fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Comentateiro @marcin000019 Wreszcie grają to co powinni. Z takimi gwizadami tak to powinno wyglądać.
5
@Pawel13sz I to jest prawdziwy szef. Pozdrawia dobrych chłopaków z Legnicy odpowiada na pytania podpisze czapeczkę a Bartomeu? tylko szczuje. ;D
3
Po 3 qw spotkania USA - Czechy 82-60. W II połowie zabawa i fajna zespołowa gra Amerykanów. Durant 23 pkt.
0
Brawo Polacy!!!! ufff jesteś teraz lepsi od San Marino. ;D
1
@Kamilos84 Psycha siadła i tyle.
1
@KrwawiaceoczyVEB Teraz grają z Hiszpanami i jestem ciekawy jak zaprezentują się na tle mocnego rywala. Natomiast masz sporo racji Luka jest najważniejszy to jasna sprawa ;D ale widzę tam drużynę a nie zlepek gwiazd. ;)
@ptrx No nie wiem, ta pewność siebie może ich zgubić już jest pewne, że w kolejnej rundzie zagrają z mocnym rywalem i zobaczymy co amerykańce zagrają. Moim zdaniem złota nie zdobędą.
2
@KrwawiaceoczyVEB Nie zapomnij o Słowenii ja również zaliczam ich do mocnych kandydatów do medalu z tym niesamowitym Donciciem.
1
@ranger3120 Byczku priv.
0
@Colon W moim przypadku to raczej ciekawość czy faktycznie jest to tak dobra marka jak część użytkowników pisze.
1
@Colon "Ajpel" i nie ważne, że nie masz gdzie mieszać ważne, że masz w kieszeni telefon z logiem jabłka.
0
@Khardan Kurcze wiesz co, że im nie wstyd. Brak jakiekolwiek odpowiedzialności za swoje czyny i jeszcze szczekają o podwyżki. Brak słów.
12
I cyk posłowie z podwyżkami. Można? można. Efekt Polskiego Wału.
1
@VamosRakieta O i pięknie. ;D To najlepsza z możliwych odpowiedzi. ;D
1
@VamosRakieta Rakieta spokojnie ponoć to wina sędziów, którzy żle ją ustawili czy coś takiego. Ile w tym prawdy nie wiadomo. Ale nie ma co się denerwować bo to i tak nic nie zmieni.
1
@PatrychoO To ja załatwiam alko a Wy transport.
1
Tom "GOAT" Brady już szaleje ;D przypomniały się stare dobre czasy. Julek, Amendola i Wes.... eh łezka się zakręciła w oku. @zadafcb
2
Inflacja 5%?
Czerwony pasek w Dzienniku: Wrócił Tusk i przyprowadził inflację. Czyja wina? xD
0
@Nolife1899 Uważam, że Beal zostanie w WSH. Za chwilę kończy mu się kontrakt a w ostatnim roku ma opcję zawodnika z której pewnie zrezygnuje i podpisze nowy za dużo większą kasę, której nikt inny mu nie da. W WSH jest liderem to jego zespół. W 76 jest Embid i wiadomo, że to On jest nr1 pytanie czy Beal chce być drugą opcją?. WSH idą w przebudowę oddali Wesa jak słusznie zauważyłeś, ale to nie oznacza, że głównym fundamentem nowych Wizards nie zostanie 28 letni All Star. Wręcz przeciwnie to właśnie Beal będzie główną postacią. Wracając do Bena to może żle się wyraziłem. To znakomity obrońca jak już wspomniałem natomiast ten kontrakt i to, że chłopak nie potrafi rzucać (w koszykówce) to ogromny problem. To jest tylko moje zdanie w tej kwestii i jestem bardzo ciekawy jak to się wszystko skończy. Uważam, że Ben zostanie w 76. ;)
0
@BartqRKO Lillard jest zajebisty ten gość od kilku sezonów nie miał poważnej kontuzji a gra na pełnych obrotach i może odpuścił w sezonie 7-8 spotkań i gra wszystko od deski do deski :D ale tak jak słusznie zauważyłeś mam słabość do Browna. ;D
0
@BartqRKO Oni dobrze wiedzą, że mogą go stracić ;D i mają mokro w gaciach. No zobaczymy jak to się wszystko skończy. ;D Znasz moje zdanie. Lillard w PTB a Beal w WSH.
0
@BartqRKO Absolutnie się z tym zgadzam. Nie ma lepszego od Lillarda. Moim zadaniem przehandlują McColumma i będą chcieli obudować Lillarda to wielka gwiazda i PTB doskonale o tym wiedzą i zrobią wszystko aby go zatrzymać.
0
@BartqRKO Nie zaniżam wartości bo to bardzo dobry obrońca, ale w ataku jest... no jest słaby. Ograniczyć wjazd w pomalowane i chłopaka nie ma. Wiesz o tym dobrze. Do tego ostanie PO w jego wykonaniu nie najlepsze. Będzie ciężko.
0
@BartqRKO Lillard ma grać z Embidem? nie ma takiej opcji a już na pewno Beal, który otwarcie mówi, że chce maxa. Simmons bez rzutu i z takim kontraktem? 76 chcą 4 pierwszorundowe picki? żart.
0
@BartqRKO Coś mi się wydaje, że ani Lillard a już Beal na pewno do 76 nie zawitają, może Lowry?
0
@BartqRKO Oczywiście ;D choć z drugiej strony ładnie sobie salary zapchali więc jak nie wypali to na lata będą się z tymi kontraktami kisili tak jak ma to miejsce z Kevinem Love w Cavs.
0
@BartqRKO Wszystko zgodnie z planem. Cade w Pistons z 2 "Zielony" do Houston i Mobley do Cavs.
0
@BartqRKO Bardzo mi się to nie podoba oj bardzo.
3
Westbrook w LA!!! Woj potwierdza w ESPN.
0
Widzę, że Śląsk wyjaśnia....z 1-0 na 1-2
0
@jacob345 Rudy wrzucił filmik na twiterze.