fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@kuz Byczku w tym kraju wszystko co kontrowersyjne jest na topie. To Polska.
5
Popcorn już gotowy wiem, że fani nie zawiodą. Brawo Boniek Oj Maja Staśko już coś tam skrobie na klawiaturze. Trzymaj się Rudy xD
0
@VenoM Dokładnie tak.
1
@arasz1819 Oj tak. Pięknie napisane, ale to widać, że to prostak.
6
@arasz1819 Andrzej Duda o LGBT: Próbują wmówić, że to ludzie. To ideologia. Pewnie dlatego nie pogratulował.
3
Widzę, że Wielkie kopyto zalało La Bamblę xD Jak nie Ester to Boras. xD
2
@FanBarcy123 Chciałbym aby zbliżający się sezon był tym przełomowym. Mamy fajną drużynę sporo młodych chłopaków i mamy Messiego. Bez strachu i na pełnej. ;)
2
@FanBarcy123 Moim zdaniem nie ma co patrzeć na PL. Tam się tłuką między sobą i niech tak zostanie a my koncentrujmy się spokojnie na naszym projekcie. LA Liga nigdy nie dorówna PL a do tego tam jest więcej $.
1
@Coutinho007 Trudno się z tym nie zgodzić. Zawiodło zarządzanie, ale jak mogło nie zawieść skoro drużyną zarządzał ślepy Bartomeu? no to nie mogło się udać.
2
@FanBarcy123 Widzisz byczku tak to jest każda drużyna ma swój cykl. Nasz się skończył i budujemy a właściwie próbujemy zbudować nową silną Barcelonę. Z Rysiami, Brajkłatami i innymi Tryncałami.
1
@Coutinho007 Jak zwykle w punkt ;) no taka prawda.
3
@FanBarcy123 Amigosi i generalnie wypalona kadra.
1
Można Ruskich nie lubić, ale co grają z Brazolami to czapki z głów.
1
@Kusco15 Pięknie jeszcze się okaże, że papieroski przemycał. Pięknie panie Lewanbolski.
1
@RobiS Same oszustwa. I jeszcze bezczelnie się cieszą. xD
4
Wspaniały sukces i srebro naszej czwórki podwójnej kobiet. A tak przeżywali to nasi komentatorzy. ;D Dziękujemy za te emocje!!! Dobrze, że dziupli nie zdemolowali. xD
https://eurosport.tvn24.pl/video/tokio-fragment-niesamowitej-radosci-komentatorow-z-srebrnego-medalu-polskiej-osady-czworki-podwojnej-kobiet,1991427.html
0
Wenezuela na dobrej drodze aby wygrać pierwszego seta w Tokio.
1
@Encore Dokładnie tu już kalkulacji nie będzie i trzeba grać na pełnej. ;)
2
@AntekGriezmann Rozumiem. ;) Wracając jeszcze na chwilkę do FF i tej decyzji to moim zdaniem nie mogło być inaczej - słowo się rzekło. Powiedzieli w 2020, że nie będzie to nie będzie i nie widzę tu specjalnie sensu aby do tego wracać.
1
@AntekGriezmann Informacja była podana już wczoraj byczku.
1
@Encore Nie ukrywam, że jestem ciekawy jak zaprezentują się na tle mocniejszego rywala. Jest Booker jestem bardzo ciekawy. ;)
1
@Encore I brawo.
0
Powiem wam, że oglądam sobie HP i wiedza Pana Edzia Durdy i Pana Janusza Pindery jest niesłychana. Wielki szacunek do tego anegdoty jakie to jest złoto xD.
1
@LeoMessiah Wszystko ma swój glębszy sens i nic nie dzieje się przypadkiem. My tylko podejmujemy decyzje, które drzwi otwieramy.
0
@DonAndrzejos A co będziemy w nocy palili?
0
@AssisMoreira Gangi NY ;)
0
@pt9 O to jest pytanie.
2
Ten tylko się dowie kto Cię stracił.
3
@Matheo123 I ja to bardzo szanuję. Duma rozpiera gdy sam osiągniesz sukces. Gratuluje i zdrówka byczku jak najwięcej.
2
@igor69 Zdecydowanie Seba za 500.