fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
20
Wał szkwałowy nad Toruniem. Fascynujące i przerażające jednocześnie. Potęga natury.
1
@Mathew16 Zdrówka byczku i drugie tyle. ;D
4
Jeszcze troszkę i wracają na boisko. Najlepsza liga świata ;D
4
@BartqRKO Zdecydowanie Anglia takiego klimatu i genialnych kibiców nie ma nigdzie w Europie. ;D
1
@Alvarinho Dobra Leo Copa wygrana ZP to raczej formalność bierz Suareza dupki i jazda na Mazury czas odpocząć i na pełnej w nowy sezon. ;D
4
Antek gasi Słoneczka w G3 41 pkt ;D dodam tylko, że w G2 zdobył 42 pkt MVP.
2
@Encore Nie ma innej opcji. G3 dla Antka i Bucks ;D
1
@Witekk10 @19Riki20 No patologia inaczej nie da się tego nazwać.
@hayek dokładnie xD
3
Patole w akcji.... Tak zwani kibice.
https://x.com/i/status/1414300024641626115
4
No to Szkoci dzisiaj w dobrych humorach xD
0
@Michallublin Ale z drugiej strony nie ma się co dziwić to tylko anglicy xD
0
Roberto Mancini taki włoski William Wallace.
0
@Katalonbar Wuja pamiętamy. Wielki trener. ;D
15
- Halo?
- Ty Anglicy się zesrali w serii rzutów karnych,
- Przecież to Ty dzwonisz,
- Na razie
xD
0
Karma, karma!!! Wielka Italia. Płacz angoli bezcenny. Sweet dream England.
0
I Makarony się zesrały... to tyle xD
0
Tęczowy samochodzik wjechał.
0
Italiaaa, Italiaaa ;D
0
@Encore I to mnie właśnie martwi. Brakuje regularności zwłaszcza u Krzyśka Middletona. Jestem ciekawy jak Bucks zareagują na własnym parkiecie. ;)
0
@Encore Wiesz, że ja za Antkiem. Natomiast CP3 należy się ten pierścień. ;)
4
Połowa planu na dzisiaj wykonana. Teraz czas na Włochów pogonić Angoli i można się cieszyć. #Italiamusisz.
1
Nie wiem jak Wy, ale ten płacz Moneya taki sztuczny. Pod publiczkę troszkę.
2
Pisali, że Messi z Argentyną nic nie wygra... brawo Leo brawo Albiceleste!!!
0
Tymczasem w "Gorących" FCBarca.com pozamiatała foliarzy. xD
0
Di Maria gra znakomicie.
0
Dobra Leo teraz zamurować i podnoś ten puchar.
0
Niby finał a kopanina jak w B klasie xD
6
@tomek8756 Państwo z dykty.
0
@rademenes Wrócił Laporta i skończyło się dymanie Barcelony ;D
2
@Kettger Ale, że myszy nie można polać? toż to absurd. U nas na szczęście można. ;D