1

@Comentateiro Młody wchodzi do ligi to chce się pokazać. I tak jak napisałem wyżej zobaczymy co z niego "wyrośnie".
@KapiFCB To prawda ;D ale niech je oszczędza jeśli chce w tej lidze trochę pograć. ;)

2

@Encore Pięknie to zrobił zobaczymy co z niego będzie. ;)

1

@barcowy1899 xDxDxD

4

Kai Jones w akcji czyli 19 pick w tegorocznym drafcie wybrany przez ekipę Hornets. Wow... ;D


5

I teraz przed Brajkłajtem prawdziwy egzamin. Nie będzie już wymówek, że jest Messi czy Kun. Teraz zobaczymy prawdziwą magię Duńskiego Nazario. xD

4

@BombowiecKrawczyk Ja nigdzie się nie wybieram ;D

0

@matirix20 Byczku to tylko kwestia czasu.

20

@Messibestplayerintheworld xDxDxD jeszcze powinni dopłacić PSG. Te FFP to jest jedna wielka kpina.

0

@geass Stary ten typ do nas nie przyjdzie bo nie mamy kasy.

0

@patry295 @tobiasson92 To raz a dwa ciężkie czasy i inwestorzy realizują swoje zyski. NIkt nie wie co się wydarzy i to widać a 4 fala tuż tuż.

0

Witam po banie. I jedziemy ;)
Pożar Dixi uchwycony za pomocą satelity.


0

@Dani13 No zobaczymy jak będzie ;)

0

@KapiFCB @Zieliniak To z przyzwyczajenia ;D

5

Jedno jest pewne Depay na 100% nie będzie na siłę szukał Messiego.

1

@Dani13 A może wreszcie zaczniemy grać jak drużyna. Czym wszystkich zaskoczymy. Nie będzie Messiego i nie będzie szukania Alby na lewej i ciągłego klepania.

0

@Asthylath I bardzo dobrze. ;)

2

@Batys Bartomeu - człowiek Pereza melduje wykonanie zadania.

1

@Joe_Pesci Ponieważ wyświetlał mi się ciągle znany i lubiany Error 502 zauważyłem właśnie ponad 7300 użytkowników i od tej wartości zaczęło spadać. Ale może faktycznie masz rację. ;)

1

Emocje targają La Bamblą a ja tylko dodam, że w szczycie konferencji naszej Legendy na stronie było ponad 7300 użytkowników. Co jest zapewne rekordem tej strony. ;)

1

@zenoowity xDxDxD

0

@4drian0 Czyli standardowa gadka. Z dużej chmury mały deszcz. ;)
@Bykunn Baw się na weselu póżniej sobie poczytasz. ;)

1

Coś czuję, że dzisiaj na konferencji będzie grubo. xD

0

@zenoowity Mówię o tym, że przyjdą inni wielcy zawodnicy. ;) Teraz rozumiesz?

0

@Mr8lack Przykro i to bardzo..

0

@PatrychoO Oczywiście, ale bardziej chodzi mi o to, że przychodzą gwiazdy i odchodzą taka jest kolei rzeczy. ;) ba więcej jeśli chodzi o Messiego to koniec zbliżał się wielkimi krokami.

1

@amanter Byczku coś się kończy i zaczyna coś nowego. Płakaliśmy gdy odchodził magik Ronaldinho i pojawił się Messi. Odchodzi Messi i pojawi się ktoś inny. Tak było jest i będzie. A fotka magiczna...

1

@masq Widzisz gdyby to był ktoś inny pewnie by tak się skończyło jak napisałeś, ale to Messi na którego wszyscy chuchają i dmuchają bo jest najlepszy. Powtórzę, że ja nie pochwalam takiego zachowania.

0

@masq I ja to doskonale rozumiem i masz rację. Nie pamiętam dokładnie tej historii, ale czy Messi nie był sfrustrowany tym wszystkim co się w klubie działo? nie pamiętam tego dokładnie. Natomiast również zgadzam się z tym co napisałeś wyżej generalnie takie zachowania nie są i nie powinny być tolerowane.

3

@tomcias10 Na papierze genialni, ale jak przyjdzie co do czego to dopiero zacznie się sranko. Takie jest Pesge i pokazuje to historia od czasów przejęcia szejka. Messi ma 35 lat uważasz, że nagle zacznie biegać jak dawniej? do tego czerwony Ramos? co tu może się nie udać?

8

@PatrychoO A moim zdaniem całe te Pesge zesra się metr przed kiblem. Tak jak zawsze. Co sezon mają pakę na to i tamto a jak przychodzi co do czego to majtki pełne i przegrywają w lidze z Lille. xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?