2

@kuz Byczku w tym kraju wszystko co kontrowersyjne jest na topie. To Polska.

5

Popcorn już gotowy wiem, że fani nie zawiodą. Brawo Boniek Oj Maja Staśko już coś tam skrobie na klawiaturze. Trzymaj się Rudy xD

0

@VenoM Dokładnie tak.

1

@arasz1819 Oj tak. Pięknie napisane, ale to widać, że to prostak.

6

@arasz1819 Andrzej Duda o LGBT: Próbują wmówić, że to ludzie. To ideologia. Pewnie dlatego nie pogratulował.

3

Widzę, że Wielkie kopyto zalało La Bamblę xD Jak nie Ester to Boras. xD

2

@FanBarcy123 Chciałbym aby zbliżający się sezon był tym przełomowym. Mamy fajną drużynę sporo młodych chłopaków i mamy Messiego. Bez strachu i na pełnej. ;)

2

@FanBarcy123 Moim zdaniem nie ma co patrzeć na PL. Tam się tłuką między sobą i niech tak zostanie a my koncentrujmy się spokojnie na naszym projekcie. LA Liga nigdy nie dorówna PL a do tego tam jest więcej $.

1

@Coutinho007 Trudno się z tym nie zgodzić. Zawiodło zarządzanie, ale jak mogło nie zawieść skoro drużyną zarządzał ślepy Bartomeu? no to nie mogło się udać.

2

@FanBarcy123 Widzisz byczku tak to jest każda drużyna ma swój cykl. Nasz się skończył i budujemy a właściwie próbujemy zbudować nową silną Barcelonę. Z Rysiami, Brajkłatami i innymi Tryncałami.

1

@Coutinho007 Jak zwykle w punkt ;) no taka prawda.

3

@FanBarcy123 Amigosi i generalnie wypalona kadra.

1

Można Ruskich nie lubić, ale co grają z Brazolami to czapki z głów.

1

@Kusco15 Pięknie jeszcze się okaże, że papieroski przemycał. Pięknie panie Lewanbolski.

1

@RobiS Same oszustwa. I jeszcze bezczelnie się cieszą. xD

4

Wspaniały sukces i srebro naszej czwórki podwójnej kobiet. A tak przeżywali to nasi komentatorzy. ;D Dziękujemy za te emocje!!! Dobrze, że dziupli nie zdemolowali. xD
https://eurosport.tvn24.pl/video/tokio-fragment-niesamowitej-radosci-komentatorow-z-srebrnego-medalu-polskiej-osady-czworki-podwojnej-kobiet,1991427.html

0

Wenezuela na dobrej drodze aby wygrać pierwszego seta w Tokio.

1

@Encore Dokładnie tu już kalkulacji nie będzie i trzeba grać na pełnej. ;)

2

@AntekGriezmann Rozumiem. ;) Wracając jeszcze na chwilkę do FF i tej decyzji to moim zdaniem nie mogło być inaczej - słowo się rzekło. Powiedzieli w 2020, że nie będzie to nie będzie i nie widzę tu specjalnie sensu aby do tego wracać.

1

@AntekGriezmann Informacja była podana już wczoraj byczku.

1

@Encore Nie ukrywam, że jestem ciekawy jak zaprezentują się na tle mocniejszego rywala. Jest Booker jestem bardzo ciekawy. ;)

1

@Encore I brawo.

0

Powiem wam, że oglądam sobie HP i wiedza Pana Edzia Durdy i Pana Janusza Pindery jest niesłychana. Wielki szacunek do tego anegdoty jakie to jest złoto xD.

1

@LeoMessiah Wszystko ma swój glębszy sens i nic nie dzieje się przypadkiem. My tylko podejmujemy decyzje, które drzwi otwieramy.

0

@DonAndrzejos A co będziemy w nocy palili?

0

@AssisMoreira Gangi NY ;)

0

@pt9 O to jest pytanie.

2

Ten tylko się dowie kto Cię stracił.

3

@Matheo123 I ja to bardzo szanuję. Duma rozpiera gdy sam osiągniesz sukces. Gratuluje i zdrówka byczku jak najwięcej.

2

@igor69 Zdecydowanie Seba za 500.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?