fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@sevs To pokazuje jak wyrównana jest nasza liga ;D
11
"Mądry człowiek więcej nauczy się z głupiego pytania, niż głupiec z mądrej odpowiedzi."- Bruce Lee
0
@Edoss ;D
4
@MesQueUnClub96 O sufit to proste ;D nie miała żadnych szans. Finish him - Flawless Victory
0
@Barca1992 @Transu96 Eh... no trudno, ale co było gorąco to moje ;D
1
@KimBassinger1 @Bobo25 @macio_944 @Batys @draxidox Dla mnie słabo. Lubię 30 i więcej do tego słoneczko to jest to co lubię. No cóż cieszę się, że Wy się cieszycie. ;)
@tomek8756 @LS Otóż to lato jest od tego aby grzało. Wszystko wskazuje na to, że to koniec. Szkoda. Do przyszłego roku. ;)
1
Wszystko wskazuje na to, że to koniec upałów. A cały Sierpień to max 25-26 stopni. :(
1
@Vebrol Bo są za słabi a na Olimpiadę jadą najlepsi.
0
@Encore No może faktycznie coś z tego będzie. Kurcze Boston bierz się bo wszyscy odjeżdzają ;D
3
@escarabajo Ale co było meczycho NY - NE i ta końcówka... wielkie brawa New England!!! ;D wielkie brawa Boston ;D
1
@Encore O kurcze bo dopiero zobaczyłem, że Igoudala będzie wolnym agentem i Dragić przez sign and trade może być wymiana z Raps i Lowry może faktycznie zawitać na Florydę. ;D
1
@Encore A do tego jeszcze Adebayo fajna paka tylko, że zabraknie chyba kasy na to wszystko. ;D
2
@Colon Generalnie nie lubię tenisa, ale jak oglądam takie obrazki i ten wzajemny szacunek na korcie to coś pięknego po takich zagraniach to sam uśmiech pojawia sie na twarzy. ;D
2
@PolskiBarcelonista10 Miałem kiedyś w szkole średniej przedmiot prowadzony przez.... dyrektora, który budził strach i szacunek. Był potężnym człowiekiem taki Władysław Komar. I pamiętam na początku ja wiem może 10-12 zajęć to była u niego taka cisza, że słychać było jak komuś burczało w brzuchu. Taka była cisza i nikt się nie odzywał bo się bał. ;D
0
@Kamyk37 No trzymam kciuki aby to jakoś przeszło i nie wyrządziło poważniejszych szkód. Trzymaj się.
3
@masa11 No co zrobisz? nic nie zrobisz. Trzymaj się byczku. :)
1
Alert La Bambli!!!
"Gwałtowne burze i miejscowe komórki burzowe niosą ze sobą duże opady. Te z kolei mogą spowodować, że miejscami rzeki mogą wystąpić z brzegów. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia hydrologiczne pierwszego i drugiego stopnia. Najbardziej zaniepokojeni mogą być mieszkańcy Małopolski, Górnego Śląska i Opolszczyzny." Uważajcie tam na siebie.
2
@NaFazieHitman Szkoda, że u nas z Wiejską nikt się tak nie rozprawi. ;D
0
@Homeopata8989 Byczku priv.
0
@MeMyselfAndI Dzięki ;)
0
@mekston Jak teraz wygląda klasyfikacja po GP Węgier?
2
Hamiltop już płacze xD
22
17-00
Cześć i chwała Bohaterom!!!
6
Trzymaj Alonso trzymaj mocno.
1
@SteuerFreiMoney A ja jestem od dzieciaka za Ferrari. :D Co prawda nie interesuję się akurat tą serią, ale zwycięstwo czerwonej strzały zawsze cieszy. ;D
0
@SteuerFreiMoney Forza Ferrari!!!
0
Bottas teraz nie pomoże xDxDxD
1
Hamilton xDxDxD Karma i Oliwa sprawiedliwa płaczku.
0
@DonMatteo901 Krótko i na temat ;D
1
@Kwiatek67 Najlepszy EVER - Messi