20

Wał szkwałowy nad Toruniem. Fascynujące i przerażające jednocześnie. Potęga natury.


1

@Mathew16 Zdrówka byczku i drugie tyle. ;D

4

Jeszcze troszkę i wracają na boisko. Najlepsza liga świata ;D

4

@BartqRKO Zdecydowanie Anglia takiego klimatu i genialnych kibiców nie ma nigdzie w Europie. ;D

1

@Alvarinho Dobra Leo Copa wygrana ZP to raczej formalność bierz Suareza dupki i jazda na Mazury czas odpocząć i na pełnej w nowy sezon. ;D

4

Antek gasi Słoneczka w G3 41 pkt ;D dodam tylko, że w G2 zdobył 42 pkt MVP.


2

@Encore Nie ma innej opcji. G3 dla Antka i Bucks ;D

1

@Witekk10 @19Riki20 No patologia inaczej nie da się tego nazwać.
@hayek dokładnie xD

3

Patole w akcji.... Tak zwani kibice.
https://x.com/i/status/1414300024641626115

4

No to Szkoci dzisiaj w dobrych humorach xD

0

@Michallublin Ale z drugiej strony nie ma się co dziwić to tylko anglicy xD

0

Roberto Mancini taki włoski William Wallace.

0

@Katalonbar Wuja pamiętamy. Wielki trener. ;D

15

- Halo?
- Ty Anglicy się zesrali w serii rzutów karnych,
- Przecież to Ty dzwonisz,
- Na razie
xD

0

Karma, karma!!! Wielka Italia. Płacz angoli bezcenny. Sweet dream England.

0

I Makarony się zesrały... to tyle xD

0

Tęczowy samochodzik wjechał.

0

Italiaaa, Italiaaa ;D

0

@Encore I to mnie właśnie martwi. Brakuje regularności zwłaszcza u Krzyśka Middletona. Jestem ciekawy jak Bucks zareagują na własnym parkiecie. ;)

0

@Encore Wiesz, że ja za Antkiem. Natomiast CP3 należy się ten pierścień. ;)

4

Połowa planu na dzisiaj wykonana. Teraz czas na Włochów pogonić Angoli i można się cieszyć. #Italiamusisz.

1

Nie wiem jak Wy, ale ten płacz Moneya taki sztuczny. Pod publiczkę troszkę.

2

Pisali, że Messi z Argentyną nic nie wygra... brawo Leo brawo Albiceleste!!!

0

Tymczasem w "Gorących" FCBarca.com pozamiatała foliarzy. xD

0

Di Maria gra znakomicie.

0

Dobra Leo teraz zamurować i podnoś ten puchar.

0

Niby finał a kopanina jak w B klasie xD

6

@tomek8756 Państwo z dykty.

0

@rademenes Wrócił Laporta i skończyło się dymanie Barcelony ;D

2

@Kettger Ale, że myszy nie można polać? toż to absurd. U nas na szczęście można. ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?