0

@AllBundy Ja również a Skazani to film.

0

@takisobiektos I brawo.

3

@macio_944 A gdyby przyszło faktycznie zagrożenie konfliktem zbrojnym to Błaszczaki Sasiny i inne Kaczyńskie pierwsze uciekną. Bohaterzy.
@SaulGoodman Pamiętam jak 2-3 lata temu gen. Skrzypczak odpowiadał na pytania dziennikarzy o to jak szybko wojska Rosyjskie dotarłyby do stolicy to odpowiedział, że przy obecnym stanie naszego wojska i strukturach decyzyjnych wojska Rosyjskie w 15 godzin zajęłyby Warszawę. To chyba mówi wszystko.

3

@Bocheno1 Najważniejsze, że się starałeś. Zrobiłeś wszystko co w Twojej mocy. Czyli nic. :D

3

Tymczasem pojawił się 2 trailer filmu Dune. Dla wszystkich zainteresowanych.


2

@SaulGoodman Zapowiada się ciekawy cykl. Oby tak dalej.

0

@doc I to by było chyba na tyle w tej kwestii. ;D

2

@escarabajo Brawo NE i po tytuł. Bruce Arena robi robotę i brawa dla Buksy. ;D

1

Dany Cebulos kontuzja?

0

@sebasek99 Byczku tak to już jest w życiu. Głowa do góry będzie dobrze. ;)

2

@ZiX Ale ręcznik w tej Zambijskiej bramce.

3

@Lovalo Ale grubo się bawią widzę xD

0

@Colon Weah Pan złota piłka. Co ten gość potrafił czarować to nie mam pytań.

2

@escarabajo Brawo NE oby tak dalej. ;)

1

@Yosemite Nawet nie wiedziałem, że w tym całym PSV gra Mario Goetze. Ten sam, który grał w BVB i Bayernie i strzelił bramkę na wagę MŚ dla Niemiec w finale przeciwko Argentynie.

0

@barcowy1899 Jak Amigosi? tak jak zwykle do boku i do tyłu.

4

Dobrze, że w bramce Legii król Artur. Spokój i opanowanie.

1

I cyk Legia 1-0. Jazda!!!

8

Ten cały Xavi przez G to będzie kawał piłkarza. Spokój w grze i ten przegląd pola.

0

Dobra mamy 1-0 teraz obrona aby tego nie stracić. ;D

1

@Comentateiro Bez wątpienia masz rację i może faktycznie Antek jest takim gościem, który jest lojalny i tak po prostu wdzięczny za szansę. Natomiast On sam wie, że ma gigantyczny potencjał w NBA zwłaszcza jako wysoki. Do tego NBA to biznes a zawodnicy jak Krzysiek, Lopez czy Holiday nie będą młodsi i za sezon może dwa trzeba będzie iść w przebudowę. A wiesz jak z tym bywa. Raz się uda a raz nie. No zobaczymy jestem ciekawy jak potoczy się dalej kariera Greka. Wracając do Nets to również się zgadzam jest tam za dużo gwiazd. I tylko czekać jak to pierdyknie. Natomiast jeśli będą zdrowi + ławka (jestem ciekawy co zrobi Spencer Dinwiddie) to moim zdaniem w przyszłym sezonie mistrz NBA.

3

@Arkon Zobaczcie Nets połamani bez Brody i w g7 przeciwko Bucks bez Irvinga a mecz skończył się dopiero po dogrywce. To pokazuje jak ogromny jest tam potencjał zdrowy KD, szaman i Broda do tego Harris, który straszy za 3 i bardzo bardzo solidna ławka to w przyszłym seoznie mistrzowie NBA. Jest tam ogromna moc.
@TheCaptainVeB Jestem sercem za Celtami, ale bardzo mnie cieszy tytuł dla Antka i Bucks i nie ukrywam, że chciałbym może za 2-3 sezony zobaczyć go w koszulce Celtics razem z Tatumem i Brownem ;D. Wracając do Bucks to moim zdaniem nie obronią tytułu.

0

@korolocik Pozytywny chłopak ;D co w tym złego.

0

@Firestone Czytaj dzieli i rządzi w II lini.

0

Dzisiaj Ryszard pokaże wam wszystkim co potrafi. Skończą się te wasze podśmiechujki. Zobaczycie. #Rysiumusisz

4

@Arkon Bucks grali jak drużyna. Jak nie idzie Krzyśkowi to piłkę przejmuje Jrue i punktuje, Jak Holiday ma słabszy dzień Antek i Krzysiek masakrują rywala. Do tego trzeba dodać, że zdrowie dopisało Bucks. Natomiast Suns zabrakło doświadczenia sam CP3 nic nie zdziała. Po g2 gdzie było 2-0 wkradła się zbyt duża pewność siebie moim zdaniem. To już historia Bucks wygrali Antek z zasłużonym MVP i teraz czas na przebudowy. Jednym słowem sezon był bardzo ciekawy sporo niespodzianek. Czekamy na nowy seozn. A będzie się działo przed nami FA i draft do tego spore zmiany w składach. ;D

2

Słońca zgaszone. Bucks wielkie brawa, ale z tym Panem i to w takiej formie nie da się przegrać. Brawo P.J Tucker zasłużyłeś xDxDxD
https://x.com/i/status/1417691671228153862

0

@osa91 Wart każdych "piniędzy" ;D

6

I taka ciekawostka podczas Euro 2020 padły 142 bramki.

1

@wojopancer Widać delikatne niedociągnięcia, ale przyznaję potencjał jest ogromny ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?