team USA to zwykła zbieranina talentu. ;)

4

@barcelonaLM Kevin Durant, Lillard, Tatum, Bam Adebayo, Zach LaVine, "Zielony" to tak z grubsza. ;)

0

@Encore Nowy avatar widzę xD

0

@mkord Dokładnie masz rację. ;D

2

I cyk Legia już liderem Ekstraklasy po tym jak pokonała na własnym stadionie Wisłę Płock 1-0. Brawo.

0

Piłeczka chodzi aż miło a gramy bez Messiego najlepszego piłkarza ever.

1

@Encore Widziałem to jakiś czas temu. Masakra... I z tego co czytałem naukowcy zajmujący się zmianami klimatycznymi ostrzegają, że z roku na rok będzie coraz gorzej.

2

Tymczasem tornado w Chinach. Potęga natury.


1

@Barca1992 To prawda a w drugiej kolejce Amerykanie grają z Federacja Rosyjska. Będzie się działo.

6

@AmigoBlancos figo i pierwsze dwa skojarzenia- Judasz i świński ryj.

1

@FafitFCB Wszyscy wiemy, ze jesteś kozakiem i to nie od dziś. ;)

2

Dobra bo widzę gównoburza się zrobiła. Pierwszy mecz zawsze trudny i wymagający. Teraz Barcelona zagra Joge Bonito i nastroje na La Bambli się poprawią.

1

@LS No chyba trzeba widzisz jak się spieli jeden z drugim. Pasjonaci/"fachofcy".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?