fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Bartomeu spierdolił na początku roku bo wiedział dokładnie co się szykuje. Ten Pajac powinien mieć dożywotni zakaz wjazdu do Katalonii.
0
@JohnnyBarca Jedno słowo - GOAT.
1
@Kacper1432 Efekt motyla.
1
@michal26 To tak w dużym skrócie. Jeśli porozumienie będzie zawrarte fundusz CVC przkaże La Liga 2,7 mld Euro w zamian za 10% udziałów. Wszystko fanie tylko to jest krótkoterminowa kasa i faktycznie dla mniejszych zespołów ogromny profit, ale... no właśnie dla takich klubów jak Barca czy real to już nie wyglada tak fajnie. Bo...
"Powód jest dość prosty. O ile krótkofalowo kluby otrzymają potrzebne wsparcie finansowe, to w dłuższej perspektywie stracą część swoich zysków komercyjnych, którymi będą musiały się dzielić z CVC." A umowa na 40 lat. I dalej - "Pieniądze, które Barcelona dostanie od CVC na pewno pomogą klubowi zarejestrować Argentyńczyka. Katalończycy dostaną 270 milionów euro, a 40 milionów będą mogli przeznaczyć na sprawy kadrowe. To powinno w pewnej części rozwiązać problem, z którym mierzy się Laporta. Barcelona osiągnęła już porozumienie z Leo Messim, którzy zgodził się na 50% obniżki pensji. Kontrakt zostanie podpisany aż na pięć lat.
Barcelona również nie jest w pełni zadowolona z umowy. Oczywiście klub zdaje sobie sprawę z tego, że przyniesie mu to krótkofalowe korzyści finansowe i pozwoli rozwiązać kilka problemów takich jak limit płac, zmniejszenie długu czy poprawa infrastruktury, ale Katalończycy niechętnie patrzą na to, że w najbliższych 40 latach stracą część pieniędzy z tytułu działań komercyjnych."
I teraz Tebasowi bardzo zależy bo na 100% dostanie jakiś profit z tego a Barca nie wyraża zgody na to.
1
Ależ na La Bambli będzie dzika radość jak Messi popisze kontrakt z Barceloną ;D i ten płacz Tebasa pajaca bezcenny. xD
2
@LeoMessiah Ależ to jest zajebiste.... i to wszystko przeżyliśmy razem z nim. Łezka w oku się kręci. Kawał historii....
1
Error 404 wszyscy znają i kochają a tymczasem pojawiło się coś nowego. xD
"Vframe 2.3.4 Db Exception thrown, code: #0". xD
1
@MesQueUnClub96 Byczku może nie będzie tak żle. Jasne jest że będzie ciężko, ale to Barcelona. Dzisiaj jest żle, ale za rok czy dwa wrócimy na szczyt. Jeszcze silniejsi.
3
Można się śmiać w Bayernu, że to sknery itd, ale to jak zarządzają tym klubem to jest mistrzostwo mistrzostw. Piękny nowy stadion spłacony przed terminem, stabilna sytuacja finansowa, kontrakty pod kontrolą. Ach... szkoda słów jak się patrzy na to co się u nas dzieje. Taka B klasa w zarządzaniu. Wstyd!!!!
4
Obawiam się, że Brajkłat może tego wózka nie pociągnąć. Jeszcze te 6-7 kolejek może ale co dalej? xD
1
@kremowka2137 Zawsze w Niego wierzyłem. Teraz wreszcie wyjdzie z cienia Messiego i pokaże w pełni swoje możliwości.
1
Ryszard to jest Twoja szansa.
2
Moi rodzice od dziecka mi wpajają, żeby oszczędzać bo mogą przyjść ciężkie czasy i zawsze jestem na to przygotowany. Szkoda, że Barcelona trafiła na nieudacznika, który nie potrafił zarządzać tak wielkim klubem i szastał kasą na lewo i prawo. Teraz mamy efekty tych rządów Bartomeu. Strasznie szkoda, że w taki sposób się to wszystko kończy.
0
@RR real również nie jest taki mocny. Mimo wszystko co Messi niszczył białych to jego.
0
No to papcio Perez się doczekał pewnie szampany w Madrycie strzelają.
0
Jeśli to prawda to jestem ciekawy kto zagra z 10? oby nie Baskets. xD
2
Barcelona była przed Messim i będzie po nim. Dziękujemy za wszystko byczku. Messi - GOAT.
1
@Encore :D kto wie chodzą słuchy, że jest bardzo nie zadowolony z pobytu w Pelicans.
1
@Encore Tak i zagra razem z Kembą ;D Generalnie fajna ekipa się szykuje w NYK.
1
@Encore No sam widzisz co się dzieje. Trzeba zacisnąć zęby i czekać na lepsze czasy. ;D
0
@Encore Wyczuwam złośliwość z Twojej strony? ;D
0
@JohnnyBarca Dokładnie tak.
1
@adi7adi8 Legia już wcześniej składała wniosek o przełożenie meczu z Zagłębiem i PKO odmówiła. Teraz po słowach Czesia na konferencji szybka reakcja władz. ;)
0
I cyk szybka reakcja. Można przełożyć mecz szanowna PKO BP Ekstraklaso? można.
0
@adi7adi8 I brawo jednak można. To dlaczego teraz są takie problemy?
1
@kazbychu Masz rację i na tle lepszego przeciwnika to widać. Piłka do środka i albo strata albo wybijanie na wolne pole.
0
@Kurkmen Jak zwykle w punkt. Drużynę buduje się od tyłu.
2
@Cule1234 Rudy jak Cię nie znoszę to tutaj racja. Wszyscy pomagają swoim klubom w walce o Europejskie puchary tylko nie u nas. Zamiast pomóc to takie kwiatki i to nie chodzi tylko o Legię, ale o wszystkie nasze zespoły walczące w Europie. Pomagajmy a wszyscy na tym skorzystamy.
27
Brawo Legia!!! Kultura gry po stronie Dinama widać swobodę w grze bez wybijanek po autach, spokój i mądre rozgrywanie. Natomiast Legia była słabsza widać róznicę na boisku masa strat w środku, wylewy w obronie i padaka w środku pola. Natomiast zremisowała walką i zaangażowaniem czyli tym wszystkim czego brakuje naszym gwiazdkom w reprezentacji. Jesteś słaby, ale walczysz do końca. I jeszcze jedno Borek podczas transmisji powiedział, że media Chorwackie śmiały się z Legii... ten remis smakuje jeszcze bardziej. Brawo Legia brawo Czesiu!!!. Czekamy na rewanż będzie się działo!!.
18
Legia!!!!!!!! Brawo Muci!!!! I Jazda!!!