0

@sevs To pokazuje jak wyrównana jest nasza liga ;D

11

"Mądry człowiek więcej nauczy się z głupiego pytania, niż głupiec z mądrej odpowiedzi."- Bruce Lee

0

@Edoss ;D

4

@MesQueUnClub96 O sufit to proste ;D nie miała żadnych szans. Finish him - Flawless Victory

0

@Barca1992 @Transu96 Eh... no trudno, ale co było gorąco to moje ;D

1

@KimBassinger1 @Bobo25 @macio_944 @Batys @draxidox Dla mnie słabo. Lubię 30 i więcej do tego słoneczko to jest to co lubię. No cóż cieszę się, że Wy się cieszycie. ;)
@tomek8756 @LS Otóż to lato jest od tego aby grzało. Wszystko wskazuje na to, że to koniec. Szkoda. Do przyszłego roku. ;)

1

Wszystko wskazuje na to, że to koniec upałów. A cały Sierpień to max 25-26 stopni. :(

1

@Vebrol Bo są za słabi a na Olimpiadę jadą najlepsi.

0

@Encore No może faktycznie coś z tego będzie. Kurcze Boston bierz się bo wszyscy odjeżdzają ;D

3

@escarabajo Ale co było meczycho NY - NE i ta końcówka... wielkie brawa New England!!! ;D wielkie brawa Boston ;D

1

@Encore O kurcze bo dopiero zobaczyłem, że Igoudala będzie wolnym agentem i Dragić przez sign and trade może być wymiana z Raps i Lowry może faktycznie zawitać na Florydę. ;D

1

@Encore A do tego jeszcze Adebayo fajna paka tylko, że zabraknie chyba kasy na to wszystko. ;D

2

@Colon Generalnie nie lubię tenisa, ale jak oglądam takie obrazki i ten wzajemny szacunek na korcie to coś pięknego po takich zagraniach to sam uśmiech pojawia sie na twarzy. ;D

2

@PolskiBarcelonista10 Miałem kiedyś w szkole średniej przedmiot prowadzony przez.... dyrektora, który budził strach i szacunek. Był potężnym człowiekiem taki Władysław Komar. I pamiętam na początku ja wiem może 10-12 zajęć to była u niego taka cisza, że słychać było jak komuś burczało w brzuchu. Taka była cisza i nikt się nie odzywał bo się bał. ;D

0

@Kamyk37 No trzymam kciuki aby to jakoś przeszło i nie wyrządziło poważniejszych szkód. Trzymaj się.

3

@masa11 No co zrobisz? nic nie zrobisz. Trzymaj się byczku. :)

1

Alert La Bambli!!!
"Gwałtowne burze i miejscowe komórki burzowe niosą ze sobą duże opady. Te z kolei mogą spowodować, że miejscami rzeki mogą wystąpić z brzegów. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia hydrologiczne pierwszego i drugiego stopnia. Najbardziej zaniepokojeni mogą być mieszkańcy Małopolski, Górnego Śląska i Opolszczyzny." Uważajcie tam na siebie.

2

@NaFazieHitman Szkoda, że u nas z Wiejską nikt się tak nie rozprawi. ;D

0

@Homeopata8989 Byczku priv.

0

@MeMyselfAndI Dzięki ;)

0

@mekston Jak teraz wygląda klasyfikacja po GP Węgier?

2

Hamiltop już płacze xD

22

17-00
Cześć i chwała Bohaterom!!!

6

Trzymaj Alonso trzymaj mocno.

1

@SteuerFreiMoney A ja jestem od dzieciaka za Ferrari. :D Co prawda nie interesuję się akurat tą serią, ale zwycięstwo czerwonej strzały zawsze cieszy. ;D

0

@SteuerFreiMoney Forza Ferrari!!!

0

Bottas teraz nie pomoże xDxDxD

1

Hamilton xDxDxD Karma i Oliwa sprawiedliwa płaczku.

0

@DonMatteo901 Krótko i na temat ;D

1

@Kwiatek67 Najlepszy EVER - Messi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?