La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1110 Culés

konto usunięte

1

Dobra Ciamciaramcia i Woj. Dawać mi tu Lillarda albo Beala do Sixers za Bena.

0

@BartqRKO Coś mi się wydaje, że ani Lillard a już Beal na pewno do 76 nie zawitają, może Lowry?

konto usunięte

0

@fart No i co więcej do tego? Toronto musiałoby sporo dołożyć no chyba że dojdzie do wymiany trójstronnej.

0

@BartqRKO Lillard ma grać z Embidem? nie ma takiej opcji a już na pewno Beal, który otwarcie mówi, że chce maxa. Simmons bez rzutu i z takim kontraktem? 76 chcą 4 pierwszorundowe picki? żart.

konto usunięte

1

@fart Dlaczego Lillard miałby nie grac z Embiidem? Już nie zaniżaj tak wartości Simmonsa.

0

@BartqRKO Nie zaniżam wartości bo to bardzo dobry obrońca, ale w ataku jest... no jest słaby. Ograniczyć wjazd w pomalowane i chłopaka nie ma. Wiesz o tym dobrze. Do tego ostanie PO w jego wykonaniu nie najlepsze. Będzie ciężko.

konto usunięte

0

@fart Daj Benowi zespół stworzony pod niego i będzie pokazywał same swoje najlepsze atuty. Portland byliby najlepszym miejscem dla niego i gdyby Lillard poprosił o wymianę, to ci nie będą mieli lepszego zawodnika do wzięcia. Ingrama wezmą? Proszę cię.

0

@BartqRKO Absolutnie się z tym zgadzam. Nie ma lepszego od Lillarda. Moim zadaniem przehandlują McColumma i będą chcieli obudować Lillarda to wielka gwiazda i PTB doskonale o tym wiedzą i zrobią wszystko aby go zatrzymać.

konto usunięte

0

@fart "(...) i będą chcieli obudować Lillarda to wielka gwiazda i PTB doskonale o tym wiedzą"
Kurde szybko zauważyli że Lillard to wielka gwiazda XD Ostatnie 5 lat można w kiblu spuścić brzydko mówiąc. On już sam ma dosyć i PTB nie robią ABSOLUTNIE nic żeby poprawić swoją sytuację w walce o cokolwiek. Jego frustracja narasta i nie zdziwię się jak poprosi o wymianę. Wtedy z dostępnych zawodników do wymian, kto jest w stanie zaoferować lepszą paczkę niż Sixers?

0

@BartqRKO Oni dobrze wiedzą, że mogą go stracić ;D i mają mokro w gaciach. No zobaczymy jak to się wszystko skończy. ;D Znasz moje zdanie. Lillard w PTB a Beal w WSH.

konto usunięte

1

@fart No chyba że Boston mógłby wysłać Browna i picki za Lillarda. Pytanie czy PTB chcieliby akurat ten typ zawodnika. Takiego Lillarda to chętnie byś pewnie przytulił. No chyba że masz słabość do Jaylena:D

0

@BartqRKO Lillard jest zajebisty ten gość od kilku sezonów nie miał poważnej kontuzji a gra na pełnych obrotach i może odpuścił w sezonie 7-8 spotkań i gra wszystko od deski do deski :D ale tak jak słusznie zauważyłeś mam słabość do Browna. ;D

0

@fart Dlaczego uważasz że Beal nierealny w Sixers? Oddając Westa za porcje kasztanów od Leakers tak naprawdę rozpoczęli przebudowę, a pozyskanych zawodników będą rozmieniac na picki. Po co wówczas im w drużynie gość o statusie drugiego najlepszego strzelca w lidze? Dla mnie tą wymiana ewidentnie przygotowują się pod tankowanie, a Sixers mogą oprócz Bena zaoferować ciekawych młodych. Z contenderow tylko Boston może im zaoferować coś równie dobrego.
Co do Bena, nie zgodzę się że nikt go nie chce, ze względu na impotencję ofensywną. Zobacz jak zajebiście Warriors obudowali Greena, shooterami i KD tworząc świetną historię. Moim zdaniem Ben zajebiście by fitowal na Brooklynie, ale ciężko by o taką wymiane

0

@Nolife1899 Uważam, że Beal zostanie w WSH. Za chwilę kończy mu się kontrakt a w ostatnim roku ma opcję zawodnika z której pewnie zrezygnuje i podpisze nowy za dużo większą kasę, której nikt inny mu nie da. W WSH jest liderem to jego zespół. W 76 jest Embid i wiadomo, że to On jest nr1 pytanie czy Beal chce być drugą opcją?. WSH idą w przebudowę oddali Wesa jak słusznie zauważyłeś, ale to nie oznacza, że głównym fundamentem nowych Wizards nie zostanie 28 letni All Star. Wręcz przeciwnie to właśnie Beal będzie główną postacią. Wracając do Bena to może żle się wyraziłem. To znakomity obrońca jak już wspomniałem natomiast ten kontrakt i to, że chłopak nie potrafi rzucać (w koszykówce) to ogromny problem. To jest tylko moje zdanie w tej kwestii i jestem bardzo ciekawy jak to się wszystko skończy. Uważam, że Ben zostanie w 76. ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?