fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Encore Własciciel Nets już kilka dni temu powiedział, że nie będzie problemu aby zatrzymać całe BIG 3 w NY.
1
@Kgorecki2500 1/8 to max ;D
0
Potężny Strasbourg zdemolowany przez Pesge. Klękajcie narody. xD
0
@kewin xD klub mem. xD
4
OJO zagorzali fani Pesge wpadli na naszą stronkę. ;D
3
@michaleu My? Barcelona gra jutro byczku.
4
@kamilos1214 Paris FC był pierwszym klubem w stolicy. ;)
1
@michal26 Odpoczywają jeszcze po Copa America.
3
@Alanooo Karma xD
1
@Khajio Innymi słowy ładnie rozklepał były klub. ;)
0
@LionelM95 Ale o czym mówisz? 2-8 z Bayernem? xD
0
Tak patrzę i widzę Lille grubo się bawi. do przerwy z przegrywa 0-3 na własnym stadionie z NIce.
26
@Kgorecki2500 Potrafi robić interesy ma tam jakieś pojęcie o piłce, jest charakternym facetem i nienawidzi realu. Czyli idealne DNA prezydenta Barcelony. ;)
8
@pres Nie mogę się doczekać kiedy ta przerażająca wręcz kosmiczna kadra Pesge się zesra.
22
Presja wywierana na Tebasa przyniosła efekt. Brawo i na pełnej wjeżdżamy w nowy sezon.
1
t@pt9 Taki spokój z kontraktami to jest ogromna przewaga dla organizacji. A jeśli dany zawodnik zacznie Kukizować to cyk trejdzik gdzieś na zadupie i jest spokój.
1
@VegetaPolska Szejk wychodzi z założenia, że jeśli ma wygrać LM to w najsilniejszym składzie. Czyli All in. Nie dba o to czy Mapet odejdzie za darmo. Najważniejsze jest wygranie LM.
0
@kyronis Za to Bartomeu był wielkim przyjacielem Leo.
0
@kaamil1910 O no proszę ;D
9
Dziennikarz: Zwraca uwagę, że pandemia jeszcze pogłębiła istniejące podziały, zamiast nas zjednoczyć. Dziś w Polsce wystarczy już w zasadzie rzucić przy rodzinnym stole słowo "szczepionka" gdzieś między kawę a serniczek, by rozpętało się piekło.
Artur Barciś: Tak, ale to wynika z tego powodu, że autorytetem stał się dziś internet. W zależności od tego, kto jak ten świat postrzega, ludzie wierzą dziś różnym bogom, których tam znajdują. Niestety, osoby mniej wykształcone są bardziej podatne na różne bzdury, łatwo im coś wmówić. Wolą dziś ślepo ufać tym, którzy podają im różne treści w prosty sposób. Wielu też uwielbia teorie spiskowe... Boją się, że ktoś chce ich okraść, oszukać czy nawet zabić. Do takich ludzi bardzo łatwo jest dotrzeć — i tak się niestety dziś dzięki internetowi dzieje.
Nie będę mówił nic złego o samym internecie. Problem polega na tym, że ludzie nie potrafią z niego korzystać. A korzystając niewłaściwie, szkodzą sami sobie.
W punkt Panie Arturze.
2
@LeoMessiah Człowiek rodzi się dobry. To środowisko zmienia jego nastawienie. Oczywiście to nie jest reguła. Są ludzie i znam ich osobiście, którzy stawiają sobie za cel bycie dobrym człowiekiem i autorytetem dla swoich dzieci.
0
@arasz1819 Moim zdaniem Kukiz zrobił to specjalnie. Wiedział, że przy takiej "pomyłce" ugrają z Kaczorem więcej i się nie pomylił. Stanowisko wicemarszałka i szybka powtórka głosowania w którym już pomyłki nie było. Zwykłe cwaniactwo i wywieranie presji. Pomożemy ale nie za darmo.
0
@Encore A jak tak to oczywiście popieram.
0
@Encore Dlatego ja nie lubię takich układów w NBA. Każdy powinien mieć własną ekipę. ;)
0
@Encore I jak to się skończyło? szaman i Lebron? ok jeden tytuł a następnie dramy po mediach jak to panowie nie chcą razem grać?
1
@Encore I masz rację mam nadzieję, że w Mavs zbudują podobną ekipę jak w Bucks. Hierarchia jest jasna: Antek dalej Krzysiek i Holiday. I wszystko ładnie śmiga bez spięć i walki o przywództwo. Dwóch takich kozaków to tylko problemy.
0
@Encore Mavs to drużyna Doncicia i niech tak zostanie. A Kawhi ma LAC. Dwóch takich kozaków w jednej organizacji to może się nie udać.
2
@NaFazieHitman Jak zwykle w punkt. Nic dodać nic ująć.
0
@Lub567 Oj tak znam ten ból dlatego zawsze kupuje 3-4 opakowania Keczupu. Tak na wszelki wypadek. Człowiek uczy się na błędach.
0
Komentarz usunięty