fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@PatrychoO A moim zdaniem całe te Pesge zesra się metr przed kiblem. Tak jak zawsze. Co sezon mają pakę na to i tamto a jak przychodzi co do czego to majtki pełne i przegrywają w lidze z Lille. xD
0
@kakusus Gdyby tak powiedział to wszyscy by się od nas odwrócili razem ze sponsorami. To chyba proste. Chciałbyś pakować swoje pieniądze w projekt, który sypie się w każdym elemencie?
0
@masq Jak lubie Twoje wpisy tak grubo poleciałeś z tym porównaniem zachowania Artka do Messiego. Rozumiem kontekst, ale Messi to legenda a brazol to zwykły no name choć było tu kilka osób co widziały w nim kolejnego Xaviego.
0
@Uukasz_93 Daj z siebie wszystko na trybunach. ;)
0
@Nazio87 Pewnie mają taki sam syf jak w Barcelonie z finansami. I dlatego.
0
@Jarema2000 Byczku napisz jej, że z całego serca życzysz jej wszystkiego co najlepsze i żeby spełniła swoje marzenia. Krótko i na temat.
2
@Rust_Cohle O widzę ładny avatarek wjechał. ;)
1
@Kgorecki2500 Raczej nie ale gdyby tak było - to mistrzostwo świata Star Wars. NIby pozorny i nieudolny a w rzeczywistości zabójczy i bardzo inteligentny.
1
@Encore W pewnym momencie to miał i Sama, Gandalfa i Goluma. Suarez, Gomes i Neyman xD
@SmoothCriminal Ja również....
4
Z Messim jest jak z Frodo. Człowiek od samego początku delektował się przygodami/meczami tego małego Argentyńczyka z Rosario. Brzemię dźwigał ogromne i to było widać po nim. A im bliżej końca tym ciężej. Kolejne kompromitacje ciągłe intrygi i knucie za plecami. A już jutro zakończy się ta piękna przygoda. Tyle co ten mały dał radości i wzruszeń to brak słów. Żegnaj Frodo...
0
@Roobo Odważna deklaracja. Lepiej się zastanów bo Messi może zostać np, dyrektorem sportowym i cyk konta już nie ma. ;)
0
@LeoMessi1994 To co @Bobo25 napisał Harry okularnik to zupełnie inna bajka i do LOTR to nie ma nawet podjazdu. To jest moje zdanie. ;)
1
@FC1899Barca Jak zwykle w punkt natomiast to nie ma znaczenia w jakim ustawieniu będziemy grać. Jest Grizzly i wszystko będzie chodziło jak trzeba i to w każdym ustawieniu.
2
@LeoMessi1994 LOTR ja daję 10/10. To jest cudo. Tak jak Jackson pokazał ten świat to coś pięknego i tak jak napisałeś klimat jest absolutnie genialny i to co mnie bardzo urzekło to właściwie non stop akcja.
0
@avexavi Moim zdaniem wszystkie nasze problemy zaczęły się od przyjścia Douglasa. Wałek na wałku i równia pochyła w dół.
0
@Barca1992 Gdyby Messi tak naprawdę kochał Barcelonę to by już dawno zabił tego wirusa. No taka prawda.
3
@DawidekFCB Przecież mamy Grizzlego pewne zwycięstwo. ;)
5
Nie ma Depaya i Lyon już przegrywa u siebie z Brestem 0-1.
1
@Rewolucja123 Sam nie wiem dlaczego tak to wszystko zostało rozegrane i dlaczego Laporta obiecywał to wszystko. Nie rozumiem jego postawy a przecież wie doskonale jak działa rynek piłkarski przecież był prezydentem. Coś poszło nie tak i to widać gołym okiem. Bo przecież umowa już była gotowa do podpisania. Messi przyleciał ją podpisać. I nagle wszystko się rozsypało. Do tego wypowiedz gościa z tej TV media pro czy coś takiego, która ma prawa do LL powiedział, że jeszcze 72 godziny temu wszystko było gotowe i czekali na podpis Leo.
0
@LaLigaFan Ja jestem przeciwny.
0
@Rewolucja123 To nie jest takie proste. Sprzedaj tego i tamtego. Rzeczywistość okazała się zupełnie inna. Nikt nie chce naszych zawodników i to jest gwóźdź do trumny. To samo dotyczy firm. To nie jest kwestia podpisz tu i będzie dobrze. To tak nie działa a trwa często kilka miesięcy.
0
@masa11 Uważam, że bez zadłużania klubu nikt by tego nie zrobił. Widzisz jaka jest sytaucja. Jedni chcą obniżyć pensje a drudzy nie. Do tego nikt nie jest zainteresowany naszymi parówami z potężnmi kontraktami do tego bark kasy na wszystko i mamy co mamy. Nie ma znaczenia czy to był Laporta, Zibi czy Heniek nikt by Messiego nie podpisał. Największy błąd Laporty to publiczne opowiadanie, ze się uda, ale gdyby tego nie zrobił było by jeszcze gorzej.
1
@doc Manchester United pewnie.
1
@Krzysiek872 Tylko po co? gość będzie miał 35 lat.
0
@deyna2018 Trzeba myśleć pozytywnie. Będzie dobrze. ;)
7
I szybciutko przypomnę, że obecnie mamy 14 medali w tym:
- 4 złote
- 5 srebrnych
- 5 brązowych. Brawo!!.
1
@Explode Ale będzie się działo....
1
@Lionel_Messi10 Dokładnie już jutro II fala. ;)
@Dembouz1899 Oczywiście odchodzi Messi wielka i żywa Legenda klubu. To nie Gomes czy Semedo.
3
Pierwsza fala złości i rozczarowania za nami. Powoli wracamy do rzeczywistości bez Messiego.
0
@Encore Przyszły MVP świętuje ;D to jego pierwsze złoto i chyba nie ostatnie. ;)