1

@adambądkowski93 Historia pokazała gdzie jest/był Cavani a gdzie Matusiakowa. ;D

1

@Bykunn A Oni coś mieli jeszcze rozbierać ;D O panie jak będą tak rozbierać jak budują to może być jeszcze ciekawie ;D ;D wydaje mi się, ze to zupełnie inna historia.

2

@Bykunn Aż strach pomyśleć i tak sobie myślę czy jest coś czego nie jesteśmy w stanie zepsuć?. ;D Mnie bardziej śmieszy fakt, kto wyraził zgodę na budowę skoro jest błąd w konstrukcji bloku? ;D kto to zaakceptował skoro błędy były już przy projektowaniu? Sasin? ;D

2

Tymczasem Elektrownia Turów ma kolejne kłopoty. Jak podaje Gazeta Wyborcza "Nowy, wybudowany za ponad 4 mld zł blok energetyczny w Turowie został wyłączony już po miesiącu działalności. Teraz okazuje się, że błędy popełniono i przy projektowaniu, i przy uruchamianiu elektrowni.
Dziennik przypomina, że nowy blok elektrowni Turów w Bogatyni (woj. dolnośląskie) działał tylko przez miesiąc. Został oddany do użytku w połowie maja, a nieczynny jest od 19 czerwca. Okazuje się, że cała sprawa wiąże się ze złym projektem, niedopasowanym do warunków kopalni i elektrowni Turów" - czytamy.

1

@katalonczyk987 I tak się robi poważny hajs xD

1

@ciema Staram się pomóc jak tylko potrafie. Ale skilla ma konkretnego. ;D

3

Ogladam sobie Pustkowie Smauga i powiem Wam, że ten Legolas to prawdziwy przecinak. Gość zamiata te orki koncertowo. Więcej trupów niż Rambo I i II części. xD

2

@Panpiwkarz Witaj byczku. ;D grunt to pozytywne nastawienie i będzie dobrze. ;D

0

@liberos35 Tak Ona udzieliła wywiadu tuż po przylocie do Warszawy i powiedziała, że podczas zgrupowania Polskiej kadry w pływaniu w Czerwcu otrzymała od PZP propozycję występu nie w sztafecie tylko indywidualnie. I powiedziała, że jeśli jest taka okazja to chce z niej skorzystać. Prawda jest taka, że to ogromna pomyłka PZP. W tym samym wywiadzie powiedziała, że to Ona sama powinna się zainteresować i przypilnować czy faktycznie ma te kwalifikacje czy nie. I jeśli się nie mylę powiedziała, że zaufała PZP. Przykra sprawa szkoda najbardziej naszych zawodników. To również pokazuje jaki bajzel jest w PZP. Podobno o wszystkim nasi olimpijczycy dowiedzieli się z... mediów, że wracają do Polski. Śmiech na sali. A gdzie byli trenerzy gdzie był prezes?. I na koniec gratuluję sukcesów jestem pewien, że kosztowało Cię to wiele wysiłku i pracy. Pozdrawiam serdecznie. ;)

6

Przed wami Jowisz i jeden z jego księżycy czyli Ganimedes uchwycone przez sondę Juno. ;D


0

@Triv44 Oby tylko były lepiej sprawne niż zakupione F-16, które nie latały. ;D

0

@liberos35 Dlatego, że sztafety są już obsadzone. A wspomniana 6 była zgłoszona do indywidualnych do których nie powinna być zgłoszona.

17

@Janas11224 Typowy Angielski laluś hipokryta. Mam nadzieję, że karma do niego wróci.

0

@RomanHoffer Byczku zobacz tutaj. ;)


2

@Kgorecki2500 Wina Tuska? ;D

8

Tymczasem podczas przemówienia na wiecu pani Witek pojawił się transparent o treści: "TVP łże". ;D

0

@gumaz U mnie praca.

16

@LeoMessiah W skórcie 51 % udziałów ma być w Polskich rękach. Tak aby pomagać TVPis w przedstawianiu prawdy Polakom o tym, że Tusk jest szatanem. I generalnie wmawianie, że Polska jest najlepsza generalnie we wszystkim i to wielka zasługa Vateusza i Sasina.

0

@Deviler Zobaczymy co Gowin zrobi.

1

Człowiek zostawi wirusa, ale wirus człowieka nigdy. Kolejne lockdowny przed nami.

4

@AlexMQUC Byczku podwijaj rękawy i do pracy nie zmarnuj tego czasu. A w międzyczasie się rozwijaj. Będzie dobrze.

0

@masq Byczku wszystko się ułoży głowa do góry. ;)

0

@FanBarcy22 To jeszcze większa motywacja niech zobaczy co straciła. I na pełnej bracie ;D

1

@FanBarcy22 Teraz musisz koniecznie zająć głowę. Rozwijaj się biegaj idz na siłkę. Zobaczysz, że sobie poradzisz. ;)

1

@Rust_Cohle xDxDxD w punkt nowa siła w La Liga xD postarch trampkarzy. xD

1

@FanBarcy22 Chłopaku pomyśl o tym w ten sposób wreszcie jesteś wolny i będziesz miał więcej czasu dla siebie. W życiu nic nie dzieje się przypadkiem. I sam zobaczysz, że poznasz lepszą dziewczynę. Głowa do góry. ;D

0

@Encore Także amerykanie rosną w siłę. ;D widać, że z meczu na mecz idzie im coraz lepiej. ;D

3

Tymczasem w meczu sparingowym Team USA pokonał Hiszpanów 83-76. Dame 19 pkt a dla Hiszpanów najlepiej punktującym Riki Rubio 23pkt.


1

@macio_944 Jak zwykle do usług ;D

3

@macio_944 Krótko zwięźle i na temat. I jak zwykle w punkt. W tak rozbudowanej społeczności trzeba mieć dystans do treści w nich zawartych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?