fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Andi18 To już jest koniec i nie ma nic....
1
@dafik85 Całe szczęście, że Bartomeu był prawdomówny. Prezes na którego nie zasługiwaliśmy. xD
11
Mam tylko nadzieję, ze te całe P$G upadnie i sobie ten głupi ryj rozwali.
3
@tristan87 Nigdy go nie lubiłem. Taki fałszywy z twarzy.
1
@BartqRKO Laporta miał tylko kilka miesięcy aby to wszystko poukładać. Ciężko wyczarować kasę skoro nikt nie chce naszych magików. A bez tego ciężko coś zrobić. Tak sobie myślę, że był jakiś plan, ale zakładał, że uda się sprzedać tych którzy tu nie pasują i tym samym zdobyć potrzebne pieniądze. Nie udało się sprzedać. Z tego co podają media to Messi był już z Laportą dogadany problemem stał się limit płac, który idzie na konto Bartomeu. Tak jak zadłużenie klubu.
0
@Drozdu7 I myślę, że właśnie tak było. I jeden i drugi wiedzieli, że koniec współpracy jest blisko. Bo ile można się kompromitować?. Sprzątnie po Bartomeu zajmie jeszcze ładnych pare lat.
32
Ludzie na litość jak wina Laporty? czy to jego wina, że za hajs Neymana kupiliśmy Dembele, Coutinho czy innych Brajkłajtów? czy to wina Laporty, że mamy kontrakty wyjebane na maxa w kosmos? czy to wina Laporty, że nikt nie chce kupić te parówy z tak wysokimi kontraktami? czy to wina Laporty, że zadłużył klub?. A może to wina poprzedniego prezesa nieudacznika, że doprowadził klub do ruiny.
0
@LeoMessiah ;D
0
@MarioVeB! Zobaczysz, że tak będzie. I to było widać w meczach gdzie Messiego nie było. Piach totalny.
1
@Sysia11 Dokładnie i zobaczycie, że tam problemów z FFP nie będzie.
9
P$G było przeciwko Superlidze także Ceferin zrobi wszystko aby Messi zagrał w Paryżu. A FFP? spokojnie jako bonusik za lojalność wobec mafijnej UEFY przymknie oko na to. ;D
0
@Sysia11 Ney już powiedział, że dychę odda Leo.
0
Uważam, że jak nie będzie Messiego to Koeman szybko poleci z tego klubu. Bo kto go uratuje w meczach przeciwko Cadiz czy Elche?
13
Cała ta historia z Messim idealnie podsumowała to co dzieje się w ostatnich latach w Barcelonie. Klub mem.
0
@szkutnik91 Hochland się śmieje i pozdrawia La Bamblę.
0
@Yanek No szkoda, że tak żegnamy Legendę bo takich piłkarzy jak On nie ma. Wracając do wielkich zobacz na Bayern czy Liverpool tam nie ma wielkich gwiazd a potrafią całkowicie zdominować Europę. I u nas będzie podobnie. To tylko kwestia czasu. Był Ronaldo, Rivaldo, Roni, Neymar czy Messi. Barcelona to wielka firma i za jakiś czas znowu ściągniemy wielką postać sam zobaczysz. Taka jest piłka. ;)
0
@Yanek Tak samo myślałem po odejściu Ronaldinho. Na szczęście pojawił sie Messi i po nim pojawi się również wielki piłkarz. Taka jest piłka/życie. ;)
0
@Stasik91 Dopóki szejk płaci pod stołem to nie ma żadnych limitów. ;D
9
Liczyłem na to, że przy pełnym stadionie i na pełnej pożegnamy naszą Legendę. Tak jak to było w przypadku Xaviego czy Don Andresa po ostatnim spotkaniu po ostatnim gwizdku na CN w koszulce Barcelony - tam gdzie to wszystko się rozpoczęło. Strasznie szkoda....
0
@icon3520 1. 3
2. 1/8
3. 1/8
A reszta jest nieistotna.
1
@AntekGriezmann 1. 3
2. 1/8
3. 1/8
A reszta jest nieistotna.
3
@niteincubus Za 2-3 to już nie będzie miejsca dla Messiego w Barcelonie.
17
Przypomnę, że mamy obecnie 12 medali na IO. Brawo!!!
2
@Mathoue To prawda natomiast w tej konkretnej sytuacji nikt nie wygra. Messi to ikona starci na tym LL i sam Tebas. Spadnie oglądalność bo nie ma obecnie w LL takiej gwiazdy. Jeśli Messi trafi do Francji to oglądalność wystrzeli w kosmos. O PL już nie trzeba wspominać bo to zupełnie inny poziom. Ta konkretna sytuacja sprawi, że wszyscy na tym stracą.
2
I powiem Wam więcej gdyby jakimś cudem nadal na stanowisku prezydenta był ten nieudacznik Bartomeu to by bez żadnych problemów podpisałby umowę z CVC. xD
3
A zapowiadał się naprawdę ciekawy sezon. Messi z upragnionym tytułem dla Albicelestes, pogoniony pasożyt Bartomeu, Laporta wchodzi na pełnej z planem przebudowy drużyny. Próba opanowania tego całego bałaganu w klubie. I nagle taki cyrk. Ręce opadają....
9
@Emhyr Tebas wkurwiony xD Karma suko. xD
3
Powiem Wam, że takiego syfu w klubie jaki jest obecnie to dawno nie było. Jak można doprowadzić tak wielki klub do takiego stanu?. Już od dłuższego czasu jesteśmy pośmiewiskiem w Europie zarówno na poziomie sportowym jak i organizacyjnym. To się kurwa w głowie nie mieści.
0
@ProMILs Ale stary ta umowa wiążę Barcę na 40 lat nie na 5-10 a 40. w tym czasie będziemy Musieli dzielic się zyskami komercyjnymi. Czyli zamiast mieć wszystko dla siebie sprzedamy prawa aby dostać te 270 mln? gdzie tu widzisz sens?
1
Messi niech na rok idzie do City i Pepa a w przyszłym sezonie za friko do nas. xD